Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Купувах едно време за 4S карбонов кълъф и сигнала ми падаше с две черти. От Дигитален Център ми го смениха с друг модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Мерси, ще ги видя карбоновите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 11/12/2016 at 11:16 AM, matsan said:

Вчера звъня на мтел да поръчам една седмица за мен ,като исках 128гб черен мат ,а акаунта се смее и вика ами нямаме черен ,а само Jet Black :)) Много смешно ми стана - всеки ревеше за него ,а сега само него имат :) . Те така де от половин час съм модерен и лъскав ,но усещам как ще си взема някакъв хубав заден протектор . Я ми препоръчайте някакъв тънък ,който да върши работа.

Нашите пък нямат тука. Аз чакам някога да докарат три 256 матови ама нъцки вече две седмици :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля, че след 22 дена си получих телефона от мтел. 7-ца, 32 гб, мат. Засега ми се струва, че много бързо му падна батерията, през нощта с 10 %. Сега ще му направя 2-3 цикъла празен-пълен и да видя дали няма да се пооправи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

може да е смешно, но след 5 заряда съм пич!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе-долу,след пет заряда(пет дни),вече си го "разцъкал" и се ползва нормално,като предишния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Да се похваля официално, от днес съм с розова седмица 128 GB,, мислех, че няма да свикна с белия преден панел, но е очарователна, просто съм влюбена в нея :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, dessyteneva написа:

Да се похваля официално, от днес съм с розова седмица 128 GB,, мислех, че няма да свикна с белия преден панел, но е очарователна, просто съм влюбена в нея :)
 

И от мен- честито за бижУто :)

Редактирано от georgi4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Нова съм във форума, но виждам, че сте много дружелюбни, та затова да ви се оплача.

Вчера най-после ми пристигна iPhone 7 черен мат 128 GB от Мтел, след като я чакам от септември. Всичко прекрасно, но при разговор през мобилната мрежа, звука е напълно незадоволителен. Чува се сякаш отсрещният човек е в някоя глуха улица. От 10 разговора 1 се чуваше ясно и кристално. При разговор по Viber през океана се чува кристално и перфектно, както при старото ми устройство. Имате ли идея това на какво може да се дължи това? Дали може да е от самия мобилен оператор или е дефект на телефона? После се поразрових и попаднах на форум в Apple Suport, където чета  че това е често срещан проблем при iPhone 7, едва ли не при всеки втори телефон, но все още не е ясно дали е софтуерен или хардуерен. За жалост моят е точно от тези проблемни бройки. Вчера тествах и телефона на мой приятел, който си го донесе от Америка и при него същата работа, но на него не му е направило впечатление изобщо. Повечето хора в USA се оплакват, че като си носят апаратите в Genius Bar, им ги връщат без никакъв констатиран проблем. В такъв случай едва ли мога да се надявам да ми оправят телефона в България. Телефонът ми е на три дни, много съм разочарована. Иначе всичко друго му е перфектно. От Аpple все още не са дали  официално обяснение за проблема. Моля, ако има някой по-запознат, да изкаже компетентно мнение. 

http://www.cultofmac.com/446366/iphone- ... one-calls/
https://discussions.apple.com/thread/76 ... 0&tstart=0

 
 
Редактирано от Тина
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моят дойде. Ама още седи в кутията запечатан. Чак ме е страх с тоя небутон дали ще се спогодим. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Нова съм във форума, но виждам, че сте много дружелюбни, та затова да ви се оплача.
Вчера най-после ми пристигна iPhone 7 черен мат 128 GB от Мтел, след като я чакам от септември. Всичко прекрасно, но при разговор през мобилната мрежа, звука е напълно незадоволителен. Чува се сякаш отсрещният човек е в някоя глуха улица. От 10 разговора 1 се чуваше ясно и кристално. При разговор по Viber през океана се чува кристално и перфектно, както при старото ми устройство. Имате ли идея това на какво може да се дължи това? Дали може да е от самия мобилен оператор или е дефект на телефона? После се поразрових и попаднах на форум в Apple Suport, където чета  че това е често срещан проблем при iPhone 7, едва ли не при всеки втори телефон, но все още не е ясно дали е софтуерен или хардуерен. За жалост моят е точно от тези проблемни бройки. Вчера тествах и телефона на мой приятел, който си го донесе от Америка и при него същата работа, но на него не му е направило впечатление изобщо. Повечето хора в USA се оплакват, че като си носят апаратите в Genius Bar, им ги връщат без никакъв констатиран проблем. В такъв случай едва ли мога да се надявам да ми оправят телефона в България. Телефонът ми е на три дни, много съм разочарована. Иначе всичко друго му е перфектно. От Аpple все още не са дали  официално обяснение за проблема. Моля, ако има някой по-запознат, да изкаже компетентно мнение. 
http://www.cultofmac.com/446366/iphone- ... one-calls/
https://discussions.apple.com/thread/76 ... 0&tstart=0
   

Понеже и друг път съм срещал подобни оплаквания,да попитам...махна ли заводските стикери и ползваш ли кейс някакъв?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що, gogi6 написа:


Понеже и друг път съм срещал подобни оплаквания,да попитам...махна ли заводските стикери и ползваш ли кейс някакъв?

Здравей,

Всичко съм махнала и с кейс и без пак е същото положение. Само при телефонните разговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Увеличи ли с бутоните по време на разговор?

Само това се сещам
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що, gogi6 написа:

Увеличи ли с бутоните по време на разговор?

Не е от силата на звука. Просто се чува като заглъхнало. И не винаги е така. Понякога разговорите са добре и изведнъж сякаш превключва на някакъв друг режим и пак започва да се чува едно глухо и неясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бат Пеше, бутона-небутон е уникален и се свиква много бързо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, бутонът е уникален, аз лично го сложих на най-слабата степен на вибрация и свикнах почти веднага с него :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Тина said:

Не е от силата на звука. Просто се чува като заглъхнало. И не винаги е така. Понякога разговорите са добре и изведнъж сякаш превключва на някакъв друг режим и пак започва да се чува едно глухо и неясно.

И при мен е точно така понякога и мисля, че е при преминаване от 3G->2G  на единия от двата свързани апарата - няма значение кой, ефекта е един и същ - качеството на разговра пада. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай за тест със слушали и премини ръчно на 2/3/4G за да се локализира проблема. Това бих направил аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как. Първо, през 4g разговори няма. Второ, може да е 3g, а разговора да се провежда през 2g. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за 4G, моя е грешката. А за останалият тест ще струва ли нещо да се пробва? За един приятел питам аз. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...