Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Аз за кабела питах?А за да си перфекционист за вещите си,няма как да стане,ако не им слугуваш.Не искам обаче по никакъв начин да те засегна:)При мен кабелите са по джобове,по коли,по барове,по куфари и къде ли не!И аз съм перфекционист...в смисъл като реша да си зареждам телефона,да мога да го направя.Нямам оцелял кабел.Обаче като се прибера,ще извадя шублера да ги измеря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Не се засягам, няма проблем :) това с шублера е добра идея, въпреки че разликата е просто усещане, но да видим дали има реална такава ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако иска кожения калъф спейс грей на половин цена да ми се обади.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple. Алуминий. Стъкло. Страхотен дизайн. Обаче му слагаш кейс, бъмбер, защитно стъкло и тн, не можеш да му се насладиш на дизайна и накрая за да го продадеш на някой и той да му се радва като нов :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, arm11 написа:

Apple. Алуминий. Стъкло. Страхотен дизайн. Обаче му слагаш кейс, бъмбер, защитно стъкло и тн, не можеш да му се насладиш на дизайна и накрая за да го продадеш на някой и той да му се радва като нов :)

 

Точно заради това вече трети месец моят Jet Black безпрекословно ми търпи капризите къде го оставям, как го мятам и как го експлоатирам (без каквото и да е предпазно средство върху него) и следващия му бъдещ собственик (евентуално) ще се радва на това, което е останало от апарата към момента.

Все още продължава да ме кефи апарата и на вид и на допир и не мисля да променям това удоволствие, каквото и да ми струва. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ставаме роби на вещите си!


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все едно да си купиш чисто нова кола и да облепиш всичко вътре с найлон да не се износва и отвън с бризент да не се драска за да може после да я продадеш на по-висока цена. Така разбирам аз нещата. Моя си логика. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен! Аз лично моите телефони винаги съм ги пазел като очите си и не защото съм искал след това да ги продам на висока цена или нещо от сорта, а просто защото се дразня, когато телефона ми се издраска. Всяка една драскотина ме дразни адски много, затова отпред съм сложил стъклен протектор, а отзад е с ултра тънък силиконов кейс. Виждал съм телефони на мои приятели, които не приличат на нищо, след като са държани в един джоб с ключове или стотинки, при условие, че телефона няма нито кейс, нито протектор. Да не говорим за други козметични забележки или такива от удар. Е, не си представям моя телефон такъв!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично въпросът не и в парите, въпреки че никога не са ми достигали или може би точно заради това и заради факта, че ми е отнемало много време и усилия, да имам това, което искам, точно заради това си го пазя, не за да го продам с 50лв отгоре, а за да ми доставя удоволствие на самата мен, да не ме дразни издраскано то или чукнатото, да не ме е яд, че съм съсипала красотата му и да му се радвам такова, каквото е било, когато съм го взела... Може би много хора тук няма да ме разберат, защото финансовите условия са различни, но категорично казвам, че за мен няма значение цената при продажбата втора употреба и не трябва да се разглеждат нещата само от тази им страна! Телефоните винаги са ми били слабост и може би единственото удоволствие, което си позволявам да си доставя и не им робувам, просто искам да запазя това удоволствие за по-дълго...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ludiamax написа:

Все едно да си купиш чисто нова кола и да облепиш всичко вътре с найлон да не се износва и отвън с бризент да не се драска за да може после да я продадеш на по-висока цена. Така разбирам аз нещата. Моя си логика. 

Да, но сравнението не е много удачно, тъй като колата не я удряш в стълбове или други коли, нали? Някой, ако те закачи най-вероятно ще поискаш да ти плати щетите. А тапицерия и стелки винаги могат да се изперат и почистят. Същото се отнася за таблото и т.н. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ма нали хвърчат камъчета и драскат боята и стъклото. Вътре също се драска от ключове и стотинки, кожата се износва..... Знам, че не е същото, но е сходно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все едно да си купиш чисто нова кола и да облепиш всичко вътре с найлон да не се износва и отвън с бризент да не се драска за да може после да я продадеш на по-висока цена. Така разбирам аз нещата. Моя си логика. 

Много добре казано!


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми както при колите, така и тук има мърлячи и лоши шофьори и те са такива с всичките си вещи, но колата ще си я пастираш и лъснеш, да видим как ще стане това с телефона... Спорът е безсмислен, различни сме и всеки има своя теза и доводи в защита, няма смисъл да се убеждаваме един друг просто, а и се отдалечихме много от темата :)



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, престраши ли се някой мъж да си вземе розовия вариант? Защото аз благодарение на подобни скрупули се оборудвах предсрочно със седмицата, защото имаше само розова ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз наистина не споря. Радвам се, че сме различни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На дъщеря ми е розов, на жена ми златен. Смятам, че и двата изглеждат много добре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена ми си взе златен плюс и мога да кажа, че наистина е страхотен. Следващата ми придобивка ще е златен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора го подценяват тоя цвят, без дори да са го виждали по-обстойно. Уникален е :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И розавия не е лош, но златното става и за мъжко :) А белия панел е къде къде по-красив от черния!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за белия панел е доста относително, аз лично не мислех, че някога ще свикна с него, но се връзва идеално с розовия корпус и телефончето е много изящно, при друг модел или цвят на корпуса, не би им харесало. За мен розовото е много по-интересен и красив цвят от златното, но наистина май малко не е подходящо за мъж, аз за това се избъзиках по-горе с въпроса престрашил ли се е някой. Най-добрата комбинация от тази серия е лъскаво черния, но нямах възможност да избирам, а и ако имаше такива бройки, аз щях още да си чакам, защото човекът щеше да си го вземе за себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е естествено, че бял панел няма да върви на черен телефон, но сега говорим за розово и златно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползва си го със здраве, като всички останали и това е, всички цветове са хубави и има избор за всеки вкус :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...