Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Ако нямах Incipio-то, днес щях да съм с очукан телефон. Не знам дали той го спаси, или така се случи да не се удари никъде по стъклото, но по него няма и драскотинка. Падна от 1.5 метра на земята навън.

Нека да е грозен. ;)

п.п. lordfen от форума е жив свидетел, беше на по кафе при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, искам да ви попитам драска ли ви се рамката на телефона?Тая от неръждаемата стомана.И до колко се виждат, ако има, драскотините?Питам, да знам дали да си взема бъмпер със протекторите или да карам без.Предпочитам без, телефона ми харесва като визия чист или с нещо прозрачно/невидимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох я тази тема, затова и смятам да си взема друг бъмпер, не оригиналния, та се чудех има ли смисъл изобщо, ако телефона не се изпуска. :)

edit: Наздраве... :naughty3:

Редактирано от Eureka
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех това: http://www.dice.bg/item4741 и за сега съм много доволен. Естествено отпред и отзад имам протектори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли само да поясниш какво значи ... "Метални бутони за бутоните за звука и power бутона" ?

Приготвил съм се да сложа карбоново фолио от icarbons, иска ми се обаче и нещо такова и това ми изглежда много добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно има допълнителни метални капачета в самия бъмпър. :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е.

Аз сложих оригинален бъмпър и копченцата са метални.

От "карбона" оставих задната част.

Страничната не съм я лепил изобщо, просто няма смисъл от нея.

post-217-050368500 1295695561_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, а това менте е просто 1:1 с оригиналния. Поне на външен вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има смисъл, Пеца. Доста шотове видях с корозивни петна по рамката - лепни си ги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо брат. Единия телефон ще ми направи месец и има един на три/четири месеца. Не са мръднали. Е може би ако го налееш с вода...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги видях корозиите.

Телефона ми, откакто се е пръкнал е с протектори.

Надявам се да не се появи нещо!

Не че не го забърсвам на два дни с микфофибър де :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jett Metal Case

Минуси:

- платих ддс 20лв

- поръчах сив, пратили ми черен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и още 1 минус... за да мушна букса за слушалки обикновенна (не от тези тънките) няма да може да се мушне докрай и сигурно пак ще трябва преходника, които ползвахме при 2G-то... предполагам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Новата глезотийка в сервиза:

post-1-080028800 1297093058_thumb.jpg

post-1-086010500 1297093065_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как, с лазер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на това и страшно ми хареса. Уникално и стилно! Цената му е $48

iphone4_vintage_leather_case_brown01.jpg

iphone4_vintage_leather_case_brown02.jpg

iphone4_vintage_leather_case_brown03.jpg

iphone4_vintage_leather_case_brown05.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в по-предните постове бях пуснал как изглежда телефона ми с Belkin Grip Vue безцветното... сега си купих и черния вариант и мога да кажа, че е в пъти по-добре от безцветния вариант!!! Копчето за SLEEP и за увеличаване и намаляне също си е доста лесно за натискане и мога да кажа, че съм пре доволен... а и вида на телефона стана доста STEALTH-ски :) хахахаахха... ето и снимчици отново но на черния вариант:

hpim5882.th.jpg hpim5888.th.jpg hpim5893.th.jpg hpim5894.th.jpg

hpim5896.th.jpg hpim5898x.th.jpg hpim5900w.th.jpghpim5906.th.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес ми пристигна калъфа SwitchEasy Vulca Ultra Black. Взех го от дигиталния център, там е 39 лв. Впечатленията ми като за начало са доста добри, не придава много обем на телефона и прилепва доста плътно. Тапите за стерео жака и дата кабела са доста полезни според мен, а и идва с два скрийн протектора, които не съм слагал и не мога да дам мнение за тях, но чувам добри отзиви за тях. Единствено което не ми допада много е достъпа до бутоните за усилване и Power/Sleep, просто самият калъф прилепва доста плътно до тях , и не се усеща дали ги натискаш или не. Това е нормално за този тип калъфи, но не мен ми се искаше това да малко по изпипано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам 2 калъфа

- Speck Candyshell

- Incipio Feather

за screen protector-и имам около 70тина бройки и си ги сменям на 2-3 месеца като се позахабят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 4 back door silver aluminium (уж):

da1c2e72be8c03c4.JPG ff54e8acddf8c99d.JPG bcb54009c6a48d5d.JPG

От китайските събратя в иБей :) Излезе ми безплатно (накарах продавача да ми върне парите). Иначе струва 11-12$. От пластмаса е (но не прекалено евтина) + алуминиев финиш отгоре. И тия линии дето се виждат са дооста леко релефни. По-лек е от стъкления похлупак. При снимане със светкавица, се получава същия ефект както със stock протектора на нов iPhone, т.е. бледнее. Дребните буквички (designed by apple bla bla) се премахват доста лесно, останалите не. Поне не оставя отпечатъци и като цяло седи добре до алуминиевата странична част на телефона.

Matte anti-fingerprint protector:

f9e820731f675aeb.JPG c2c659f35e361766.JPG 5a9fc87e7b253bec.JPG

Купени от тук за по-малко от 6лв. 3 броя в комплекта + микро фибър + мокра кърпичка за почистване на обективи :blink: (която използвах да си почистя обективите на апаратите, не на телефона разбира се :D ) Пристигнаха за няколко дни. Много съм доволен. Не оставят почти никакви отпечатъци. Матте-то седи доста приятно. Супер лесно се поставят и то без да остане нито едно балонче. Не се загъват от кейсове и бъмпъри. Един недостатък обаче: когато на дисплея има нещо много светло, например чисто бяло, тогава седи леко на дребни точици и все едно е малко навлажнен, т.е. съвсем дребен rainbow ефект. Но изобщо не е дразнещ. Свикнах доста бързо с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...