Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Тоя бъмпър не знам до колко ще предпази телефона, ако падне при тичане на асфалта..

Иначе от бая ползвани кейсове и за мен най-добрият избор за 'предпазен' аксесоар за 4-ката е бъмпър, и то менте. На тия от ebay, на които пише AS GENUINE. Защото има и някакви меки гумирани и по-евтини, които са боклук.

В момента и аз ползвам SGP Neo Hybrid, сребрист. Не съм чак толкова доволен, като колегата по-горе, но парите, които дадох за него, ме задължават да го ползвам поне засега. :smile: В този бъмпър не ми харесва това, че хардуерните бутони нямат почти никаква тактилна реакция и че когато се носи в джоб на панталон, като се извади понякога (даже в 70% от случаите) е леко разместен.

653ccf120628594e.jpg 68dd0bf27351bc8c.jpg

Намислил съм да взимам някакъв алуминиев или метален бъмпър, но по-евтиничък. Някой с отзиви или препоръки за нещо такова?

Доскоро ползвах ultra clear case-a на switcheasy. Супер е в началото, дебелината на телефона почти не се променя, дизайна също. Ама след около месец като се намърдат прашинки и песъчинки отвътре при вадене няма да ви казвам какви драскотини се появяват по алуминиевата лайсна.. Това ме накара да го захвърля в шкафа.

На айпада (2) ползвам в момента smart cover + един заден капак на iLuv (NYC), тъмно син, матов, който може директно да се ползва с ковъра. Много съм доволен, а и цената беше супер ниска. Взех го за 13-14 $ от B&H superstorе в Ню Йорк.

532e616dc085587f.jpg 987735ca23d60109.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"ultra clear case-a на switcheasy"

Подаръци да правиш случайно? :tooth:

Моя е гол като пушка и 'ич не ми дреме. Единствено ме вади от релси фактът, че ако съм с влажни ръце - "no service"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти кво праиш та са ти влажни ръцете а? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Никой ли не подрепя мойта теза, за загрозняването на телефона?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи..

Наистина визията по дифолт на телефона е страхотна, но специално аз виждам голям чар в SGP бъмперите.. Просто ми харесва как стоят. Може да ми се смеете, но аз си взех жълтия вариант и много му се радвам на контраста му с черното:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Ти кво праиш та са ти влажни ръцете а? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Ами...мия си ги, чат - пат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам SwitchEasy Vulcan и съм доста доволен (ползвам го от около Март месец). За момента не се е разтегнал от многократните сваляния и слагания, за разлика от предходния кейс. А основно използвам кейс, тъй като, когато е "гол", телефонът е доста хлъзгав, поне в моите ръце, и не ми се иска да го изпусна на земята някой път и да се потроши (колкото и да съм внимателен). За това и предпочитам точно гумените кейсове, заради по-добрия захват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ползвах SwitchEasy Vulcan за 4ката и една година не е мръднал, супер доволен бях от кейса. Затова си поръчах нов за 4с-ката, но се оказа, че не е съвместим, има разминаване при бутоните за звука и switch-a за вибрацията. Ако взимате за 4с, най-добре тествайте първо за да видите дали ще съвпаднат. Също и скрийн протекторите трябва да са малко по-различни, трябва да имат още един отвор над слушалката за сензора за Сири. Шапка им свалям на dice.bg, понеже от там го взех и като им казах, че не съвпада ми предложиха да отида да го разменя за друг. :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Няма никаква разлика в скрийн протекторите мижду 4 и 4S- това над слушалката не е сензор на Сири, а свитлинен сензор, който го има и 4-ката и всички скрийн протектори нямат никакъв проблем с това, независимо дали са изрязани или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В самият скийн няма разлика, но има в страничните бутони, за това колегата казва за кейс да се внимава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, за това- да, но понеже каза, че и протекторът не ставал- затова направих уточнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Току що си взех от Ментел, два Hama от естествена кожа за по 1 лев и малко точки :)

imagepgo.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли наблюдения над това:

Belkin Verve Pull

FUL1_F8Z633_6261_02.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От два дена ползвам Desmay slight case и съм очарован- все едно няма нищо на телефона, а предпазва от драскотини и леки ударчета;):

http://desmay.com

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Vancuver, ammcfc имаше такъв - много солидно и удобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От два дена ползвам Desmay slight case и съм очарован- все едно няма нищо на телефона, а предпазва от драскотини и леки ударчета ;):

http://desmay.com

Аз ползвах това http://dice.bg/item7049 , но ми се наложи да сменя сим картата, при което горе при power бутона, калъфа се прецака. Имаи го в предвид това, тъй като е много тънко там и лесно се чупи. Надявам се да ми го заменят от Dice, пък ще видим, но като се има впредвид, че калъфа е ползван 10 дни и вече се прецака не ми се струва за нормално. Още повече има 2 год. гаранция, но предполагам, че няма да ми я уважат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох, че Desmay са доста по- надеждни от Pinlo и фактите не опровергаха това- вече 6-7 пъти го свалях и си е перфектен и нов. Даже си поръчах и черен, досега съм с прозрачен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още повече има 2 год. гаранция, но предполагам, че няма да ми я уважат.

Не предполагай а отивай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да посъветва за кейс възможно най-тънък, състоящ се от 2 части (като на griffin кейсовете), с леко матирано или гумирано покритие?

пп. (егати и изисванията :D)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвах такъв http://dice.bg/item7049, много е тънък и удобен, но не ми хареса това, че има две ръбчета, там където е отвора за кабела, които драскат по ръцете, можете да го видите на последната снимка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Dreamcatcher - InCase Slider. Не е много тънък, но е хубав, матиран черен или бял(не се пързаля) и много здрав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвах такъв http://dice.bg/item7049, много е тънък и удобен, но не ми хареса това, че има две ръбчета, там където е отвора за кабела, които драскат по ръцете, можете да го видите на последната снимка.

Затова- Desmay-той няма ръбчета и обхваща всичките странИци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с това (belkin fusion shield royal purple):

belkin-shield-fusion-case-for-iphone-4-4g-purple-black-24607053.jpeg

Излезе ми под 15 лв и дойде от Англия за 2 дни. Оказа се много добър тоя кейс. Не уголемява много телефона. Доста е здрав и не се огъва изобщо. Мислех, че ще срещна трудности, но се оказа точно обратното - много лесно се слага и маха. И най-важното - тия черните линии са гумирани и осигуряват много добър захват. Телефона няма начин да си изплъзне от ръката. Отпред също стои добре - краищата на калъфа не са дебели като на повечето други кейсове. Много съм доволен.

Въобще евала на Белкин за качеството на продуктите им. Направо се замислям да търся нещо подобно и за айпада.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Elago_Series_Slider_Hard_iPhone_44S_Case324.jpg

От 1 седмица съм с този и спокойно мога да кажа, че съм много доволен. Поставя се доста лесно на телефона, в комплекта освен калъфа има 2 протектора за предната и задна част и кърпичка. Протекторите не съм ги поставял и не мога да кажа нищо за тях. Калъфа не прави телефона много "дебел" и не повдига протектора на екрана. При използването на светкавицата няма размазване на картината и пр. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...