Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS X Yosemite 10.10


arm11

Recommended Posts

Ужас!!! Много кофти лагва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След Update-a всичко стана осезателно по-бързо при мен.

Но ми нас@а Safari-то - не иска да отвори нито един сайт от Favorites (пробвах и през Guest User). Chrome си отваря всичко. И рестарт не помогна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след ъпа даде някаква грешка за някакво превю. Рестарт и се оправи. Нямам проблем със Сафари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oф, дано да не е пак от тия ъпдейти, които развалят повече нещата, отколкото оправят... Ама ще се мятам, гложди ме любопитството дали са оправили бакиите с постоянната смяна на computer sharing name-a и проблемите с HDD not ejected properly.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много странно - беше ми се включило някакво proxy (добре, че chrome-a ми го каза, че щях да наръгам флашката с Yosemity-то)..

2z6fnti.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пу, най-накрая ми се оправи Сафари-то. Мислех си , че DNS-а на доставчика ми е скапан ...супер бавно ми резолваше страниците. За момента всичко работи без забележки на ябълките ми.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК, моя е вината. Update-a си е без проблеми засега. Проблемът е бил, че преди време бях сложил GlimmerBlocker, да спира popups и той ми е набил това proxy (ама защо чак сега ми направи проблем нямам обяснение - може да не съм рестартирал от тогава).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблем прави локейшън сървис-а. Задал съм за времето автоматично да ме намира къде съм и да показва какво е времето. Аз съм в Ямбол, а локейшън-а ме намира, че съм в Пендълтън, Орегон. Някой да има проблеми с това или има идея как може да се оправи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До преди ъпдейта, работеше идеално. Сега започна да прави проблем. Доставчикът не съм го сменял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,искам да използвам темата,че да не правя нова специално.Въпроса ми е как мога да спра получаването на имейли от даден сайт в пощата ми? Благодаря:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oтиваш в края на писмoтo и търсиш UNSUBSCRIBE или oтписване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползваш mail.app:

1) cmd+,

2) rules-add rule

3) настройваш какво не искаш да получаваш (може да е от домейн, определен имейл адрес, или по ключови думи споменаващи се в "относно" или целия текст на имейла, който получаваш): https://www.dropbox.....12.03.jpg?dl=0

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,искам да попитам нещо.Направих един документ на Pages , но не ми го отворя на Word, някой знае ли как мога да направя нещо по въпроса? Същото е и с презентациите направени на Keynote.

Нещо което е направено с Майкрософт офис пакета го отваря на мака,но обратното не се получава... ХЕЛП!!

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да се отвори ако е записано с формата за Pages/Keynote. Отваряте си файловете и ги записвате като rtf или doc формат съвместим с определена версия на офис пакета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Стана,направих export to... Word и се получи :smile: :smile:

Във връзка с предния ми въпрос,искам също да питам,дали някой от вас изполвла офис пакет на Мак ОС Х Йосемити и ако да , как се държи,защото при мен е доста забил. Получава се доста гадно лагване и също така при затваряне на програмата минават 20-30 секунди преди да изчезне от лентата долу.

Споделете :smile:

Благодаря :smile:

Редактирано от venciradkov5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъчих офис 2011 на макбуук унибоди с 2гб рам под Йоземити. Ми...работи. Бърз не е, но не влачи чак толкова. А, компютърът беше бая слабичък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Офис 2011 ...при мен и на macbook pro -то и на десктопа отговарят мигновенно (само, че аз съм с SSD-та и по принцип всичко става веднага)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с лагването, обикновено се получава при липса на достатъчо рам. Аз съм с 8 гига и "Activity Monitor" е винги пред очите ми. Ако наближа 7 гига "Memory used", или "Memory pressure" се оцвети в жълто-оранжево изпълнявам командата "sudo purge" в Терминал и всичко си идва, все едно съм резетвал машината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с 8гб. рам, сега видях и на използвана памет ми излиза 7гб. и малко. Как да я въведа тази команда? Сега пробвах но нещо не успях, излиза ми грешка.

Благодаря:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=klz1427541841u.png Виж какво ми излиза..?!? Редактирано от venciradkov5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...