Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Ми проверявам аз всеки ден  по нета в Епъл стора  до удобните шопинг центрове но ...unavailable to pick up ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Почвай да проверяваш и в неудобните:)
Моят го намерих в Грейс , Лейксайд и в 6.00 сутрин обикновено там има. И не проверявай през главната страница ,а през линка , който ти дадох( ъпгрейд програмата) . Така не се налага да плащаш веднага и се пести много време .
Както и да е . Ако не ти е тупнал тъпана , скоро ще го има навсякъде .
Просто аз съм като малките деца и като си навия нещо на пръстааа....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче човек ако съди по снимките в интернет може да остане с впечатлението, че матовия черен е просто много тъмно-сив, но на живо е наистина черен, точно колкото и jet black-a, но просто не блести. Преди да взема моя наистина си мислих, че ще е тъмно-сив защото от снимки и клипчета точно така изглежда, дори и върху кутията на самия телефон... 
Аз също съм перфекционист и не исках jet black-a, а да не говорим, че щем - нещем, догодина живи и здрави, пак ще трябва да ги продаваме, а се съмнявам,че след година ползване jet black-а ще е в много търговски вид. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората вече се нарадваха на 7-ците аз още чакам Мтел да се наканят да ми пратят моя :lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених 7-цата за 7+, но още не мога да свикна с размера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Григоров, не си само ти, пич.
Не, че те успокоявам, ама около мен поне 10 човека чакат на Мтел не знам вече от кога...

Стойчо, кажи в коя точка на Енгланд си и какъв апарат искаш, та да ти го купя от тук и на следващия ден ще при теб.
Хем ще ти е с две години гаранция, дето се вика...
Част от семейството ми, която живее в Рединг, по този начин е оборудвана с iPhone и от 2 седмици вече ползват и се кефят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя. 7 плюса ми ме скубе зверски. Явно аз обаче съм нещо дефектен. 6-цата ме скубеше, а след това и 6s и 6s plus също. Сега си чакам и 7-цата и ако и тя ме скубе почвам да се бръсна с контра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, добра идея, че ако Apple пуснат същия дизайн и догодина, само и само да го направят не скубещ, хич няма да е добре ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и преди го бях написал. Това е първия телефон, който ме скубе. Не си дефектен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ви скубе? В смисъл, буквално ли? Аз съм с голяма брада, и косица си имам, но не ми се е случвало... ако това имате предвид, може би в момента се излагам като го казвам. :D Кое по-точно ви скубе? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Косата около ушите. Буквално. Брада нямам а косата ми е като 1-2седмична брада.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , поръчах си айфон7 от Мтел , днес го очаквам да пристигне, въпросът ми е дали ще е заключен към оператора , защото предишният ми (айфон 6 ) не е ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е заключен и този. Преди няколко седмици бях закупил седмица от М-тел и не беше заключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone от Мтел не са заключени. Имам iPhone 7 който съм тествал с Виваком и Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ходя леко брадясал, около 1-2 мм. Брадата ми скубе. Сега обаче забелязах нещо странно. Понякога при набиране от контактите, отивам на съответния контакт, щом докосна екрана да го набера и се чува едно "ПУК" в слушалката. Чува се от разстояние, докато телефона ми е в ръката, което значи, че не е много слабо. Разбира се при тишина в стаята. До сега не съм срещал подобен проблем. Странното е, че не го прави всеки път. Направи ли го и слкед това ако цъкам по всички номера, няма проблем. Ако известно време не ползвам телефона и пак набера и хоп отново се чува това "ПУК". Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо? Телефона е 7 plus.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моят пука като започне да набира, дано го фикснат, че е дразнещо такива елементарни бъгчета да си стоят с месеци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и моя пука яката, вижте не пробвах нойз канселейшън да спра, някой да е тествал!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, стана време да напиша моите впечатления от iPhone 7 plus. Преминах от iPhone 6 и разликата е огромна, във всяко едно отношение, да оставим на страни размерът на екрана. Не съм ползвал 6s, за да вида там как са нещата, но в сравнение с 6-цата бързината съществена. Взех го с предварително записване в Теленор, на 01.10.2016 се обадиха да мина да го взема.

Първоначално малко ми бе трудно да свикна с новия бутон, но после всичко си дойде на място, и нямам оплаквания. Ядове имам само с камерата, но вече официално в 10.1 пише, че е отстранено това.

Лично аз съм много доволен от ъпдейта който направих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото, че и косата и брадата са ми еднакво дълги. Ще трябва се мина като яйце. :D

Сега пробвах и на колегата 7 Plus, неговия също пука. Много странно "явление" с това пукане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от тук знае ли как стоят нещата с наличността на iPhone 7 Plus в Telenor? Понеже от 2-3 седмици съм го поръчал, чрез фирма, която е доста лоялна към Теленор и уж очаквам "по-ексклузивно" обслужване, но все няма и няма наличност. Та това от несериозно отношение на служителката на Теленор, с която контактивам ли идва или действително няма бройки?

Редактирано от Ангел Петков
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат наличности и втората доставка беше с малко бройки и всички заминаха по предназначение! Сега чакат уж доста повече бройки но да видим ...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от несериозно отношение на операторите. При положение, че едва ли не и по кварталните бакалии го има, не мога да си обясня липсата при операторите, като имат предварителни поръчки от преди месец.
Но пък от mtel ми звънят непрекъснато да ми предлагат телевизия, интернет, че даже и таблет с андроид искаха да ми подаряват...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес цял ден пише, че има наличност в сайта на Мтел, но понеже съм юридическо лице за мен нямало. Не знам дали съм само аз, но не мога да я схвана тази логика. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ebc26a24eb9f0c9d62232fa35c0d8e84.png

Не знам какво търсиш, но аз проверявам по няколко пъти на ден. Няма 7+ 128-ци, черни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес цял ден пише, че има наличност в сайта на Мтел, но понеже съм юридическо лице за мен нямало. Не знам дали съм само аз, но не мога да я схвана тази логика. 

Даже и не се опитвай да я схванеш,за юридическите лица няма,а за физическите лица "моля запишете се".


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...