Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS X Yosemite 10.10


arm11

Recommended Posts

Нормално да не виждаш символите на паролат която пишеш. Просто я напиши натисни "Enter"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои случвало ли му се е когато хване един файл и го премести в чата на скайп, за да го изпрати на някой после самия прозорец на скайп се скрива при опит за писане или кликване в/у прозорчето на скайп?

Много досадно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ъпдейтна ли го как е ,че аз имам проблем на 10.10.2 с wifi -разпада ми се ,трябва да му пусна диагностик ,за да се оправи :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделете как се държат мак-четата след ъпдейта! Аз в момента го свалям, но много бавно става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Chameleon Trim enabler не работи под 10.10.3. Някой с идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.cindori.org/software/trimenabler/ Редактирано от BigP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега четох във форума им, че има нова версия, мерси. Довечера пробвам.

Пробвано, работи. Който има стара версия, ДА НЕ ъпдейтва, а да трие и изтегли наново от сайта на разработчика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, откакто направих последния ъпдейт на лаптопа забелязах, че когато влизам в пощата си от мейла, който е долу на док-а ми зареждат много бавно. Смисъл влизам и чакам около 20-30 секунди за да ми излязат новите съобщения. Някой друг с подобен проблем?

П.С. Само когато влизам от там е така, а иначе през Сафари например, ако вляза в пощата няма проблем.

Редактирано от venciradkov5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е било така, не се шашкай. Ако искаш да провериш за нов мейл, натисни бутона(пощенски плик) горе вляво. Проверката за нова поща може да се нагласи от "Mail>Preferences..." В секция General> Check for new messages

post-9834-0-30866900-1430374510_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен забелязах нещо интересно, до момента и на двата мака паметта си беше запълнена почти на фул:

мак 1 - 8ГБ, използваната все плаваше около 7.8

мак 2 - 4ГБ, използваната около 3.9

след 10.10.3 забелязвам:

мак 1 - 8ГБ, използваната около 5.6

мак 2 - 4ГБ, използваната около 2,7

като имам все горе долу едни неща винаги - мейл, офиси, браузър, и 3-4 облачни приложения в беграунд

Не зная дали е от 10.10.3 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От софта е. Преди да пуснат 10.10.3 при мен лагваше Finder и Safari яко - свободна рам 200/300Mb, а като отворя 3-4 таба в сафари падаше под 100 и край. Не ставаше за работа. С 4GB рам съм. Сега след ъпдейта свободната ми е 1.2/1.3Gb и няма лагвания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и при мен беше така горе-долу!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се увеличи свободната памет до почти 50%, ако ползвам само сафари. Интересно, че самото сафари още от 10.10.2 почна да зависва(понякога на единствен таб) и сега на 10.10.3 продължава да е така. Не продължава много, но е дразнещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ви чуха молитбите и има обновление на сафари,до версия 8.0.6

:tooth:

Редактирано от KurtiMakarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се увеличи свободната памет до почти 50%, ако ползвам само сафари. Интересно, че самото сафари още от 10.10.2 почна да зависва(понякога на единствен таб) и сега на 10.10.3 продължава да е така. Не продължава много, но е дразнещо.

Аз мислех,че при мен е проблема със Сафарито, гледам сега памет бол свободна а Сафарито пак се пъни зависват табове, върти шарената джамина, и зарежда половин сайт и после чакам за другата половина докато си изпия кафето :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли екстенжъни и какви? При мен са адблок и гоустъри само, ама с тях или без е все тая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен бавно зареждат определени сайтове, когато е включен адблокера. Без него ми работи прилично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-горе говоря за зависване, не за бавно зареждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...