Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LockInfo


ThUnDeR

Recommended Posts

Ми влез си в Settings на Cydia и от User премини на Developer ли нещо подобно беше, No Filters.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

може да е глупаво, но не мога да намеря от къде се сменя локацията за времето. Показва 0 и няма град, някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Който желае да си закупи LockInfo, да го направи сега. До колкото разбрах с невежия си английски до 07.11.10 година приложението е с промоционална цена от $7.99 $4.99.

cfcb3a338e129d1f.PNG edcb53be9e2e7106.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

и преди съм имал lockinfo на 2g и сега пак го сложих на 3gs, но днес пак ми направи номера да се скрие някой плъгин и след респринг да се появи. На какво се дължи това, вече го преинсталирах. с най-новата версия съм от sinful

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вникни в същината на горния пост и няма да се чудиш повече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Инсталирах lockinfo с почти всички плъгини на телефона си 3GS с IOS 4.1. Всичко е ок с изключение на това че в самия календар не се сменя деня но се сменя деня в лентата с часовника която е към плъгина за часовника. Само след respring се сменя деня в календара. Можете ли да м кажете как мога да оправя този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, когато се опитам да инсталирам weather plugin от Cydia ми излиза следното съобщение /var/cache/apt/archives/com.ashman.lockinfo_2_3.8.22_iphone-arm.deb trying to overwrite /Librabry/Activator/Listeners/com.ashman.lockinfo.hide/Icon-small.png като натискам ОК бутона съобщението не се маха. Някаква идея на какво може да се дължи това?

Инсталирал съм кракната версия от Cydia от xSellize

Поздрави! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, плъгините, които ще слагаш пак трябва да са техни (на xSellize).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тази програма това ли са всички плугини който са в "Get more plugins"

И също искам да попитам, вече сме 21 ноември но си стой на 20 защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Странно, Имам я платена но не ми излиза нова версия. имам 2-та сорса на Aavid Ashman: david.ashman.com/beta/ и david.ashman.com/apt/ но не ми излиза нов ъпдейт. Да няма друго репо за което не знам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Имам странен проблем с Weather lock плугина - показва ми друга температура, например в момента е 1 градус той показва -5, и забелязах че показва различно по принцип. Уж нали плугина взима града от натив апп-а за време, отварям го (weather.app) там 1 градус, отварям яху сайта там пак 1 градус. Пробвах override с кода на града - без промяна дава -5 пак ?! От къде ги смуче тия грешни температури дявол го взел :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих някакво use wind chill и го изключих! .... трябва да те черпя :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Отдавна беше време да се добавят фаворити и теми(силно казано) а не ние да се гърчим да я модифициране :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези които са си закупили LockInfo могат да инсталират соурса http://david.ashman.com/apt

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обнових първи шот, който ме накара да изключа плъгина за фаворити. Голяма шарения става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам нова опция която трябваше да я има отдавна с налагането на икони за нотификация на статус бара, а именно опцията Alert.:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези които са си закупили LockInfo могат да инсталират соурса http://david.ashman.com/apt

Не мога да разбера, след като съм закупил един път старата версия, сега пак ли ще се плаща $7.99 за новата и защо не намирам никъде LockInfo 3.0.0.17 в Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добави си в cydia сорса david.ashman.com/beta

и ще ти поиска ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавих го още вчера веднага след като GPower го написа, но все още нямам ъпдейт. Ха като го добавих сорса накрая с beta а не с apt всичко си е наред , благодаря ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имах бетата и след добавянето на /apt ми предложи ъпдейта. При слагането на iPhone 3G телефона влиза в сейфмод - някой с подобен проблем?

П.П. Темите ми изглеждат ненужни.

73ba0f0407f48c41.pnge1dcb397c08d9102.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли да махнеш favorites от менюто? Четох, че някои имат подобен проблем. Аз съм с оригиналната версия и нямам никакви проблеми до момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега не ми е влизало в Safe Mode, но репото е /beta а не /apt. При втория не ми дава никакъв ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...