Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Здравейте наскоро си купих iPhone 5, бях впечетлена от рекламата с холограмата наистина ли може да се направи и от iphone 5 В бг?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

.харесват ми и двата иматсвоите предимства и двата интересува ме фрапира6та ли е ли е разликата в дисплеите и като производителност има ли голяма разлика. на разни бен4марк тестове не вервам. не съм усетил в ръка мини но от доста познати знам 4е е доста бърз не е типи4ен 7 инч таблет и дисплея въпреки 4е не е ретина е много наситен камерата е добра компактен ........ ваоб6те в какво е по добър 4 от мини
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Сърцето ми е пълно с кауза! Изключително ми е приятно в момента - България, погледната отгоре, е в пръстени от магистрали."

"Така ми се иска да изглежда България - слънчогледи, жита, по средата магистрала."

"Мечтите стават реалност... Проявил съм най-силната политическа воля, за да го има това нещо."

"Защото аз имам четири години да построя това, което те не са построили 22 години..."

"Обещали сме всеки ден да откриваме и да оставяме на обществото нови обекти... Аз не ходя на първи копки, много рядко ходя. Аз ходя на откриване... Не някой път. Всеки ден откриваме опери, театри, читалища, пътища и ги даваме на българския народ."

"Моята единствена задачка е да спестявам живите пари, за да може да ги вкарваме в реалното строителство... Всяка стотинка я изнамираме, спестяваме и влагаме, затова ги помня всичките."

"Нашето правителство в момента е за пример в Европа, защото ние сме от малкото правителства, които спазваме Маастрихтските критерии."

"Сега сме в една компания с Дания и Швеция. Ако бяхме оставили Станишев и Тройната коалиция, сега щяхме да сме с гърците и по-лошо."

"На последната ни обща среща канцлерката, като ме видя от едната част на залата, дойде на другата да ме разцелува. Възможно най-добри отношения имаме с Германия. И неслучайно ЕК махна процедурата по свръхдефицит само на България и Германия. Ние с Меркел сме образец на финансова дисциплина. Много ги е яд мнозина за това."

"Поскарах се малко на държавите, които само искат пари от Германия, а в същото време не си привеждат бюджетите и дефицитите в съответствие с Маастрихтските критерии."

"Ако ние се поставим на мястото на германците - непрекъснато да ни искат пари, няма да ни бъде много приятно."

"Когато има числени измерения, и боговете мълчат."

"Хайде да видим за какво ще е критичен докладът? - За това, че приехме най-силния закон за конфискация на имуществото, придобито по престъпен начин в Европа, ли? За това, че новият ВСС ще избира главния прокурор по възможно най-прозрачната процедура? За това, че задържахме най-търсените организатори на престъпни групи в света, не само тук? Кой ще ми пише слаба оценка? Холандия ли ще ни напише слаба оценка или кой? Кой е по-добре от България в момента? Те да си оправят фискалните дефицити. Те ще ни пишат слаба оценка! Айде, бе! За всичко, което е направено у нас, ние сме си заложили живота! С мене вече много по-различно се говори в Брюксел, като ги питам: Колега, колко тона кокаин сте задържали вие? Колко тона хероин или синтетика? Да ви чуя! - Ми, фа, сол, ла, това го знам и аз. Ни-кол-ко!"

"А що се касае до г-жа Марковска, аз й благодаря, че най-накрая, след третата ми молба, излезе в пенсия и даде възможност държавата да няма проблем в Брюксел."

"Преди нашето управление тези въпроси не се поставяха. Тези хора биваха назначени, имаше само един кандидат и нямаше обществен дебат... Да, защото сега е победила демокрацията и се работи по демократичен начин. Толкова демокрация, колкото има сега, никога не е имало."

"Нали започнаха първо - той живее в медиен комфорт. А бе какъв комфорт? Цели телевизии, вестници само с мен се занимават и само лошо пишат и говорят?"

"Колега, Цветанов, няма защо да им се гневиш. Журналисти, които обслужват мафията, не са журналисти. Нас ни интересува какво казват хората."

"Ето това е цензура - че няма цензура, че има свобода на медиите и можете да стоите и да ме питате, каквото си поискате и да го излъчите в пълния му обем. Не се притеснявам, защото по-голяма прозрачност, по-голяма свобода на словото от това няма."

"В България можете да кажете, да говорите, да напишете, да питате, каквото искате! Това е висша степен на демокрация и свобода на медиите и хората."

"В политиката съм 12-13 години на различни постове. Върху името ми не съм дал думичка да се каже и това ми е силата в политиката."

