Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Здравейте на всички маняци на ябълката :) Имах Iphone 3G, 5, а в момента съм с 6-тица от 3 седмици. Доволен съм от телефончето и абсолютно свикнах с размера му, елементарна е работата с него с 1 ръка, даже вече ми се струва малък... Проблема ми е с батерията, очаквах повече. В момента съм се насочил да си взема плюса. Може ли хората които са направили тази смяна от 6 към 6+ да споделят как е като размери, свиква ли се, и трепери ли се над него постоянно. Поздрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С батерията на плюса ще се родиш.

За свикването на мен ми трябваха ден - ден и половина, а относно треперенето отдавна съм казал, че роб на техника и кола няма да бъда никога.

Ако нещо те притеснява направи му една застраховка против чупене и там каквото се сетиш и дишай спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговора, днес прочетох всички коментари тук и много добре се информирах, страхотен форум !!! Работата е там, че ще правя бартер + доплащане от OLX. Телефона като цяло ще ми излезе 1300 лева - 64 GB нов. И какво ми трябва като информация да разбера дали телефона е легален, както и гаранцията към него, защото утре ще говоря с човека :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наличие на документи с отговарящи серийни номера и комплект аксесоари. Също наличие/липса на въведен iCloud.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да нямаш проблеми с телефона в последствие, то той трябва да няма въведен iCloud.Проверката става по следния начин :

1.Влизаш в Settings от първоначалния екран

2.Скролваш,за да намериш iCloud панела:

203a2b6447fbe5eb220cf533093d765e.jpg

3.Когато влезнеш в него не трябва да има логнат акаунт и трябва да изглежда така :

23ccca90cc7de408f2abe3cc6368622d.jpg

А,ето как НЕ ТРЯБВА да изглежда телефона (т.е с логнат акаунт) :

9ffd3320b91e9dabb5a943e3c68127fb.jpg

Надявам се да съм помогнал :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше написал iTos в профила, да е забавно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нещо те притеснява направи му една застраховка против чупене и там каквото се сетиш и дишай спокойно.

Може ли да се направи застраховка на телефон купен от чужбина?

Колко би струвало като цена и покрива ли пълната стойност? Ако има такова нещо, би било доста по-добре от това да се плащат 500+ лв на Криейтив за нов при евентуално изпускане и счупване на дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но мисля, че ще е най-добре да си ги посетиш и да питаш :)

575d163af17e7c12c1d1d6e41c281938.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи утре ще поискам от човека серийния номер на телефона, и имеин-а, за да проверя дали всичко е ОК. Това е нужно да направя преди да му казвам да го прати нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно иронията не върши работа. Хайде сега изтичкай да го напишеш на кирилица. И поразгледай правилата, така, за обща култура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Максиме! Но май няма да стане - пише, че до 5 дни от покупката може да се направи тази застраховка... Иначе май бих ги платил тези 100 лв.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://ardes.bg/common-information/ardes-services/zastrahovka-laptop Пробвай тук.Пиши им на имейла или звънни.Дано стане, въпреки че съм на 99% сигурен, че е валидно само за продукти, закупени от тях, ама ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...и не се обслужва от криейтив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, като официален сервиз очаквах да се обслужва, но не съм го проверявал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си го ползваш. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и само да допълня - в профилите има и iPhone 6 Plus. Сложи си го за да ти е коректно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Амм искам да попитам нещо относно батерията. Когато го отворих и включих беше на 71% и в момента си е на 55%, да му правя ли някакво 12 часово зареждане или да си го изчакам да падне на 15-20% и да го слагам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...