Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко за iPhone OS 4.0


MI6O

Recommended Posts

Интересно представяне, много ми харесват всеки път дънките без колан на Стийв...

Аз за мултитаскинг-а ще съжалявам, но все си мисля че ще се намери някой да го "оправи" и за 3G, дори и да забавя

Ще видим лятото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен мутитаскинга, няма да има и възможност за слагане на тапет в хоумскрийна. Поне това видях от видео с бета версията на 3G. Сигурно и това товари "стария" хардуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казано му е, дори по точковата система.

п.с. ето и официалния тапет с който беше презентирана новата OS 4.0

u37tc.png2wcjmmu.png

imnrly.png

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера каква е истерията по този мултитаскинг... Малко ми прилича на "драмата" с втората камера - от вас 10% я ще я използват, я не (по предназначение), но всеки иска. Какво толкова ще правите с този мултитаскинг? За мен единственото смислено негово приложение е като си ровя в нета и искам да направя друго - обаче Сафари така или иначе си помни последната страница. За месинджърите - примерно на Скайп един пуш да му направят и готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа не е голям кеф като седна да поиграя, след всяко позвъняване да почва от начало зареждане, понякога и нивата от начало и т.н. Някой ще каже, че и това не е кой знае какво, но аз си падам по игрите :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само игрите, Skype, IGo и всички други приложения, които човек не иска да му се прекъсват при обаждане.

Нормално е всеки, който използва пълноценно телефона си, да иска да я има, това е нормална функция, която сега откриваме като топлата вода. Но това им е политиката.

Така че-добре дошла :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко шотове от FW 4.0 благодарение на www.boygeniusreport.com

Camera.app

Camera.jpgCamera1.jpg

Folders

Folders.jpgFolders1.jpg

Забележете възможността за броене на символите в Messages.app

Messages.jpgMessages1.jpg

Multitasking

multitasking.jpgmultitasking1.jpg

Photos.app

Photos.jpgPhotos-Events.jpgPhotos-Faces.jpgPhotos-Places.jpg

Notes.app

Notes.png

Mail, Contacts, Calendar Settings

Mail.jpgMail1.jpgMail2.jpg

Keyboards Settings

Keyboards.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе добре е да ги вкарат тия неща, защото сега си ги имаме от Cydia, но от там нещата само забозват телефона. Колкото по-малко неща от Cydia, толкова по-добре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че пуснат ли 4.0, няма да дочакам джейл и ще стана модерен веднага :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав neol23 работи си, и го тегля в момента, няма никакъв щит.

А ето и доказателството:

a5263b6ca99ed987.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно и това ще отнемат. Безкрайните смс-и, които можеха да се пишат. Понеже видях брояча на символи да е 160 символа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези 160 символа са ограничение на SMS стандарта и ако пишеш съобщения по дълги от това, GSM-а ти праща 2 (или повече) SMS-а, които разбира се оператора ти ги таксува. Съответно получаващия GSM събира SMS-ите в един за да ги покаже като едно цяло съобщение. Това е измислено именно заради ограничението на стандарта.

Всъщност с този брояч ти правят услуга, да виждаш дали съобщението ти ще се побере в 1 или повече SMS-и. Ако не си забелязал този брояч може да се включва/изключва, т.е. служи само за информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много приятни малки и големи нововъведения. Знам, че може да е тъп въпрос, (искам да питам пак за да съм сигурен), но наистина ли няма да има никакъв 4.0 ъпдейт за нас - хората със първия айфон ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

roland,ъпдейт ще има ,но няма да има някои от новите неща ,които са заложени в новата ОС като този митичен мултитаскинг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма изтекла бета за iPhone 1,1 4.0, така че може и да няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох да ,но човека е с 2г а доколкото виждам само за 3г има вариант сега .Но съм напълно съгласен с аlxx още нищо не е сигурно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам темата да се прекръсти "iPhone хейтърите и 2G потребителите - тук".

Наблюдавам изключително селски поведение и мислене от някои потребители, точно като във форума на Mobile Bulgaria. А коментари от рода на "шъ мина нъ андроид" и "ми мойту 2G шси го ползвам ощи 10 гудини" никак не ме вълнуват. Мислете глобално, при тези цени хората по целия свят ползват 3GS, а това, че в България това не е така ,не вълнува нито Apple, нито кого да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...