"При мен целите идват вследствие събитията. Човек, ако си поставя цел да става някакъв, той обикновено не става... Просто събитията са ме довеждали на постовете, които заемам."

"От дистанцията на времето виждам, че почти целият ми личен живот е само в грешки..."

"Има една госпожица, която ми е по-близка. Милата, само да я обявя и ще я разкостят. Когато приключа с държавата работа, ще се оженя и ще си я прибера."

"Действително съм много уморен. Всяко нещо, което говоря, ми минава през главата. Всяко нещо."

"Когато казвам "аз" - това е събирателен образ на партия, правителство, министри, проектанти, строители, екипи. Заслугата ми е, че съм ги събрал. Затова казвам "аз". Нямам претенциите да съм всë и вся... Нито съм монумент, нито съм паметник."

"Аз съм убеден в инстинкта на българите. Сигурно има по-умни, по-интелигентни от нас, но силната воля, която имаме и това, че се научихме да го правим добре, ще повлияе на българите."

"И разчитам да кажат, и аз, ако бях на тяхно място, щях да кажа: Ще го оставя този, поне да ги довърши тези работи, защото другите могат да ги объркат."

"Идват избори и аз ще застана до моите обекти, това, което съм произвел за тези три години и половина. Да застане Станишев и да покаже неговите."

"Може да съм по-притеснен за тези избори, но след десет години всички ще ни кажат браво за това, че в най-голямата криза успяхме да си оправим инфраструктурата. Думите отлитат, пътят остава..."

Б.Б. форевър :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пепел ви на езика...римувайте си го сами :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От опита последните 22 години ... знае ли човек кое е добре и кое зле. Или по точно, кое е по-малкото зло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо като искам да сваля нещо от линковете във форума все ме праща да сваля ilived... иСвалям го иИнсталирам го и така всеки път.... нима няма други места където да се качват файловете?
:daydream:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя какво чудовище продава...

Лаптопа е супер бърз и мощен, идеален за всякаква работа, включително и за игри. Процесорът е Intel® Core™ i5-243 с Turbo Boost от 2.6 Ghz до 3.00 Ghz. Има 4gb рам памет на 1333MHz, като подържа до 8, но дори 4 е твърде много. Твърдият диск е 500gb със скорост 5400rpm, която е доста висока за лаптоп.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стивън Сегал е известен със слабата си актьорска игра, но в този филм той показва най-слабата възможна актьорска игра въобще във филм. Вероятно след заснемането на всеки кадър е заспивал, понеже по начина, по който говори, си личи , че се унася. И все пак в сравнение с останалите безвкусни актьори в този филм, той внася известно разнообразие, дори и полузаспал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам чисто нови iPhone-5S и iPhone-4S бели и черни FM MP3 MP4 JAVA 2SIM НОВ МОДЕЛ !!! Петицата е най новия вид от поредицата телефони на фирмата Айпъл и са едни от най-удобните и практични модели в света !!! Също така той е в тон с най-новите и също с други познати функции - включително,Bluetooth, FM радио, видео и аудио плеър и рекордър , снимане с две камери х 1,3 Mpix. и много , много други известни и неизвестни неща !!! И разбира се, Айфонът не е кодиран и работи с четерите вида за цял свят честоти !!! Така вие можете да се насладите на удобството да имате два номера на един телефон !!! Кутията съдържа: * 1 бр. х Телефон * 2 бр. х Батерия * 1 бр. х Стерео слушалки-хендсфрии * 1 бр. х USB кабел * 1 бр. х Зарядно * 1 бр. х вградена писалка. Изпращам ги с Еконт Експрес с възможност да го изпробвате преди да го платите на куриера . Така вие нищо не рискувате !!! Този модел е по-обикновен и няма WiFi , но другите ми модели имат ...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй. 5s излязъл вече... И вече в България. Станаха много бързи пре-продавачите ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да инсталирам iPhone 4S ipsw на iPhone 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

xxxxxx написа:

А къде да гледам Шампионска лига, като не хващам ефирен сигнал

xxxxxx написа:

На сайта Вуйю.bg. Там ще гледаш мачовете една седмица преди другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сняг и ураган обезточиха Нюфаундленд

Заглавие във вести.бг :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам 3 кабелчета Lightning USB за Iphone 5, Ipad 5, Ipod touch 5

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам SIM карта на О2 UK, картата е нано, давам я с преходници към микро сим карт и към стандартна, в картата има 4 паунда, цената която и искам е 40 лв. картата се намира във Варна за останалите градове пращам по Еконт. Има роуминг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега в училище изучаваме Една българка и се възхищавам на баба Илийца! Тя е алтроист(???)! Тя е истинска българка!

