Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 16


profusion

Recommended Posts

При мен този проблем го няма. Да винаги е искало и ще иска паскод след рестарт, но никога не ми е искало епъл айди паролата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ayl написа:

Писах по-нагоре: проблем има при рестарт на телефона. Преди не приемаше първия път след рестарт фейс айди, сега е същото, но след въвеждане на паролата ръчно, винаги ми иска епълската парола да се логне в профила. Е това вече е досадно, аз винаги изключвам телефона преди да го закача за зарядното и това изключително ме дразни.

Защо изключваш телефона, преди да го включиш на зарядното? Някъква тактика ли прилагаш, че нещо явно съм изтървал! Аз не помня да съм изключвал телефон с години. Сигорно не знаем нещо, би ли ни светнал за тези твои действия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навик открай време покрай лафовете, че операционните системи трябва да се рестартират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По бърза ли е спрямо 15.7 колеги? Аз минах на 15.7 онзи ден от 14.4.1 и някак се усеща леко забавяне и малки бъгове. Свалих ipsw от сайт който бяха пуснали в macrumors и ъпдейтнах през тунса ама нещо не е ок. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С две поколения от актуалния телефон си, за който е писана новата ОС. Нали не очакваш полет в космоса? Освен това, защо сваляш отнякъдеси, щом имаш съмнения относно качествата на софтуера? Нямаш iTunes ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога , но не ми излизаше 15 и за това го свалих и инсталирах докато все още се подписва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко е наред. Нямам нито един от изброените по-горе проблеми с Face ID, Apple Password и т. н. Единствено ме дразни туй, че всеки път при влизане в Apple Store ми изскача:

d237542759f3f4ebea68d0bc5f3c191e.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си на хоум скрийна widget апстор и виж как ще е


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става, същата работа.
Ще го оправят. Помня преди години имаше същия проблем/бъг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Виваком VoLTE го активирах със смс, но откакто съм на договор не съм виждал бутон за включване/изключване. И действително работи, при разговор не пада на 3G и интернета не прекъсва. Първо мислех че може причината да е защото предплатената ми карта я минаха на договор без смяна на картата. Но май не е там причината. А за предплатени тая опция не е достъпна.

При Виваком VoLTE го има за 7 и нагоре и 14.5 на ОС. Страницата с подробна информация https://www.vivacom.bg/bg/apple-volte-nastrojki

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пратих смс, получих смс, че ми е активна опцията, но нямам, всеки разговор е на 3 Г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че и двете страни трябва да са с активирано VoLTE, за да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Виваком VoLTE го активирах със смс, но откакто съм на договор не съм виждал бутон за включване/изключване. И действително работи, при разговор не пада на 3G и интернета не прекъсва. Първо мислех че може причината да е защото предплатената ми карта я минаха на договор без смяна на картата. Но май не е там причината. А за предплатени тая опция не е достъпна.
При Виваком VoLTE го има за 7 и нагоре и 14.5 на ОС. Страницата с подробна информация https://www.vivacom.bg/bg/apple-volte-nastrojki

Опцията я махнаха защото го активираха на всички, чийто модели подържат. Мисля, че е обсъждано даже. Беше 5-6 месеца след като пуснах 5г.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Моля за съдействие!Търсих инфо, някой да е закъсал като мен, но не намерих.С iPhone X съм и не мога да ъпдейтна 15.7 вече втора седмица, за да мина и на iOS 16.Уж 15.7 стартира нормално като всяка, инсталира се и след това отново тя ме чака.Това го правих многократно вече.Има ли начин да я премина и да стигна до 16?

Редактирано от valka3010
техн.грешка
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е с бета профил ,после го махаш и продължаваш

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да минаваш през 15.7.Аз също не бях ъпнал 15.7 и директно на 16 скочих.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата не е нужно да минаваш през 15.xx, можеш да ъпдейтнеш направо на 16. Но най-вероятно и 16.xx няма да мине. Закачи го на комютър, iTunes ще ти предложи да изтеглиш последната версия и ще я инсталира. 

Редактирано от KurtiMakarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега вече я оклепаха батерията на бета 4. В 8:30 свален от зарядно сега в 9 и 20 вече е на 97%. Чувствам се като със Samsung флагман ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

…..винаги ми иска епълската парола да се логне в профила. Е това вече е досадно, аз винаги изключвам телефона преди да го закача за зарядното и това изключително ме дразни.

Поправям се. И на мен ми поиска парола за епъл айди след рестарт. Зачетох по чужди форуми и доста хора се оплакват. На мен ми прилича на причина свързана със сигурността, но пък не са го обявили никъде. Да видим в 16.1 дали няма да изчезне.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) ами досега такова падане не е било   , за час 3%. Затова много се учудих. Както и да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те за това епъл 10г не искаха да връщат опцията за проценти 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги махнах тия проценти - от известно време не виждам добре и изобщо не мога да разбера какво пише горе. Преди процента извън батерията беше по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Начи, кат' сте кьорчовци, един уиджет на хоум екрана за батериите и процентът така хубав и голям се вижда...

Източник: аз съм кьорчо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел пуснали volte днес. Честито на печелившите 😂

Поддържани устройства

Apple iPhone 5C

Apple iPhone 6, 6S, 6 Plus

Apple iPhone 7, 7 Plus

Apple iPhone 8, 8 Plus

Apple iPhone 11 [64GB; 128GB], 11 Pro, 11 Pro Max

Apple iPhone 12 [128GB, 256GB, 64GB], 12 Mini [128GB, 256GB, 64GB], 12 Pro [128GB, 256GB, 512GB], 12 Pro Max [128GB, 256GB, 512GB]

Apple iPhone 13 [128GB, 256GB, 512GB], 13 mini [128GB, 256GB, 512GB], 13 Pro [128GB, 256GB, 512GB, 1TB], 13 Pro Max [128GB, 256GB, 512GB, 1TB]

Apple iPhone S

Apple iPhone SE [128GB, 264GB]

Apple iPhone X

Apple iPhone XR

Apple iPhone XS

Apple iPad Air, Pro 12,9 128GB;

Много искам да видя iPhone S 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...