Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Грешка 3194


blizzard

Въпрос

Здравейте! Днес исках да направя рестор но немога, дава ми грешка 3194. Как да го оправя? Бях с 4.0 и правя рестор пак с 4.0 с iTunes 9.2 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

WiFi Sync ако си слагал го разкарай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да имах но отдавна го разкарах. Също така пробвах на друго PC под Windows Xp и пак същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да се опитам да помогна и аз! Ако имаш инсталиран libusb разкарай го и него! При мен след неговото премахване нещата се оправиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

... та вместо да се сетиш, че е depends към нещо инсталирано, да влезеш в Cydia, и да опиташ дадения по–горе съвет и просто да споделиш резултата, считаш, че трябва да ни уведомиш, че не знаеш, може би в още 5–6 поста да ти се обясни, ти да тговориш, и тогава да рискуваш да го направиш? А междувременно темата да набъбне с 5–6 страници, и следващият, който не му се чете, директно да изпраска нова, и да се плаче, че търсачката не му върши работа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Немога да влезна в cydia защото тела няма ОС в момента или незнам как се води но не е функциониращ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми направи си труда тогава първо да опишеш състоянието му, както се изисква, и то където трябва, а не в първата изпречила се пред пгледа ти тема, а не ни карай да гадаем. Вече веднъж казах– ако това искате от нас, първо ни организирайте и платате курс за екстрасенси.

На всяка цена първо пробвай дали можеш да бръкнеш в тела през iFunBox, или файлбраузъра, който ползваш, където можеш да намериш въпросния файл и да го изтриеш ръчно.

Сега ме питай какво е това и как да го направиш...

Местя цялото това преливане от пусто в празно в "Трикове, проблеми и взаимопомощ..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ifunbox не го намира и телефона ми е до тук http://km.support.apple.com/library/APPLE/APPLECARE_ALLGEOS/TS1275/TS1275.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Много потребители, които опитват даунгрейд от iOS 4 към 3.1.3, или към къстъм фърм, срещат iPhone Restore Error Code 3194. Какво въщност представлява това? Е, Apple винаги подписва актуалния към момента, a не предходния, и при опит за даунгрейд се появява 3194 error, ако не сте запазили или бекъпнали ECID SHSH blobs за предходния фърм.

И казваш, че това е при 3G, а не 3GS, и то не към даунгрейд, а от 4.0–>4.0? :unsure::think:

Казах ти подробно да опишеш какво си правил досега. Я опитай RecBoot дали ще те извади от рикъвърито...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да 3G от 4.0 към 4.0. Не съм правил нищо особенно, първо дадоь shift+restore избрах си оригинален 4.0 екстрактна FW и когато се свързва с епъл дава тази грешка. След това от DFU пробвах да направя рестор и се получи същата работа. След това пробвах да смъкна на 3.1.2 там вървше verifing restor или нещо от сорта и дава грешка 1015. RecBoot неработи нещо при мен с 64 бита съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гледам, че си с Win 7, казваш – х 64. Тогава намери libusb на компа си (би трябвало да е драйвър с име libusb0.sys) и го махни (първо филтъра, а после и драйвъра, като за него може да ползваш USBDeview), и ъпни версията му до . 1.2.0.0 най–малко.

Ако не, и ще мъчиш само рестор на тела –свали първо на 3.1.3. На 3.1.3, или 3.1.2 като ти даде грешка 1015, ползвай iFixer или iReb. И си виж версията на iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом си го докарал до 3.1.2 с 1015 (това е от опита да свали ББ) и е ФЗ - действай директно с блекрейн. Ако имаш оригинална карта за активиране - след джейла му качи един кастъм който НЕ Е с включена хактивация и си го задействай нормално с картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Махнах libusb по нормалния си начин от контрол панела и повече няма да го сложа защото като го инсталирах уиндоуса се прецака. Мишката, wi-fi, звук нищо неработеше. Itunes ми е 9.2 и нямам оригинална карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

libsub на Win7 x64 прецаква всички драйвери. Не само за мишка, клавиатура, ами абсолютно всички. Голяма гадост е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така сложих 3.1.3 но пак 1015 и е в recovert mode просто немога д астигна до там да използвам инструмент за jail както ми казахте iFixer и Spirit примерно. Какво да правя сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай това да го изкараш от рикавъри

СвалиRecovBoot

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Неработи. Изобщо не отичита че има телефон закачен не светят бутоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iRecovery ама на XP

Аз поне на моята 7-мица не успях да го подкарам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нестава пък и немога да разбера като го искарам от recovery какво става? Някой ако му се занимава може да погледне чрез team viwer или някоя друга програмка. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Уффф

Направи downgrade до 3.1.2 след това можеш да опиташ да направиш рестор към 4.0/4.0.1 и след това jailbreak с redsn0w 0.9.5 и отключване с ultrasn0w. Или пък след рестора до 3.1.2 да пусни blackra1n за iTunes 9.2, да го отключиш след това с ultrasn0w и да го ползваш с 3.1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...