Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Хитрички са обаче.. Как така ще изпуснат празниците?? Преордър и после овцете да чакат - може и до февруари...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е,дали 7-те от М-тел са отключени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, моят е от там и го ползвам с теленорска карта.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://bg.chargetie.com/collections/apple-iphone-6s/products/silver-case-for-apple-iphone-6-6s?variant=34366880455

 

Някой да подаде отзиви за този калъф т.е как ви се струва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм такъв купуван от Aliexpres, беше с много добро качество. Самата пластмаса беше с някакво гумирано покритие, приятно на пипане и с много стабилен захват в ръката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и тоя е от Алито :)

Look what I found on AliExpress
http://www.aliexpress.com/item/32504405829/32504405829.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах такъв на щестицата, не знам от къде е поръчван, защото ми беше от приятел, но усещането на външната повърхност наистина беше много приятно, някои телефони имат подобно лека гумирана покритие, иначе ме притесняваше ако влезе неща вътре дали няма да издраска телефона, защото все пак е твърд кейс.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да попитам има ли някой до момента надраскване около камерата на черния мат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен протектора CAUDABE започна да се бели а какво остава за телефона без...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,не знам кое е горила и кое глас,но стъклото на iPhone 7Plus след месец ползване се понадраска -съвсем леки драскотини които се виждат под определен ъгъл и едно по-сериозно натъртване.До тук добре,нормално,но аз съм световен шампион по пазене,не защото съм дал кошница с пари за телефон,а защото ме влудяват мърлявите и надрани неща!Пазя ги така,без да се напъвам да ги пазя.Ползвам и iPhone 4 който е на около 7 години-една идея по -надраскан от iPhone 7Plus е.Него пък,няма да го сменя никога най-вече заради много по-добрия звук!Аз слушам много музика и една и съща песен на четворката и на седмицата с едни и същи слушалки(много хубави) звучи доста по-добре на четворката.Говоря за най-обикновени MP3-ки и най-обикновен YouTube !Четворката е като лампов усилвател в сравнение със седмицата!А що се отнася до 6S,за година ползване има драскотини колкото и 7Plus.Държа да подчертая,че телефона се носи само в определен джоб,далече от ключове ,стотинки и т.н.Толкова го пазя,че нямам обяснение как се е надрал.

Забравих да кажа,че говоря за стъклото на дисплея.Около камерата за сега май всичко е на ред.

Редактирано от Emil Dimov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 7 Plus черен мат се появиха ужасни точки по задния корпус, вероятно са от кейса. Антената също се е износена, все едно съм я ръфал със зъби, а тоя телефон от кейсове не е излизал и то уж все хубави и скъпи. Абе нямам думи... толкова да си пазя телефона и накрая това. А уж jet black-а трябваше да е проблемния и лесно надраскваем. Вече ще си взимам само втора употреба надраскани телефони, така или иначе като дам 2 бона за 2-3 месеца пак се случва същото и просто няма смисъл...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото не си виждал jet-black на какво става след няколко месечна употреба

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ела до Плевен да ти покажа една 7-ца и един 7+ на около 2-3 месеца, които се пипат от всякакви хора с най-различни хигиенни навици и все още нямат драскотини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро нямам идване,но говорим за ползване,не пипане.Моя също няма следи от употреба,но е сребрист и може би не се забелязва.В силиконов кейс е обаче.Човека по-горе не вярвам да си измисля истории за собствения си телефон.В крайна сметка,нали съм имал 3G и 3Gs,много добре съм запознат с покритието им.А и аз нямам големи очаквания за здравината.При най-малкия удар остават следи!Винаги са били такива

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понякога твърдия кейс, може да е много по-опасен от липсата на какъвто и да е кейс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и аз мисля, че е от твърдия кейс, преди това нямах никакви проблеми. Съветвам всеки, който в момента е с твърд кейс направо да го хвърли и никога да не използва такъв... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С на епъл кейсовете (от 5-цата насам) проблеми не съм имал никакви. 4-ката си остава най-здравият и устойчив на надрасквания айфон. Дано с 8-цата, както се говори, да се върнат нещата към стомана...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..или оригинални кейсове или никакви и всичко е ОК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има доста качествени кейсове, който не са оригинални на Apple. Предпазват телефоните без да ги нараняват. Разбира се, не са кейсовете от по 2-3 долара от Алиекспрес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силконов, тънък, прозрачен и пак съм с точките на гърба...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз редовно свалям гръбчето и почиствам праха, защото ако се пъхнат по-едри твърди частички, резултатът е очно това надраскване под формата на точици.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...