200382_1589196256080_4996352_n.jpg:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Май софтуерното отключване за Iphone 5 и 4s ще бъде отново на мода DMCA е нещо като нашата КРС (комисия по регулиране на съобщенията и телекомуникцията в Америка"

FCC? :tooth:

"Мисля,че клийнъра и себеподобните му програми търкат "цъкалото",което кара тюнса и приложенията да не се "карат" и след синхро като се установи липсата им приложенията запецват и наново трябва да се подписват...не знам,ПРЕДПОЛАГАМ !"
"Така хора на просто ситуацията: Преди няколко дена си закупих Iphone 5 от GLOBUL, и въпроса ми е как мога да се сдобия с Winterboard за да си сменям темички и т.н. Разполагам и с Iphone 3 на който си спомням, че го изтеглих от Cydia... Обаче на този Iphone няма Cydia, търсех я в AppStorе обаче без успех(не съм много запознат с тези неща) Някъде из Google прочетох, че трябва самият Iphone да е jailbreak-нат каквото и да означава това... С iOS 6.0.2 е! Благодаря предварително"
"...защото спора безсмислен,дори и ти да си прав ! Губи се центъра на значение..."

:tooth:

И аз да попитам Сега взех и на жена ми iPhone Как да ползвам лаптопа така,че да познава устройствата?
При мен това се получава след като съм преинсталирал операционната система на лаптопа и ми изтрива всичко в лаптопа.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Този djail за 4s или за iPhone 5 е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих рестарта направо през телефона.. ;Х явно после ще имам проблем с ъпдейфането на джейла..

-------///-------

1_•

Освен това тези проценти и прогреса на Jailbreak-а в истинския сайт са на майтап(не очаквайте да стане 90,91,93,99,100%).Jailbreak Tool-а е готов и е въпрос на време да се пусне в Интернет.В момента просто се проверява за евентуални бъгове.

Моите прогнози са,че ще излезе Jailbreak рано сутринта(в България).

2_•

Емо Чолаков на джейлбрейка...

:D

------------__

1_•

Ами за другият път да знаеш... 1 во се чете после се действа. Комшията си ъпдейтна неговата 4с която е заключена към англииски оператор и сега си бие главата в стената.

2_•

Като ти е комшия, сигурно е неприятно да чуваш у вас ударите в стената от главата му. Ако спрат провери statusa му - или е джейнал или ...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здраве колеги предложете ми читав bloetooth дори и платен, с който мога да се свързвам и пращам данни и с други марки телефони а не само с iPhone .телефона ми не е джейлнат

Открийте 100 граматични,лексикални и пунктуационни грешки... :scratch:

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой ако може да ми даде иос 4.3 за айфон 2г и някакъв як джейлбрейк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С две думи колеги ! Два пъти се опитвам покрай iPhone да имам и самсунг с андройд .

Първия път даже не му сложих и сим и го захвърлих в шкафа SGS3 таман му излезе модела много ме от лъсна тази големина а бях с 4S !

За АНДРОДРУСАНИТЕ да поясня. APPLE е начин на живот, мислене, класа , морал и любов. Всеки уважаващ себе си и зряло мислещ човек на този свят знае за какво говоря.

Както по голямата част от APPLE обществото имат поне по 3 продукта APPLE като: iPhone - за телефон, iPad - за по лека мобилност и и друго домашно устроиство и никога не се е замислял защо в iPad-a му няма телефонен модул ,защото е нелепо и неудобно. Това е присъщо само за АНДРОДРУСАНИТЕ и оооо да цената!........да да цената. Това че не могат да си позволят качествен и надежден продукт даже и да си закупят две устроиства , е вина на самите тях не на другите. Apple си знае работата

Аз лично подкрепям идеята iPhone да си е iPhone ,iPad да си е iPad.

Няма как да имаш всичко в едно.

Много слешно ми изглежда когато видя някой ANDRОДРУСАН да извади нещо ,като таблет и да си скрие цялата глава за да проведе един разговор. Та това е супер смешно и ненормално. Не го разбирам. Даже и Microsoft не си го позволяват.

:tooth:
На мен лично андроид ми допада повече от аиос, ползвал съм, андроид, аиос и линдолс фоун и мога да ги наредя така.

1.андроид

2.

3.

4.аиос

5.

6.линдолс

Просто свободата при андроид ми допада най - много, може да се смени изцяло визуално, аиос и линдолс са толкова ограничени ос, че няма на къде, не искам да създам скандал, просто лично мнение. Просто ми харесва да съм администратор на устроиството което притежавам, за това и харесвам андроид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...