Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Грешка 3194


blizzard

Въпрос

Здравейте! Днес исках да направя рестор но немога, дава ми грешка 3194. Как да го оправя? Бях с 4.0 и правя рестор пак с 4.0 с iTunes 9.2 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Моят телефон не е jailbreak. Мъча се от 1 час да ъпдейтна до 5.0 но като стигне до restore ми дава същата грешка.Бях си запазил SHSH файловете от 4.3.5 чрез tinyumbrella .Изтрих файловете и сега ми дава 3200 грешка и неможе да се ресторне.Явно проблема е от тази програма за запазване на SHSH файлове защото до сега не съм имал проблеми с официалните ъпдейти от Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Попринцип не ми трябва да го ресторвам просто процедурата по ъпдейта до 5.0 явно го изисква и като стигне до тази стъпка дава грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не в DFU. Проверете си хост файла, трябва да е чист. Разкарайте всички Apple IP-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

untitled1v0fg5194ao.png

какво точно да премахна от тук ?

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тази грешка ми я даде два пъти. На третия тръгна. Бъдете настоятелни. Колето ти е писал какво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на мен за 6-7-ми път вече ми я дава

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми изтрий ги тези двата реда, които завършват на gs.apple.com. Триеш до localhost.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

изчистих ги, но сега дава Error 3200

Добавка: На 10-тия път стана, явно нещо се е натоварил сървъра, благодаря за помоща

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Опитвам се да ресторна един 3GS ФЗ 05.13.04 bootloader 6.4, който в момента е с 4.0.1. Опитвам се да му сложа iPhone2_1_4.3.3_8J2_Custom_Restore_Activated.ipsw или някой 4.3.2/4.3.1(без значение винаги ми дава грешка 3194)Опитите които направих са по Windows 7 64 iTunes 10.2.1.1;Windows 7 32 iTunes 10.5 и XP. iTunes 10.4.8

Вкарвам телефона в DFU чрез iREB-r4, Shift+Restore избирам свалени къстъм и след екстракта ми дава 3194.

Преправях host файла с и без сърварите на Apple и пак същата грешка на всички компютри.

Телефона има запазени SHSH файлове с tinyumbrella за 4.0.1;4.0.2;4.0;4.1;4.2.1;4.3.5 и 4.3.

Изчетох всичко по темата и пробвах всичко, което е написано и не знам как да мина през тази грешка?

Трябва ли да търся къстъм с 05.13.04 или всеки който може да се отключи ще стане?

Или трябва да търся къстъм само за тези запазени SHSH файлове?

Или трябва да слезна до 3.2.1 и после да слагам нагоре?

Само не знам този bootloader 6.4 стар ли или е нов?

Нямам libusb или Java

Предварително благодаря

Редактирано от mitko1077
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

.....iPhone2_1_4.3.3...или някой 4.3.2/4.3.1

.....има запазени SHSH 4.0.1;4.0.2;4.0;4.1;4.2.1;4.3.5 и 4.3

Нещо не виждам SHSH за 4.3.1 , 4.3.2 или 4.3.3 ?!?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нито един от изброените от теб запазени файлове, не съответства на версиите, които се опитваш да сложиш.

Няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А пък TinyUmbrella без Java не знам как си подкарал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет,

Благодаря за бързите отговори

Това означавали, че ако направя един къстъм 4.3 ( Pwnage tool или Sn0wbrizze) или си намеря готов активиран ще мина през тази грешка ?

Grievous, след като свалих файловетв махнах Java.

П.П. Извинявам се, но това ли да направя или нещо друго?

Редактирано от mitko1077
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Почнах малко да се изнервям малко.

За грешка 3194 си има решение:

Fix Error 3194

Много зависи от това,с каква операционна система сте:

  • Затворете iTunes
  • Намерете hosts файла, при Mac OS X той се намира в /etc/hosts, а при Windows - c:\windows\system32\drivers\etc\hosts
  • Отворете файлът с администраторски права
  • Добавете следният ред на краят на файла:
  • 74.208.105.171 gs.apple.com
  • Свържете вашият iPhone към компютърът.
  • Пуснете iTunes
  • Вкарайте вашият iPhone/iPad/iPod в DFU по следният начин - След като сте изключили телефонът задръжте Power бутона 3 сек,след това без да пускате Power бутона задръжте Home за 10 секунди, след това пуснете само Power-a,но задръжте Home бутона докато iTunes не ви изпише,че е в Recovery.
  • Използвайте iTunes Restore.

След като приключите с рестора/ъпдейта на устройството премахнете “74.208.105.171 gs.apple.com” от вашият hosts файл.

Благодарности към Parakeet за този фикс..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не излиза в търсачката при търсене на 3194,Grievous и малкото хора,които я ползват идват тук и пишат-заради това.

Всъщност излиза,но толкова надолу,че никой няма да стигне до нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора опитвам се да ъпдейтна една 4-ка от 4.3.3 на 6.0.1, но ми дава грешка 3014. За тази грешка чета само, че се оправя с преинсталиране на уиндолса, друг начин има ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Error 3014

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Давай на друг комп за да отхвърлиш или не, този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се мъчи сега, сървърите на Епъл са претоварени заради ъпдейтите на всички техни платформи и масово плюят 30хх грешки. Опитайте рано сутрин, когато хамериканците нанкат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много съм зле, преинсталирах iTunes директно върху вече инсталирания и за всичко тръгна. Явно е било от тюнса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...