Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone 3G и iPod touch 2G FW 4.0.x чрез redsn0w 0.9.5


alessandros

Recommended Posts

Виж сега, приятелю, не е трябвало да го правиш този ъпдейт преди хубаво да се "образоваш". Ако имаш запазени SHSH файлове - това е твоята тема и решение ЦЪК, след това според съответната версия, с която си свалил ползваш съответния интрумент за джейлбрейк. Ако не знаеш кой, като направиш даунгрейд пиши едно ЛС и ще те насоча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се може ли да ми кажете кои е този powar бутон и кой е този home бутон ще съм ви признателен много благодаря :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Redsn0w е обновен до версиа 0.9.6 за Jailbreak iOS 4.1 на iPhone 3G и iPod touch 2G

c24f2a1d0b0dc3e3.png

Redsn0w 0.9.6 for MAC/ за сега/

Свали

п.с по късно ще пусна и едно ръководство стъпка по стъпка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това отново е бета на Redsn0w и е възможно да имате проблеми. Съветвам да не го правите, а да изчакате!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Тази бета на redsn0w си върши "чудесно" работата, но основния проблем който аз срешнах е не jailbreak-a, а отключването на телефона, там ударих на камък и от прочетеното нищо не може да се направи по въпроса. Ъпдейтнал ми се е буутлоудъра до 06.02 и бейзбанд ICE2-05.14.02, така че fuzzyband няма съпорт за този буутлоудър. Така че ви предупреждавам да не качвате 4.1 по този начин - Ultrasn0w е неспособен да се справи със задачата.

Иначе под 4.1, телефона ми за първи път е неузнаваемо бърз.

Ако някой все пак има разрешение на проблема ми, ще се радвам да помогне.

Телефона е 3G 8gb ФЗ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделям пресния си опит, ако има полза за някой хубаво, ако няма-няма ;) .

Ако може да помогне някой реално с опит,още по-добре, коментара ти в случая е по-скоро ненужен, давам реална сметка че съм избързал и не съм обмислил нещата добре и повече сол в/у глвата ми е напълно излишна :tease3:

Поздрави!

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си недоразбрал- буутлоудъра не може да се ъпдейтва, телефонът е произведен с такъв. Късметлиите с 5.08 нямат от какво да се притесняват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейлбрейк със Redsn0w 0.9.6b1 само за iPhone 3G / iPod Touch 2G

Windows

Свали

Mac OSX x86

Свали

Redsn0w 0.9.6b1 Поддържа.

* iPhone 3G и iPod touch 2G (за сега)

* 4.1 or 4.0 firmware

Ако искате да ползвате "Enable battery percentage", можете да активирате от Settings->General->Usage, но тази опция не работи 100%

Ако ползвате ultrasn0w за отключване, не ъпдейтвайте до 4.1, Redsn0w е само джейлбрейк инструмент, не е начин за отключване.!!

Ако имате iPod Touch 2G МС модел, джейлбрейка ще бъде "tethered"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи тези със фабрично заключените телефони да не правят ъпдейта ъпдейта все още. Има ли информация кога ще излезне ultrasn0w ?

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм правил по бърз и чист джейл:

Redsn0w 0.9.6b1

iTunes 10.0.0.1

iPhone 3G 8GB ФО 4.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Моля за помощ. Имам един Iphone 3G от Глобул и немога да му кача 4.0, 4.01 и 4.1 В момента е на 3.1.2 . Какво ли не правих но неиска да стане. По този начин описан в тази тема стига до картинката с хардискчето, върти че зарежда и рестартира. След рестарта на тела пак си остава на 3.1.2 Какво бъркам? :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти въобще наясно ли си какво е фърмуеър, и какво джейлбрейк? Я се пообразовай, и после пипай и питай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би не зададох въпроса си правилно. Искам да мина от 3.1.2 на 4.0. Какво трябва да направя. По този описан начин не става. Не иска да го зареди. Използвам redsn0w_win_0.9.5b5-3 и redsn0w_win_0.9.6b1 и мъча да ресторна с оригиналните фирмове дадени в друга тема. Пробвах да направя къстам с sn0wbreeze-V2.0.2 и после през айтунса и пак нейска. Телефона си беше джайлнат със 3.1.2 и единственото което можех да направя е да му върна iPhone1,2_3.1.2_7D11_3G_Unlocked през айтунса. Къде бъркам? Мога ли да го ъпдейтна през айтуса на 4.1 и след това да го джейлна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При направен Jailbreak на 3G 4.1 ми изчезнаха иконките на телефона и сидия е бяла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако забележите бяла икона за Cydia без сорсове, добавете http://apt.saurik.com/cydia-3.7 репото. Сега рестартирайте телефона и трябва да видите стандартното лого Cydia с всички сорсове.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото редсноу е бета! Рестор и всичко наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някаква информация за нова версия на redsn0w, защото при тая бъгва на "Waiting for Reboot" при джейл на Ipod Touch 2G (MC)? :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте имам iphone 3g 4.1 ФО mc model. Искам да го джейлна, но когато използвам Redsn0w стигам до "waiting for reboot" и до там. След като не се получи реших да сваля до 3.1.2, но и там ударих на камък "ihpone could not be restored because the firmware file is not compatible". Опитах тези варианти на три различни компютъра, с Виста, с XP и с windos 7. Моля помогайте защото не знам какво да го правя повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази Тема е за 4.1.

Трябва да свалиш най-новата версия на RedSn0w.

Понеже си с фабрично отключен може да го restore до 4.1 с оригинален firmware и после да го jailbreak-неш с най-новата версия

Свали:

Windows Mirror

Mac

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле...така и не се научихте да четете, ама и да осмисляте четеното...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега доста съм изчел, но явно не всичко съм разбрал. Ако всичко беше минало гладко нямаше да Ви занимавам с моя проблем. Писах Ви защото си мислех, че една от целите на форума е да се разискват проблеми и да се търсят решения за тях, така той би бил полезен.

Редактирано от svetkata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...