Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Замислил съм се за ново нещо, това ми харесва http://dice.bg/item5504 някой дали има впечатления от този подел, търсих ревюта, но нищо не намерих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой да ми предложи нещо за защита на задният капак на Iphone 2G :) Мерси !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Belkin silicon case. Уникално пази, не се изплъзва, но си е грозничък :)Ползвах го на 2г и 3гс-а, изпускал съм яко и двата - без никакви последствия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Само да не се объркаш да го сложиш в касетофона :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Dealextreme го има. Сестра ми си взе такова. Голям майтап е :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любе, питането май беше това къде го има: "свободен от калъфи" :D

И аз се питам как го е постигнал?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах в една друга тема, луди сте :D Защо човек ще се накаже с нещо такова :D

пп: Постигнах го като го оставих гол бре :) Иначе той май си питаше за урода-касета :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От известно време ползвам само Bumper, допадат ми как седят и запазват вида на апарата, имам и по едни протектор отпред и отзад. Последното което си взех е ebay.co.uk излезе ми около 12-13 лева, и ми върши перфектна работа.

Това е последното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече изпитвам ужас от бъмперите, оригиналния бозав бъмпер, който си поръчах, когато купих телефона (програмата за безплатни такива), така ми протри металната лайсна, че позеленях от яд. Сега има приказка, че са пуснали друга версия на същите, които се очаква да не протриват, но аз не желая да опитвам.

Взех си това за 29 евро и за сега поне няма следи по телефона от употребата му. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като унищожих Candy Shell-a и разтеглих един SwitchEasy Colors, поносих за известно време един Slice, наистина е супер тънък и приятен на допир. Понеже съм параноик, а той не покрива предния ръб, го смених с Belkin GripVue, към който нямам никакви забележки вече 2-3 месеца.

belkin-grip-vue-case-blue-for-ipad-cel-2-case-6.jpg

п.п. преди малко си сложих фолиото от Slice-а и вече съм гланциран :biggrin:

А Slice-a с матово е супер комбинация.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам:

http://dice.bg/item5550

http://dice.bg/item5269

http://dice.bg/item5525

Доволен съм засега от всички неща който постнах :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

В момента съм с този:

White Bumper

Bumper_01

+ лек ,приятен на вид ,алуминиеви бутони , плътно прилепва към телефона (почти незабележим ,като се постави на бял телефон),цена

- лесно се зацапва , както и самото му почистване е трудоемко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Току ще ми пристигна коженият калъф от Bayzacases "Zero Series" . Уникална изработка, пристига в луксозна кутийка и платняна торбичка с документи.

http://www.beyzacases.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз съм с жълтия SGP Neo Hybrid EX2 бъмпера, който ползвам и на 4-та , и на 4S-a. Нямат нищо общо с оригиналните от Ейпъл бъмпери- много по- добра изработка са и не протриват лайсната, тъй като са от два елемента- гумена обвивка отвътре и пластмасова отвън. Страхотно усещане придава тази комбинация. Отпред ползвам протектор SGP Steinheil Ultra Oleophobic, а отзад- SGP Ultra Crystal.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не ползвам никакъв калъф, бъмпер или мъмпер.

Не мога да си представя, че ще скрия този уникален дизайн и изящество в някой грозен кеис.

Така се губи много то красотата и удоволствието от ползването.

Другият момент е, че лишавайки се от това, държейки телефона в някакво такова л@йно, некой друг ще му се радва като нов, като реша да го продам. И защо?! Но, всеки си има мнение :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът идва, когато един ден , не дай си Боже , го изтървеш на асфалта...след това няма да му се радваш така пълноценно.;)

Аз , когато излизам навън и имам повече тичане, му нахлузвам бъмпера и ми е мирна главата, но в други случай или вкъщи си е гол в кожено калъфче.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм вещоман, в крайна сметка колкото издържи толкова. Купувам нов и продължавам напред. Както и да е, няма лошо да си пазиш вещите, но не и да ги загрозяваш :) особено ако е Apple :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...