Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 16


profusion

Recommended Posts

...мммдаааа, явно са ги разменили дневен/нощен режим....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.10.2022 г. в 11:56, Милен Орцев написа:

Ето на това сега ми е интересно, как е батерията ?

С 16.1 държи 2 дена. Страхотен телефон! 🤗 Компактен и мощен. ☺️ А камерата снима уникално. 🤩 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 16.1 държи 2 дена. Страхотен телефон!  Компактен и мощен.  А камерата снима уникално.  

Може ли screenshoot на battery usage?


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, penmark написа:

С 16.1 държи 2 дена. Страхотен телефон! 🤗 Компактен и мощен. ☺️ А камерата снима уникално. 🤩 

Два дена минито 😏. Това с какво ползване ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ъпдейтнах си телефона до iOS 16.1. След първото пропуснато повикване на иконата за повикванията ми излезе в червена точка 1+. Върнах обаждане, 1+ се махна, обаче червената точка остана. И така е постоянно. Когато имам 1 пропуснато обаждане - 1+, когато имам 2 - 2+. Когато нямам - червена точка в горен ляв ъгъл на слушалката. Много ме дразни. Изтрих всички повиквания, нямам гласова поща, влизах в настройки на обаждания, на известяване - нищо. Единствената ми опция да махна точката е да си изключа настройките за символи на иконата, но тогава не виждам, че имам пропуснато повикване…

Някой да е имал такъв проблем и да е намерил решение? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Милен Орцев написа:

Два дена минито 😏. Това с какво ползване ?

Същото с което ползвах SE2020 :) А тук даже и камерата ползвам 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ъпдейтнах си телефона до iOS 16.1. След първото пропуснато повикване на иконата за повикванията ми излезе в червена точка 1+. Върнах обаждане, 1+ се махна, обаче червената точка остана. И така е постоянно. Когато имам 1 пропуснато обаждане - 1+, когато имам 2 - 2+. Когато нямам - червена точка в горен ляв ъгъл на слушалката. Много ме дразни. Изтрих всички повиквания, нямам гласова поща, влизах в настройки на обаждания, на известяване - нищо. Единствената ми опция да махна точката е да си изключа настройките за символи на иконата, но тогава не виждам, че имам пропуснато повикване…
Някой да е имал такъв проблем и да е намерил решение?

Решението е reset all settings.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, penmark написа:

Същото с което ползвах SE2020 :) А тук даже и камерата ползвам 😁

Амче не е зле на 8-ата година откакто човек ползва iPhone да започне и камерата в апарата си да ползва.

Похвално 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Иссс написа:

Здравейте. Ъпдейтнах си телефона до iOS 16.1. След първото пропуснато повикване на иконата за повикванията ми излезе в червена точка 1+. Върнах обаждане, 1+ се махна, обаче червената точка остана. И така е постоянно. Когато имам 1 пропуснато обаждане - 1+, когато имам 2 - 2+. Когато нямам - червена точка в горен ляв ъгъл на слушалката. Много ме дразни. Изтрих всички повиквания, нямам гласова поща, влизах в настройки на обаждания, на известяване - нищо. Единствената ми опция да махна точката е да си изключа настройките за символи на иконата, но тогава не виждам, че имам пропуснато повикване…

Някой да е имал такъв проблем и да е намерил решение? :)

Аз имах същата точка. От гласовата поща е. Обади се на оператора да ти даде код за де активиране през апарата, рестарт и се маха. Не съм ресетвал никакви настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

fb198e964df68fc5e1857599c6f8c5ea.jpg

3bc1458e7302bc49dbd07fb164783784.jpg

Този usage много му нямам вяра.
Туй добре ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да напишем пак за приложението weather. С новия ъп дойдеха “червените слънца”. В момента в гр. София един от северните квартали вали сериозно, но приложението не го хваща…показва облачно. iOS 16.1 продължава да не чисти описания  по-горе проблем.

c83b5d8930cb2080a4876062a8d571ff.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В къщи след ъдейт на 3 бр. 13 Pro Max на ios 16 и тримата започнахме да чуваме разговорите все едно са по Viber (този отсреща, все ено говори с кофа на главата или по спикър, но е на 5 метра от телефона). Проблема не се оправи с нито една версия, дори и с 16.1. От скоро със сина сме с 14 Pro Max, но няма промяна. Странното, че ползвам и служебен IPhon X, при който го няма това нещо. Никаква промяна в чуваемостта, спрямо всички iOs до момента. Всички карти са към А1 (самите чипове не съм сравнявал, ако това е от значение). Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.10.2022 г. в 6:28, Милен Орцев написа:

Ползвам volte на а1 от повече от година.

А тук А1 не поддържа волте:
F265F395-E159-403E-A9CE-E40E1084C0E0.thumb.png.697204e89cfeef1488829e1c749aeb98.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво се случва със 16.2?
Някой сложил ли е бетата, как се държи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бета 2 е, едва ли се държи много добре. Ама то все пак зависи много, кой как си ползва телефона. Ако е само ало, ало и малко снимки сигурно няма да има кой да се оплаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна е бетата според мен. А при батерията не знам какво са направили, но все едно са увеличили капацитета, и при едно и също натоварване ми кара с цял ден повече. Аз по принцип не обръщам внимание на батерията тъй като 12 ПМ издържа толкова много, че дори забравям кога съм го зареждал.

Единственият бъг който ме дразни от бета 1 е когато се отвори камерата от lock screen и че след това не може да се върнеш без отново да заключиш телефона, но виждам че са го фикснали в бета 2 този проблем.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ще да в някаква революция, щото от както има IPhone , такава оптимизация на системата не е имало, че да се увеличи автономията с цял ден. 🤪

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Милен Орцев написа:

Това ще да в някаква революция, щото от както има IPhone , такава оптимизация на системата не е имало, че да се увеличи автономията с цял ден. 🤪

С първи айфон евър, ми се скри шапката с тая батерия още като нов, и лично аз съм мегадоволен. Даже в един от първите ми постове тук го хваля и цъкам с език, като човек идващ от андроид, където ако изкараш ден си доволен. 

Тъкмо излезе и публичната бета 2 на 16.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напъните на времето продължават… 

 

BB483BD8-BFCC-427C-9977-F6D9B89B1AC8.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се оправят нещата ,но трябва време за това.Мисля , че времето е приоритет в ios така ,че чакаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от скоро съм със 13 про макс телефона е супер батерия работа,много доволен съм обаче не мога да отхвърлям обаждане когато телефона е заключен. Ако е отключен има червена и зелена слушалка но при заключен има само за плъзгане на дясно приемане на повикване със двукратно натискане на пауър бутона не става макар че на жената (айфон 13) със двукратно натискане пауър бутона прекратява обаждането ще съм благодарен ако някой помогне🙂

Редактирано от Ism1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...