Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Този Case-Mate Vroom Case много ми допада. Виждал съм го на 3G как стои, не вярвам да е нещо по различно на 4.

Какво мислите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво мисля? Все едно съм си резнал парче от мишелинките на бенца :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някакви отзиви за това чудо?

Otterbox Defender Case за iPhone 4

Прекалено дебел ми се вижда. Ако ще е така, купи си 6600. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех SwitchEasy Trim и е идеален, освен че и той прави iPhone-a яко голям.. Тъч & Фийла е като да си с някакъв терминал от Star Trek :tooth: затова мисля да го заменя с invisible shield и Krusell LUNA POUCH Nubuck или нещо аналогично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отзад аз ползвам Invisible shield а отпред SwitchEasy(защото по хубаво се вижда през него. Все едно го няма)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Както преди писах съм с Belkin Grip Vue, скрин протектора ми също е Belkin и седи добре и не остават толкова много отпечатъци.

2810985I.jpg

2810988x.jpg

2810990C.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че отворите на говорителя и микрофона не съвпадат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста време си избирах калъф, от този съм доволен. Отворите са много добре изрязани само този за превключването на бутона за тих режим е малко труден за достъпване с по дебели пръсти.

2813566w.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз имам switcheasy nude черен. Много добре стои и изглежда върху телефона, но ме е страх, че при изпускане няма да го защити от счупване, което, както за всички тук, е много важно и за мен. Някой има ли опит с такъв кейс и защитата му. Аз го избирах по интернет и купих такъв за мен и за сестра ми, но сега като е в ръцете ми се колебая дали защитава телефона на ниво <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От ревютата, които съм гледал в интернет мога да ти кажа, че този case предпазва само от надраскване задната част на телефона плюс страните. При изпускане няма как да защити екрана. Ако си user, който си пази нещата и не си изпуска апарата е добър, защото не придава допълнителен обем и ако е прозрачен се вижда дизайна на iphone 4. Eто няколко youtubers които следя и си набавям инфото за даден case:

metagamers

wwwinsanelygreatmac

larrygreenberg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа няма такъв, който да го защити кой знае колко от счупване при падане! От надраскване да;) Освен ако не сложиш накои от "слоновете" показани в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз съм горд собственик на Belkin Grip Vue. Уникална силиконка е ! :) Вече се чувствам много по-уверен като го държа в ръката а и в калъфа влиза много хубаво и грам не мърда и няма плъзгане! Моя е от по-новата модификация, който копчетата му съвпадат и се натискат нормално. Супер е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Speck PixelSkin HD - хибриден кейс за iPhone 4 (разбира се не го взех от dice съветвам ви и вие да не го правите тия са кожудери) Много съм доволен. Иделано пасва на 4ката и адски добре и седи :Wink: Също много важно е че обхвата е по-добър - винаги е на max, а преди падаше с 1 чертичка сега всичко е FULL :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На "Шпека" нямаше ли проблем с по-новото моделче, дето отзад изрязаното за камерата не е във формата на сълза.До колкото гледах ревюта, всички се оплакваха от новия модел, че много трудно се натискали копчетата.Иначе за стария (сълзата) няма нито едно лошо ревю в тубата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.switcheasy.com/products/Vulcan/Vulcan.php#

този ми харесва най-много, но за съжаление в iStyle го нямаше :( някой знае ли от къде мога да си намеря такъв (в София, че не ми се занимава с куриери :Р )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин си го взех и току що го монтирах ! Много съм доволен, дизайна е прост и елегантен, не затруднява работата с копчетата (малко трудно ми беше самото поставяне) скрийн протекторите също са страхотни, паснаха ми перфектно.

За съжаление някакси съм пропуснал точно две прашинки около които се образуваха две малки балончета :Р

Ако някой си търси хубав и функционален кейс на прилична цена ви препоръчвам Вулкан !! :) и ако някой има излишни скрийнпротекторчета може да драсне 1 ЛС ;)

пп: Трябва ли да свалям кейса когато си зареждам телефона? Чувал съм че при някои кейсове се получава загряване на батерията и това й скъсява живота?

Редактирано от pe6o666
Тук не е чат!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не смятате ли, че всички тези калъфчета и протектори прекалено загрозяват цялостната визия на iphon-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приеми го като тунинг!! Това е тема за тези, които нямат проблем с кейсовете и споделят кой, какъв... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не смятате ли, че всички тези калъфчета и протектори прекалено загрозяват цялостната визия на iphon-a?

Някои го загрозяват наистина, но има и такива които изглеждат страхотно!! И освен това предпазват от издраскване, което неоспоримо загрозява :Р ако разгледаш някои от ултра тънките кейсове на Switcheasy сигурно ще намериш някой който да ти допадне, а пък и ще върши работа! Успех в избора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...