Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

И какво точно му написа, че да ти върне парите и на какво основание? И той всъщност защо се съгласи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Беше го обявил за high quality metal :D high quality my ass! Ще го понося няколко седмици и ще върна стъклото обратно. Малко е гадно с тия новите болтчета. Трябваше да си взимам специална отвертка, която нещо се скапа след 2 смени на капака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Vapor 4 Element case

graphite-graphite02.jpg

А протектора ми е от ЕВау--много евтин,не е мръднал за около 6 месеца...Няма следа от нищо,а имам още 3 подобни от братския Китай....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос.

Някой поръчвал ли си е Ghost Armor, защото аз опитах 1-2 пъти и всеки път след като ме отвеждаше в пейпал за повърждение и натисках Continue, ме върщаше в техния сайт, а би трябвало да ми излезне бутона Pay Now. Писах им, но вече няколко седмици няма отговор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имате ли идея откаде мога даси взема http://dice.bg/item5069 освен от саита :) Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В момента съм с SwitchEasy Capsule Rebel M. За кейса засега само суперлативи мога да изкажа. Много здрав, със страхотен дизайн, добра окомплектовка (по 2 тапи за жака и дока, видео стенд, 2 протектора + микрофибър..), тактилна реакция на бутоните. Не удебелява толкова много телефона, колкото предполагах. Лесна инсталация, трудна деинсталация :)

Леки недостатъци: поради силно релефната си повърхност се клатушка малко като се сложи на плоско място като бюро например; дупките за високоговорителят и микрофона не пасват напълно добре, но няма никакви промени с използването им; посъбира се прах сред улеите, но не е нищо страшно.

Като цяло бих казал един от най-добре изглеждащите и предпазващи калъфи за iPhone4 до момента. Добавя поне 30-ина грама към теглото, но си заслужават, ако не дай си боже изпуснете телефона на някой тротоар :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех такъв на жена ми. Уникален :)

iPhone 4 Stacks Case - CASE MATE

iphone-4-stacks-case.jpegstacks-iphone4.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и приятелката ми ползваме тези:

Гумените и тези в средата са Белкин, Двата кожени в дясно са подарък(не знам марката).

А шарените са Paul Smith.

Относно протектори, и на двата телефона със заден и преден протектор(с отвори за камерите).

022987219-big.jpg?r=0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз имам iPod Touch 4g и като ми го купиха от Америка ми взеха Speck x Burton Fitted Case...Доскоро мислех, че е перфектен, обаче...извади се едно конче от плата и малко стана грозно...ако може препоръчайте ми някакъв хард кейс за iTouch 4g, ама от България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето го новото попълнение ;)

PINLO - United case titanium.

pro152b.jpg

more1522.jpg

more1521.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любе, 'а да го щракнеш отпред? Прилича ли на старите модели с тая лайсна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кейса всъщност се предлага с 2 лайсни. Една прозрачна и една с цвета на кейса.

Има и скрийнпротектори, тапа за порта и протектор дори за home бутона.

Доста красиво и солидно кейсче.

Ще го щракна довечера, като се прибера, че тук нямам с какво ;)

Нямам представа какви са били старите модели, за да го оприлича.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че има предвид дали прилича на iPhone 3GS.

Как го усещаш в ръката, не увеличава ли обема на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Усеща се солидно. Увеличава обема разбира се, но не повече от подобни твърди кейсове на Incase или switch easy.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих продукти на More в темата, но имат добри попадения, особено Blaze Collection.

83d925e3c690e84a.jpg

More

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

чудя се това кейс ли е на iPhone 4-ката или просто на мен така ми се струва. Какво мислите?

hawaiifive0s01e13kekino.th.jpg

ПП: Може би звучи глупаво да питам такива неща, но просто ми е интересно. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам е case, я кажи кой епизод е това на Hawaii Five-0, за да го видя и от други ъгли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 13 е - пише го на снимката в imageshack. Кепчъра е от около десетата минута.

Редактирано от delstam
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предгледах епизода...отначало дават телефона отпред и не се вижда да има case, острани също не се вижда да има case. Остава да е без case, но не се вижда ябълката...остава задния панел да е сменен с такъв без лого, за да не се прави видна реклама или да е лепнато нещо отзад :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Моля да ми препоръчате някакъв твърд кейс за 3GS. Цената да е м/у 30-50лв. горе-долу. Искам главно, при изпускане да не се нарани,повреди или счупи телефона. Очаквам Вашите предложения :) Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горещо ти препоръчвам този кейс, с който бях докато 3-ката беше при мен.Сега жена ми е с него и жалко, че не става за 4-ката.

За 4-ката съм взел този от последните 2 снимки.Този за 3-ката е от екокожа, вътре е с велур.Адски съм доволен (бях).

photo1gl.jpg

photo2mco.jpg

photo3h.jpg

photo4ea.jpg

photo5fdf.jpg

photosgy.jpg

За да не правя реклама, на ЛС ще ти пиша от каде е купен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...