Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

За съжаление, Захари не се класира сред първите осем...

http://superkarate.ru/news/kyokushinkai/6290-46-alljapan-kyokushin.html

Първите трима:

5ef5a64697377af6dfaf4f6c947f6f5f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То аз дето нямам коса ме скубе, пък за другите не знам :D

Отгоре, откъдето се слухти някъде ме дърпа :tooth:

Абсолютно

Епилираме днес, ама не съм се бръснал от два дни

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-Note-4,Apple-iPhone-6-Plus/phones/8577,8908

Имам ги и двата, но клоня към NOTE 4, Айфона ми е единствено по-красив визуално......сори майна, ноута е страшно бърз, просто няма как да сравнявам 4 ядра с цели 8!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, адаш, прав си, по-добър е 4-ката.

Затова и продаваш Ноут 4 или го разменяш за 6+ и то 32 гигабайта. :biggrin:

Чисто нов, пълен комплект, кутия, зарядно, слушалки, 2 години гаранция от Теленор( Глобул), отключен за всички оператори, бял, 32Гб, бартер САМО за iPhone 6 plus, 32 GB, Gold!

:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, имам още два ноута4- ки, ще се възползвам от еуфорията да изкарам някой лев като странични доходи :biggrin:.

Впрочем продадох 6- цата плюс, беше 16 гига, и сега дебна за повечко гигабайти.....а забравих да те питам, адаш, огъна ли го the big six.....:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неговия не се огъна, аз го напъвах ;) Ама цамцуняка пукна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, бе, да....сигурно е минал с Баварката отгоре......:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пукнах, с пръсти. Повярвай, не е философия, стига да има кой да кихне сметката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 4 години с четворка.. само две думи имам бързо и мазно! Няма от какво да се оплача :D

Взех го от мтел, но всеки път като го мушна в туньо всеки път ми изкарва ъпдейт на carrier settings, някой да има идея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен, имам го от събота. Бърз, лек, седи добре в ръката, просто iPhone :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@apomarinov моята 6-ца е от t-mobile и я ползвам с мтелска карта и също изкарва carrier settings update всеки път. Засега го игнорирам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята е от Мтел и досега не ми е искала такъв ъпдейт. По разните там сайтове за проверка на имеи пише, че е закупена от Германия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен всеки път update на carrier settings с Мтел.

Home бутона щрака шумно и дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма update на carrier settings. Аз съм с Глобурска карта, апарата е взет от САЩ

Редактирано от dViktor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече близо месец съм с 6-цата и единствено не съм доволен от батерията, която издържа м/у 6 и 8 часа. При игри и максимален контраст не издържа повече от 4 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на другия полюс. Батерията е най-доброто, което притежават тези два модела - iPhone 6/iPhone 6 Plus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен в началото го карах на пълна яркост и не слизаше от ръцете ми, тогава го зареждах на 4-5 часа. Сега съм на ауто на около 20% яркост и изкарвам цял ден.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми измери колко стърчи тъз камера че да поръчвам от сега калъф с таз дебелина :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Набарах един силиконов заден кейс в OLX, пасна му идеално, прозрачен е не му се губи красотата на Айфончето, обаче камерата е на кантар, точно на равно с кейса, та се чудя да му взема още един и да си ходя с два един върху друг :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кейс 0.3-0.4mm съм и камерата изобщо не стърчи. Има човек, който ползва същия кейс и може да потвърди.

Тааа, видя ли сте стърчаща камера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на другия полюс. Батерията е най-доброто, което притежават тези два модела - iPhone 6/iPhone 6 Plus.

Това е истината!

Батерията на 6+ няма равна с нито един модел от андроидски флагмани, титани, великани и профани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля днес ми дадоха 10 годишна виза за щатите. и ако иска някой да му купувам нещо края на януари се връщам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...