Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко за iPhone OS 4.0


MI6O

Recommended Posts

Абе вземете се спрете най-после!!!! Това, което си пейстнал какво общо има с OS 4.0??????????? Има си тема за http://bgiphone.com/showthread.php/2494-iPhone-4G-Прогнози/page23 в която дори мисля, че "новината" ти беше показана, 100 пъти!!!

п.п. Сори за резкия тон, но първо попрочетете малко.

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда така мултитаскинга във втората бета. Дано остане така и за финалната. (Друг въпрос е, че с мойто 2Гняма да го помириша). Май ще се взима нов лятото :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14bl10i.png

Боднах я, но е все още пълна с бъгове. Единия от тях е, че не мога да направя скрийншотове (щракам, ама не се записват никъде ;)). Новото, което забелязвам в Settings/General/Network е ново поле Cellular Data с ON/OFF (дали идва края на високите сметки, ще разберем). Бейзбанд-а скача на 05.13.03, Multitasking-а не е кой знае какво (ProSwitcher е в пъти по-добра), имайки в предвид, че се правят излишни кликания в търсене на дадена апликация (мое мнение). Folders е невероятна, и може би това трябва да ни вълнува най-много. Отпадат приложения като Categories, Dock, iNav теми и т.н. Регнах се в Game Center-а и чакам рибки (AppStore Account). SMS Helper също отпада, защото в Settings/Messages си имаме Character Count с ON/OFF. В Mail, Contacts, Calendar също има добавка Load Remote Images. За Calendars е добавен New Invitation Alerts. За iPod е добавено инфо за Lyrics & Podcast. Skype, Facebook, Dropbox, Google Earth, ImageShack и Opera Mini работят. Това имам засега. Не ме бива много в презентациите, но ако някой иска да пита. Смятам, че инфото ще е полезно.

Специално искам да благодаря на ThUnDeR и KurtiMakarov за предоставените Software и MAC OS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако задавам тъп въпрос или се повтаря от преди. Искам да питам. Мултитаскинга на айфон за всички програми ли е или трябва да се пренаписват и/или да им се добавя нещо за да е способна отделната програма на мултитаскинг? Схванахте ли как така прогрмите вървят в бекграунд без да смучат батерия и процесор? Блаогдаря - ще се радвам някой компетентен да ми отговори. Извинявам се пак, ако се повтаря нещо.

Редактирано от roland
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има лагване, но предполагам, че е от бетата. Все пак съм с 3GS. Изчакай да излезне бета 3 и може би ще се знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

iPhone OS 4.0 beta 3

4.0beta3.jpg

Известните за сега промени са:

1. Отстранен е бъга с камерата.

2. По-стабилен в сравнение с beta 2.

3. Вече може да се прави шот на екрана по обичайния начин.

4. Променен е вида на бара при мултитаскинга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и нова версия на baseband-a - 05.13.04

Разработчиците имат достъп до Messages.app

Нова анимация при отключване

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че новата анимация е, че всички икони + тези от дока се връщат на екрана, а до сега само тези на страниците. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FW 4.0 beta 3 е изтеглен. Няма официално изказване защо, но се предполага че трие SDK папки (??), така че е най-добре да се избягва beta3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля обратното - оставили са "дупка" някъде. Нямам 3гс иначе няма да я изпусна :) Всеки сам да реши какво ще тества.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя борсата и сега (дори не помня вече от кога) си се обръща. Просто е добавена функция да се спира същата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам дали имам шанс да инсталирам 4,0 през Windows, искам да сложа бета, защото съм със заключен телефон и друго освен да тества бетата не ми остава.

2 дни се мъча да слагам hackintosh но без успех а до мак не мога да се докопам, извинявам се ако запитването ми не е за тази тема но в не мога да се сетя в коя друга да пиша

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така си и мислех, но в крайна сметка инсталирах MacOS и сложих четворката само че ми иска активация а телефона ми е заключен към О2 и днес ще ходя до един приятел който има карта на О2 да пробваме дали ще мине номера.

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би ще има добри новини за собствениците на 2G :) Група програмисти, Rebuilding Group отговорни за модификациите на фирмовете на PSP и Nintendo създадоха страница fittingstorm , и писаха , че ще преработят новия фирм и iPhone 2G ще получи своя 4.0. Може това да е фейк разбира се, но времето ще покаже. Казват, че част от стандартните приложения работят (40%). Освен това телефона държи 12 часа заряд. Най-голям проблем за сега естествено създава пуска на Wi-Fi . Както съобщават разработчиците сега са на стадий бета:

We are rewriting the 4.0 beta firmware released by Apple to create a custom firmware that can run on devices iphone 2g which is no longer available
Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами я пак прочети мнението над теб.. Обяснява се, че поддръжка официална от Apple за 2G няма да има (т.е. OS 4), но аз съм сигурен, че все някой ще го измисли и ще го направи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4cca1ae7decf5095.jpg

Новата версия има кодовото име 8A274b

Нова папка със 4-и приложения. (Часовник, Kалкулатор, Компас,Диктофон)

Съвместимост с електронни книги, изтеглени директно на iPhone от iBooks Store

Нови тапети.

Приложенията Камера и Maps работят по-стабилно и по-точно

Иконите за Времето и за Maps са по ярки

Коригирани са грешките със push notifications на iPhone 3g

Корекци на iPod.app

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...