Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LockInfo


ThUnDeR

Recommended Posts

Три пъти излиза ъпдейт от вчера.

Досега не ми е влизало в Safe Mode

Говоря за другия телефон iPhone 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как си оправяте проблема със снимките на Фаворити, че като ги гледам как едни ми ги издължава а други ги сплесква ми става смешно :biggrin: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://apt.dba-technologies.com/beta/

Това е източник, от който можете да изтеглите публична бета версия на lockinfo 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз инсталирах .deb файла, но понеже не съм я закупил и изобщо не ме допуска до настройките. Има ли някаква безплатна версия на програмата. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми да грабвам кредитната карта тогава. От къде го измислиха това електронно плащане само си харесваме разни неща и после......... на края на месеца :yikes::tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес има ъпдейт, който оправя проблема със снимките във фаворити.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искам да попитам как се премахва в homescrean-a това да ми се показва приложението.

Имам в предвид че като се докосне горе часовника се спуска сива завеса .

Много е дразнещо това.

Искам да го има само на локскрийна.

С версия 2 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лъчко не беше изчерпателен и заигра метлата. ;)

@mobi, влизаш в Settings/Activator/Anywhere, скролваш до опциите на Status Bar. Натискаш Hold и най отгоре ще видиш LockInfo - InfoShade - затваряш го с x. Повтаряш процедурата и при Swipe Down (под Hold е).

bd6c672359a9181c.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

При мен каквато и версия да инсталирам 2.ххх или 3.ххх винаги ме хваща, че не е оригинална идеи, как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2lndzy9.png

Аз пък сложих това и всичко е ок. Получи се, естествено с Lock Info e. Но нещо не ми ъпдейтва времето. От вчера си стои -6, имам и Weather Icon. И с него и без него все си е -6. Не видях опция Use custom, но в weather.app на yahoo weather е -1 градус примерно. Някой има ли идея тва от къде взима инфо за прогнозата и как мога да го фиксна? Ако ви е интересно тук е всичко http://xsellize.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,има я излекувана в suinfuliphone!И работи :rolleyes:Но....от всички снимки на favorits,ми излиза само една blink.gif Другите са бяло поле!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има я на много места. Тази в xsellize работи чудесно а и е последната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има проблем със снимките от favorites на lockinfo,да си сложи нови снимки в favorites на phone.app!Може и старите на ново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам 3GS, фърм 4.0.1 и след като инсталирах LockInfo от последният пост, RAM паметта от 156MB, вече е на 122MB, това е след Reboot на iPhone ?

Нормално ли е толкова много RAM да "яде" тази програмка ?

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм. Защо тогава при мен гълта толкова много RAM ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

papi, би ли ми обяснил какво те грее дали приложението използва 15МБ или 30МБ рам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам и SYSTEM Manager и на него също ми пада RAM-та от LockInfo.

А отностно дали използва 15MB или 30MB, ми е проблем, че когато имам отворени приложения те също гълтат от RAM-та и има един момент, когато RAM-та свършва и телефона започва да забива и след това всички приложения се затварят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

При мен това не сработи, но има версия в репото на Sinfuliphonerepo, от там всичко работи без проблем :rolleyes:

Може грешката да е в мен :rolleyes: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...