Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Знам че не работи с Борика но въпросът ми беше друг ;) аз имам вече карта но не мога да я добавя в apple pay... адреса ми не е бг.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От коя държава ти е картата, работят май само от Франция/Англия и май Германия от скоро?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полша, тук има официално apple pay но N26 не работи. Ти какъв цитизен си задал освен адреса... за да ти работи.?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Н26: Apple Pay is only available in United Kingdom, Germany, Finland, France, Ireland, Italy, and Spain.

За това моята я зех от Франция!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де писа толкова и така и не отговори на въпроса ми :)))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с БГ гражданство верифицирана и френски адрес картата е от Франция, пак казвам полска карта (шипната до полски адрес) няма как да накараш да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора,интересуваше ме дали само адреса е от значение за apple pay да става.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, самите карти в номера им се кодира и страната и така ги ограничават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За моята обяснявах че съм в Испания на интервюто. И адреса на който дойде естествено беше в Испания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пощенска банка вече слагала 1% на Curve, ако има хора на нея да знаят, много нагло...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

F..k! Тъкмо си закачих дебитна от пощенска... не, че е много де, ама те за какво ли не взимат такса!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те май взимали и за покупка в чужбина на пос, което е абсурд!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М да. Май има нещо такова. Понякога гледам някакви дребни суми като пазаря от алито.

Не мога да ги намеря в момента из извлеченията но съм виждал. Може и да не са били от алито а наистина от пос.

Мисля да ги наритвам пощенска. Преди бях в ПИБ (преместих се по задължение) и мисля пак да се върна. Като такси май са най добре.

За съжаление Пощенска имат няколко много гъвкави политики с кредитна карта, които не можах да намеря в друга банка.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПИБ също имат такси за пазаруване с карта в/от чужбина. Аз мисля да сменям банката, но не намирам подходяща за момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тексим няма такси за покупки в страната и чужбина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пощенска имат такси за абсолютно всички транзакции, с изключение на вътрешнобанков превод между ваши сметки, ако имате такива. Такса теглене на банкомат на друга банка е 1.10.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да 0.25%, в България е без такса. Може да погледнете банков пакет, " моят избор онлайн". Такса на месец 3лв и почти всичко след това е безплатно. Активира се в офис на банката.


Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

“Обожавам” банките, които почнаха да слагат такси за плащане на ПОС (физически и електронен) във валута различна от BGN. Една от многото причини, заради които финтех компаниите ще имат все по голям успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано и други банки не се изхитрят и да слагат птоцент за Кърв и Револют ори зареждане, това ще е нагло....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се изморих да търся начини за милата ни татковина. Тия малоумни ли са от Ейпъл, та не си пуснат услугата навсякъде с примерно 0,1 % такса на всяко плащане???....

Също така бленувам и за асистент на български, но това ще е може би още по мисията невъзможна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова просто за съжаление ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко е офтопик, но пожене четох някъде, че револют работи вече с google pay, някой пробвал ли го е, аз имам един телефон с андроид и се чудех дали да го разцъкам докато пуснат съпорта и за apple pay?

ще съм благодарен някой ако го е подкарал, че с гугълската идиотщина не съм много запознат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, аз специално революта искам да пусна, иначе аз там плащам с ПИБ и айпъл пея си бачка с буун и монезе, та затова ми беше питането :) мерси


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само с мастъркард работи и пак е ограничено за няколко региона. Предполагам, че няма да работи в БГ, но аз съм с айфон все пак ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...