Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

SwitchEasy Capsule Rebel Hybrid -от 2 части е - вътрешната е някаква твърда гума а външната е пластмаса. Много съм доволен, изпусках го на асфалта няколко пъти и нищо му няма. Бял е на черен телефон и седи добре :)

SW-REB4-BK-detail2.jpg223610448.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го сложих отново (capsule rebel-a). Седеше ми в шкафа от месеци. Недостатъкът е, че много трудно се маха. Именно при един такъв случай ми се счупи единия ъгъл на пластмасовата част, но все пак още стои закрепена някак си :)

пс. с черната версия съм. Бялата предполагам на бял телефон ще седи добре, но на черен не ми допада. На снимката горе се вижда..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От 3-4 месеца ползвам SwitcEasy TRIM и съм крайно доволен, надживя и трите си предшественика.

Малко е странен с тези резки отстрани, но за мен те са голям плюс, добавят захват и предлагат и по-добро абсорбиране при удар.

Черния пасна идеално на черния телефон и се усеща като едно цяло. Бутоните се натискат без допълнително усилие.

04_a.jpg

След около година вярна служба и доста тормоз, преди 2 дни ми се разлепи пластмасовия от гумения елемент.

Днес, след кратък размисъл и възможност да тествам 25-30 други, поднових със същия и горещо бих препоръчал отново.

Два недостатъка открих при продължителната употреба:

1. Задържа прах в цепките между резките и около бутоните - лесно се маха със четка за зъби, през няколко дни;

2. На някои док-станции се налага да се сваля, тъй като пречи да влезе телефона докрай и да направи пълен контакт - свалянето и слагане не е сложно.

Имайте в предвид, че светлите, както повечето гумени, попиват цвят. С черния няма ядове в това отношение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Кейс Krusell ColorCover черен, супер удобен и лек кейс, на мен най-много ми харесва, че е мат и е много приятен на пипане, иначе едва ли ще предпази при падане

Скриин протектор Luster Mirror Screen Protector на 4-5месеца е и вече е доста надраскан, това му е недостатък, иначе е готин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Някой би ли споделил какво ползва за 5-цата си? ...протектор, калъф и т.н., че днес очаквам моята :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 протектор switcheasy отпред само + това (мека изк. кожа, отвътре е много меко покритието) - 5 лв от ибей, дойде за седмица:

e9d076967ba460db.jpg f0eed46bbb91b3c1.jpg

af56644adca24aa3.jpg 45e7e5e8fa83b8fe.jpg

И такъв взех, но идва малко тесен и по-трудно се вади телефона.

Иначе и аз си бях взел кейс преди да ми пристигне телефона (switcheasy nude прозрачен), ползвах го 1-2 седмици. За толкова малко време се поизтърка на някои места. Също така понеже е прозрачен, много си личат прашинки и дребни боклуци, които влизат отстрани, когато се носи по джобове. Иначе лесно се маха и слага, супер тънък е и не скрива дизайна на апарата. Но определено такова бижу не трябва да се слага в някакви пластмасови кейсове. Оксидираната част на гърба и страните на телефона е уникална и всяко добавяне на "предпазни средства" само разваля усещането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://dice.bg/switcheasy-colors-stealth-silikonov-kalyf-za-iphone-5-cheren-item9724 - Това е калъфчето, а на дисплея съм сложил Belkin Anti-fingerprint покритие. Редактирано от Eureka
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

колеги предлагам тук да споделим кой с какъв калъф, бъмпер, протектор, гръб и тн. си е облякъл телефончето.

Аз примерно се чудя какво точно да си взема, което максимално да не загрозява телефона и по някакъв начин да ме спаси от досадните драскотини.

Чудя се дали комплект протектори, които обхващат целия телефон ще решат проблема ?

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От десетина дни съм с Incase Pro Slider Case и съм доволен. Смених, търсейки разнообразие и дойде точно на място.

Има приятно усещане, като "сапунче" в ръката, но гумените кантове не позволяват да се изплъзне. Очаквах бързо да хване драскотини, но за момента няма забележими. Леко захапва фолиото с долната част. На черния стои по-добре, отколкото на бял.

prosldr_whtblk03.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес случайно попаднах на този модел http://dice.bg/sena-hampton-walet-kojen-kalyf-rychna-izrabotka-estestvena-koja-za-iphone-4-4s-cheren-item7260 -много ми хареса ,но цената не ми се неави нещо , дали има нещо подобно на по сносна цена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

teodorteo продава хубави калъфи yoobao. Питай го или виж сайта му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не бях ползвал бъмпери или подобни неща за телефоните си.

Но сега с този iphone 5, колкото е приятен на докосване, толкова лесно се наранява.

Взех това - moxie-transparent-bumper-for-iphone-5.jpg

Изглежда ми вариант, който най-малко ограничава контакта с телефона ;)

Чудя се дали да си оставя телефона без калъф и като се обели, ще го пръсна прахово и готово :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя вариант, колко джазги на антената на четворката ми остави...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи според теб ще направи телефона леш... :smile:

не знам, ще видя, ако се надраска толкова много ще го пръскам прахово, не се еб@вам :smile:))

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамана говори за това, че с бъмпърите, се появяваха много драскотини по страчната част на 4-ките /4с. А че гърба и дисплея не са ти защитени с тоя бъмпър, така е :) Ще ти свърши работа само за предпазване при поставяне в/у плоска повърхност (пр. бюро).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз много добре го разбрах Шамана.

Затова казах, че ако се нарани, ще го пръскам прахово отстрани. ;)

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Матов InCase slider pro и ме боли фара за дизайна ;) Слайдера даже е по - приятен на допир.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като Алекс, само че на конкурента Elago - S4 Glide- най- доброто, което съм ползвал досега. Матов е, невероятен на допир и запазва максимално тънък профила на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

64925_4103112542153_1450437210_n.jpg735016_4103112662156_474707677_n.jpg

http://www.senacases...raslim-classic/

http://www.amazon.co...57662936&sr=8-1

Имах същия и с 3GS, не случайно го взех и за 5цата, не мръдна 2 години и още изглежда като нов. Много високо качество.

Редактирано от MI6O
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си поръчах със семейното лого, бял и черен.

post-14638-1357754118,0388_thumb.jpg

Хем предпазва, хем по никакъв начин не нарушавам дизайна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.artwizz.com/catalog/apple/iphone/iphone5/SeeJacket_Clip_for_iPhone_5,_clear/a-386

Много тънък, не увеличава допълнително размерите, прозрачен и с леко матова повърхност. Доволен съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...