Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LockInfo


ThUnDeR

Recommended Posts

При мен и двете са напълно еднакви. Данеби да не се обовява lockweather и заова да са ти различни. По принцип lockweather взима информация от weather app.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли споделили някоя от новите версии на Lockinfo плюс Weathericon Plugin for Lockinfo, защото от снощи се опитвам да добавя соурса на repo.beyouriphone.com и постоянно ми дава, че не съществува, изписва ми " Did not Fint Repository".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента при всички соурса дава грешка. Изчакай няколко дена. А за плугините прочети пост # 56 в същата тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, дано го оправят, че почти всичко от там свалям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

LockInfo се ъпна до 2.3.0.4, и само за инфото се утрепах да я търся за да си заместя header-те. Намира се в /Library/LockInfo/, а не както до сега в /System/Library/LockInfo/. Има и други новости свързани с поддръжката на iPad, които ще опиша по-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли оригиналния deb файл. Не мога да адна никакъв сорс в сидия след рестор и не мога да го сваля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерили са по някакъв начин да копират оригиналния control file info от платената версия и така си излиза все едно е ъпдейт. :) Според мен ще го махнат от репото скоро време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и при мен беше същото и се наложи да разкарам репото на Xsellize за да преинсаилрм lockinfo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих си я обаче е версия 2.2.0.7 и не ми иска ъпдейт до 2.3.0.5 немога да разбера защо.

Инсталирах пробно 2.3.0.5 от линка който Grievous е дал ,обаче не иска да ми сложи плъгините иска

да си плащам и за тях.

Сложих си пак от cydia 2.2.0.7 и си работи нормално всичко и плъгините си изтеглих без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако добавиш репото david.ashman.com/beta, може и да стане. Версията е 2.3.0.6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези постоянни ъпдейти, въобще имат ли смисъл. Какво толкова се обновява почти всеки ден ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз си качих версията на Миро от първия пост 2.2.0.7 и иска да си я купя. След това се опитах да я махна.Oт Cyda, ми изписа, че се махна, в настройките обаче си остана и като заключа и отключа телефона ми изписва от къде да я пусна...(Settings). Сега пробвах версията и на Grievous, обаче пак иска да си я купя. Кажете как да го подкарам тва LockInfo... :)

П.С. Нямам възможност да ползвам Wi-fi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте трупали безумни линкове. Програмата е същата и си работи, просто си и дал ъпдейт и се е наместила оригиналната. Влез чрез iFile/iFunBox в var/mobile/Library/Preferences и изтрий всичко, което започва с com.ashman и най-вече com.ashman.LicenseManager.plist. След това инсталирай на чисто .deb файла даден тук.

За neol23

Remove the Sinful shit and install the xSellize one.

п.с. The Shaman, линка в първи пост е мой, няма начин да не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, изтрих всичко започващо с com.ashman, даже пуснах след това iFunBox да търси всичко съдържащо ashman, нищо не намери. След това рестартирах телефона, вече нямах и следа от LockInfo. Пак прегледах телефона за нещо на ashman, нищо нямаше. След това качих първо наведнъж com.ashman.wvc_1.0.0_iphoneos-arm.deb и libactivator_1.3.1_iphoneos-arm.deb от архива, който си ми дал. Рестартирах и респрингнах. След това качих LockInfo v2.2.0.7 by Fabius.deb, пак рестарт и респринг и пак ми иска да я купя. Къде бъркам. blink.gif

ЕДИТ: Grievous оправи нещата. smile.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой сблъсквал ли се е с това нещо ? LockInfo е платена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз преди няколко дена. Писах и на David, но без резултат. Оправих нещата така - делнах Weather Plugin-а. А и винаги съм се чудил защо съм го слагал.

п.п. с него малко заприличвам на Минчо Празниковата колибка. + Fizz Weather.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно - ами делвам я и аз и .... чакаме по-добри времена :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че е сбозване. На моменти ту се губи времето, ту се появява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на двата телефона го имам инсталирано и няма никакви проблеми! Макар, че на 2G-то е кракната!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Понеже получих 2-3 допитвания за скриване на стандартния часовник, ще кажа, че Lockscreen Clock Hide не е нужен. В самите настройки на LockInfo има опция за скриването му. Влизате в Settings/LockInfo/Lockscreen/Layout и включвате Hide Lock Clock.

П.С. Има я бре:

21rk.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...