Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 16


profusion

Recommended Posts

Ти да видиш в Пловдив як дъжд всичко вода, в приложениет ……облачно и нищо, това и при бетите го забелязах. В 16 са си променили източниците и нощо е доста зле за бг. За това за дъжд си сложих RainViewer има и локскрийн уиджети и нотификации.

8DE3237E-1955-4DB5-92A0-0D7F4DFEFDE5.jpeg

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на 16.1 е същото положение с времето. Всеки път докладвам, макар и мисля че няма значение. Доколкото четох в други форуми, бил сменен доставчика на информация 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тази страница в дъното пише кои са източниците за различните региони. 

https://support.apple.com/en-us/HT211777

За Европа са два

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Десния е с 15.7 и показва точно какво е времето сега. Другия цял ден ми даваше 28 градуса облачно дори и като валеше и слънце след това като изпече, и в Сливен ходих пак същото показваше, а там печеше яко слънце. Май ще върна 15 докато още се подписва.


5407049E-3E7C-4692-A305-32751E5E02EC.thumb.jpeg.d47f45c893cc381bbd5027fe001681e4.jpeg


7E8428CF-7B00-4F90-B266-4AA7CD0CF66A.thumb.jpeg.7ab4d53d284732bfdad79128e6a9a989.jpeg


80675739-A31E-424C-9CE5-392393DD26AA.thumb.jpeg.65b63a591c174e7cdf589ec01cab7bef.jpeg

Сега се сетих че ако върна 15, няма да мога да се вържа с часовника щото е с 9 и ще иска 16 😂

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Долу на времето има репорт за не точни данни аз подавам когато се сетия. Иначе както казах сега разчитам на друг апп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам часовника е със ос 9 вграденото приложение за сън само ли засича съня или да търся друго приложение


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заради едно време, да се върнеш на 15та версия?!


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги през годините след зареждане на новата версия септември месец първия подтик ми е да върна на предишната (причини много а най-важната е, че разработчиците никога не са готови за новите версии навреме). Затова последните години ъпдейтвам след 1Х.1 версиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, simba4 написа:

Заради едно време, да се върнеш на 15та версия?!


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Ако можех, щях. На часовника следя времето. Сега като ми показва измислено време го ползвам само за показване на часа. По-добре да си ползвам механичния часовник, поне няма да го зареждам всеки ден 😂 Преди го ползвах за каране на колело, ама откакто си взех gps за колелото, отпадна и тази функция на часовника. Та така, ако можех бих върнал 15 заради времето. Сега поне може локацията да се изключи, щом времето не я “ползва” вече 😂

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях друг бъг в приложението “weather” който ме дразни. Предварително казвам , че iOS 16 е качена на чисто. В приложението не може да се изтрие последно добавен град и после не може да се добави друг такъв. Направих кратко видео за да онагледя проблема.Вторачил съм се в това приложение, но не за първи път при нова iOS е проблемно. Смених и език на телефона плюс ресет настройки , нищо и половина.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен вчера същата софия като тръгна да я трия ми крашваше приложението и писах репорт. Оправи се само като добавих нов град, затворих приложението, отворих го, софия я нямаше и новия град се изтри без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана по твоя начин, във видеото гр Варна излезе на латиница и затова може би не се получи.
Едит: Щом излизат още бъгове според мен нямат вина метео центровете , от приложението си е. Пробвах да изпиша София на кирилица и няма ядове. Не трябва в търсачката на приложението да се пише на латиница ако телефона е на български език настроен според мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако питате Сири за времето, ще видите че още ползва стария източник на данни - the Weather Channel.

Най-голямо разминаване с новите данни забелязвам при прогнозите за дъжд.

IMG_5865.thumb.jpg.b1fb789012bf111835c70de1399ac76d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога идва 16.1?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! 
Не ви ли пада свръх бързо батерията  ? 

Аз от както ъпдейтнах на iOS 16 на iPhone-12 батерията едва му изкарва един ден ! 

А аз не го ползвам много ! Същото е и с часовника като качих на watchOS- 9 и той завалията едвам издържа . . .

Четох из други форуми, че и други потребители са оплакват много от това . . .

Редактирано от aleksandro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, aleksandro написа:

Не ви ли пада свръх бързо батерията  ?

Да, батерията е зле. В момента телефонът ми губи 10% на стендбай през нощта, което никога не е било. Батерията на RC беше топ, всички я хвалеха. На теория финалният релийз трябва да е идентичен с RC, нямам идея какво е станало, но засега чакаме 16.1 и се надяваме това да оправи нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох, че бетата на 16.1 прецаква GPS на 14 Pro/ Pro Max, та за всеки случай го пиша за любителите на бета, да си имат едно на ум.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

af3db8011685d891d68e327a8e974c2a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, този трябва да излезе веднага, за да оправи проблем с активацията на новите модели.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе . . имаме най-после Български език за айфон ! 

Що не ги казвате тез работи бе ?

Майка ми ще се прероди :)

 

image.thumb.png.23b047f301306a62132fcf14c92e6e0e.png

image.thumb.png.560cd0a959bf7540c29aa6c4cf03f450.png

Редактирано от aleksandro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това кога, аз съм с RC на 16.0. Махнах си бета профила и чакам офиц. 16.1. Не намирам разлика с батерията спрямо 15.6, с 11- ка съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обнових до 16.0 през WiFi без рестор и батерията е чук за мен (13про). Не смятам, че всички са засегнати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като отворих контакти ми показа няколо намерени дублирани и ме пита какво да ги прави.

Може да стане голям сакатлък, да не дава Господ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Бг интерфейс и при въвеждане на нов контакт на кирилица, ми излиза най-отгоре на списъка, а не в съответния ред на буквата.  Старите ми контакти също са на кирилица и така се получаваше преди, когато въвеждах контакт на латиница. Май нещо с това Бг се бъгват нещата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен контактите не са разделени по букви. На кирилица са и моите.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...