Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Аз бях с розов 6s понеже нямаше друг цвят ана не ми пречеше красив е даже

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Някой виждал ли е някога наличен iphone 7 plus в онлайн магазина на Мтел?От Мтел ми казаха, че не могат да ми направят заявка за iphone, а да съм следял сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре пиши на дядо Коледа, отколкото да чакаш Мтел, тия са под всякаква критика. Човекът, който ми взе моята седмица, хем не е от все недостигащите плюс, чака два месеца и накрая имаше само розов... Иначе миналата сряда бяха заредили и магазините и онлайн, но не обърнах внимание дали плюс имаше, така и така повечето изчезваха за час.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миналият ден зърнах, че ще излиза цвят червена ябълка. Май в калдатата беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой виждал ли е някога наличен iphone 7 plus в онлайн магазина на Мтел?От Мтел ми казаха, че не могат да ми направят заявка за iphone, а да съм следял сайта.

Виваком имат :):):):
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имат, но не официално, т.е .... връзки,големи(фирмени) договори и т.н.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма в Теленор ,намира се някоя бройка от лъскавото черно ,всичко друго е изчерпано.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи в кой град търсиш. В Пловдив имат бройки, отиди в мол Гранд, но са само 128 GB.

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав е колегата над мен - снощи към 18 часа в магазина на Теленор в Сити център София имаха от всички разновидности повечето цветове.

Не правете генерални изводи кое къде има или няма по 1-2 магазина в някой град.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече ви се оплаках, че телефона ми не се чува добре при провеждане на мобилни разговори или по-точно аз не чувам добре.

Не стига явно това, вчера забелязах и драскотини по лайстната около камерата. Става дума за Black Matte и много ме е яд, защото си го пазя, без калъф не съм го носила, нито с ключове или подобни. Ето такива драскотини имам и нямам представа откъде, а е на 6 дни. Че той на какво ще прилича след 1 година.. 

https://www.google.bg/search?q=iphone+7+camera+lens+scratch&espv=2&biw=1366&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiXgJL38PDQAhWHBcAKHQivCO4Q_AUIBigB#imgrc=4MSH3wmFKsxFUM%3A

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая смешна камера, тип Сони Ериксън, няма как да не се надере без кейс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, The Shaman написа:

Тая смешна камера, тип Сони Ериксън, няма как да не се надере без кейс!

С кейс е винаги и пак се е надраскал за 6 дни. Всяка година имат някакви слаби места явно. 5S-а ми беше железен. За проблема със звука май ще го давам за гаранционен преглед.

Редактирано от Тина
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тина сапфира който използват Апъл е къстъм майд и е по мек и за това се драска камерата. Ето едно видео което обеснява точно това.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя казва, че около камерата й се е надраскал, там си е алуминий.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма качество,без значение от цената!


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак такива генерални изводи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стъклото трудно ще се надраска от острие с недостатъчна твърдост, а такова с достатъчна рядко се среща в ежедневието ни, явно става въпрос за алуминия около стъклото. Доколкото знам и 7 и 7+, както и 6S/6S+ са от един тип материал-7000.

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше материали като се появи 7-цата, в които твърдяха, че на 6с е по-здраво стъклото.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме, че не съм обяснила ясно. Става дума за ринга около самата камера. Той е много миниатюрен с просто око, сигурно е около милиметър и после започва изпъкналата част. Дори не съм забелязвала, че това е отделна част и поради тази причина бях много изненадана как се е олющила. На линка, който съм приложила също е надраскано около самото стъкло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извиняват, но си взех Powerbeats 3 Wireless!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...