Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LockInfo


ThUnDeR

Recommended Posts

Прогнозата има само косвена връзка с LockInfo. Влез и го настрой в Settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Katra's WeatherIcon Theme изисква олимпийския шампион в яденето на performance -> Winterboard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Хайде прав си ! Winterboard първо кешира всички картинки от темата, после dump-ва всички обекти от класовете в паметта, преименува ги и после ги замества с кешираните в паметта.

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Neol,това сме го обсъждали. Уинтера не бута, но темите заредени през него да ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет.Инсталирах програмата с Weather icon Plugin for Lock Info - Cydia от репото на BeYourIphone,но ми излиза надпис TRIAL EXPIRES 08.04.2010:(.версия 2.1.1.5.Някакви идеи защо така се получава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!При мен се показва само Calendar и Weather с тема съм Gruppled Lockinfo,а като сложа друга тема ми излизат всички там Mail,SMS и други ,но не са активни и ми показват само (0).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LockInfo, WeatherIcon (statusbar), QuickDo, Dock (от писателя на QuickDo), InfiniDock, InfiniBoard, SBSettings, ProSwitcher, ClockHide, GlovePod, OverBoard - Май са това и досега не съм имал никога проблеми с някое приложение или с липсата на свободна памет!!!

Какво толкова се оплаквате от Winterboard незнам ?!?!??!?!? ...

Ти ли нямаш проблеми? Ти, този който всеки ден реве в темите, че Cydia не му работела, че GlobalAQ не можело да се инсталира и т.н? И тази омаза а с нея се абонира за последно предупреждение!!!

п.с. от 3-4 мeсеца си с iPhone. Как може да спориш с човек, който е в MAC OS нещата от както се помниш ти? А като те гледам как си ги надиплил, въобще не се учудвам, че си редовно с проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам два въпроса:

1.На първа страница виждам,че на mupo и на Grievous снимките които са постнали са им на кирилица,а при мен програмата излиза на латиница.Как мога да си я направя и аз на български?

2.Във WeatherIcon ,на Status Bar съм включил и Show Image и Show Temp ,но горе на Status Bar-а при мен излиза само температурата без иконката за времето.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с Feeds много ми допадна. Удобно е, че докато се синхронизира телефона с iTunes, спокойно може да си четеш новините без да прекъсваш процеса... а TomTom е големичка. Neol23, ако може да споделиш RSS за sportal или други спортни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с Feeds много ми допадна. Удобно е, че докато се синхронизира телефона с iTunes, спокойно може да си четеш новините без да прекъсваш процеса... а TomTom е големичка. Neol23, ако може да споделиш RSS за sportal или други спортни.

http://www.sportal.bg/rss_list.php

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези беше ги дал той, ама втората при мене не работи май е грешен ;)

http://dnes.bg/rss.php?top

http://topsport.ibox.bg/rss_1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ъпдейтнах до версия 2.2.1.7 и ....... изчезна...все едно, че я няма инсталирана. Рестарт, Респринг, Uninstall - Install - не!

Тази вечер - нов ъпдейт 2.2.1.8 и две минути след него 2.2.1.9, след пет минути 2.2.1.10 - реших, че е имало гаф-видяли са го - и ъпдейтнах наново.

Ефекта е абсолютно нулев!

Съвет - стойте си на версии 2.2.1.6 и по-ниски :)

PP1: На Homescreen всичко е наред, на Lockscreen - ц ....

Редактирано от cvalio
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не слагам шотове за да не стане кич. И при мен си работи. Виж по настройките в LockInfo/Lockscreen/Layout кое ти е ON/OFF. И другия път тук а не в тази за визуализация. Нали това беше идеята и я разделихме на две.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече при 2.2.1.11 в Lockscreen-а неще да зарежда и при мен само след рестарт, но отключа ли край!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така докато не зацикли на ябалката след един респринг. Тъкмо приключих с рестор-а. Сега мисля, че е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и при мен с последната е така. Просто чакайте поредния ъпдейт, са съветите по другите форуми. Сигурен съм няма да закъснее.

Ето един от тях:

Just wait for the next update - like me!

п.с. забелязах също, че LockInfo/Lockscreen/Layout менюто липсва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

I'm cancelling the LockInfo beta. I recommend everyone remove the beta source and roll back to the official version.

3:08 PM Apr 11th via web

Retweeted by 3 people

Reply Retweet

Stimpy5050

http://twitter.com/Stimpy5050/status/11987984918

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още инфо:

Rolling back to official release:

1. Remove http://iphone.ashman.com/beta/ from your Cydia sources.

2. Delete /User/Library/Caches/com.ashman.lockinfo.MailPlugin.cache.plist.

3. Reinstall the version of LockInfo on ModMyI (2.2.0.3).

Sorry for all of the issues in the beta. I need to take a step back and reevaluate the direction I was taking LockInfo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

С този не стана, но това работи. RSS за sportal.bg

http://www.sportal.bg/uploads/rss_category_0.xml

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имате ли идея, защо lockinfo ми показва какво ще минималното време, а не моментното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На lockscreen ми показва, че е 12 градуса и вали, а в weather ми показва, че е 22 градуса и е слънчево.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...