Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Грешка 3194


blizzard

Въпрос

Здравейте! Днес исках да направя рестор но немога, дава ми грешка 3194. Как да го оправя? Бях с 4.0 и правя рестор пак с 4.0 с iTunes 9.2 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

С 3GS съм заключен към глобул и къстъм фърмуер 3.1.2 при опит за рестор към 4.0.1 оригинален фърм ми дава грешка 3194 . Правя го под XP и неще и неще изчетох темата пробвах почти всичко но нищо за сега. Лаптопа ми е с win 7, но в момента няма как да пробвам на него понеже не е при мен близките 20 дена само с XP разполагам а искам да ъпдеитна ако някои се сети нещо ново да пробвам да сподели благодаря предварително :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега влезнах в судиа и това което ми пише This device a pendind TSS request това ми пише на мястото на което преди ми пишеше че имам само за 3.1.2 а за 4 не би трябвало да имам понеже немога да я поставя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега влезнах в судиа и това което ми пише This device a pendind TSS request това ми пише на мястото на което преди ми пишеше че имам само за 3.1.2 а за 4 не би трябвало да имам понеже немога да я поставя

Колко пъти да казвам, че може да се записват SHSH за версия на софтуера на която не сте т.е. ти си на 3.1.2, но съвсем спокойно си можел да си запишеш SHSH за 3.1.3, 4.0, 4.0.1, 4.0.2. А сега можеш да запишеш SHSH за 4.1. Как? Прочети темата за SHSH в Ръководства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

сега го разбирам не се ядосвай с такива като мен нали трябва да има все някой не разбрал иначе няма да е интересно :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пичове,може ли малко помощ,със iPod touch сам и влезе в recovery mode и ми дава грешката-The iPod "iPod" could not be restored.An unknown error -occurred (3194),разбрах че blizzard е решил проблема с помощта на pe6о666, някакви съвети ако може, iPod-чето е 2g MC модел с 3.1.2,пробвах някои от начините и изчетох цялата тема(и не само тази) за restore но все удрям на камък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте , при мен се получава същата грешка 3194 при рестор със 4.1 .как по точно трябва да постъпя със тоя recovery, за да премина през тази грешка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако нямаш запазени SHSH за 4.1, нямаш шанс за връщане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не искам да се връщам искам просто рестор пак на 4.1 .Един вид рестарт и да почна начисто да си го мажа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма значение, пак ти трябват, защото Apple в момента не подписва нищо друго, освен 4.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Другия вариант: Къстъм фърмуер, и после го вадиш от рековъри с "чадърчето". :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

във Cydia имам само SHSH: iSO 4.2.1 (това ми пише най-отгоре)

Тоест единственият ми вариант за рестарт е да го кача на по-горна версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом е ФО нищо не ти пречи. Да.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте колеги, като се опитам да направя restore на 4.3.3 (пробвах и през дфу), не става - изкарва грешка 3194. Пробвах с една промяна в хостс файла в system32, само че след нея, тръгва restore, но по време на инсталацията, по някое време изкарва грешка 1013, която за да се реши тябва да махна редовете, които съм добавил в хсотс файла за да премахне грешка 3194.

Става въпрос за iphone 4, мтелски, фз. Оригинален кабел ползвам, тюнес 10.4. Windows 7 ultimate 32bit. авг антивирус

Дайте идеи, какво може да се направи, че направо полудях с него.

пробвах и това - http://iphoneblogr.com/2011/05/error-3194-when-restoring-4-3-3-fix/ но не стана

Благодаря предварително :)

Сега изчистих хостс файла и продължава да ми дава грешка 3194.... идеи ? :(

Пробвах да инсталирам на друг пц, с друг уин, пробвах с друг кабел...не стана...

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има запазени в Сидия...Всъщност телефона го взех днес, преди това беше с 4.3.3. Пишеше че има запзаени SHSH

но имам и друга 4-ка пак мтелска, тя такива ядове никога не ми е давала...

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При 1013 пусни FixRecovery

Чети тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хоста?

Разправяш че си го изчистил....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми промени го.

Добави 74.208.105.171 gs.apple.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, сега тръгна и като даде грешка 1013 го изкарвам с fixrecovery.

Сега ще пробвам!

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не бре, виж малко нагоре, пост #76

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Видях, прочетох и тръгна. Здрав бъди. Много благодаря.

Само не разбрах защо на другата ми 4-ка, със същите спецификации го няма тоя проблем... с тези грешки ? ;)

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Искам да restor-на тела си пак към 4.3.3 но не става дава ми грешка 3194, версията ми на iTunes е най-новата, пробвах с DFU mode но пак не става. Може би не му е тук мястото да питам, но причината поради която искам да restor- на е, че много често да не кажа почти винаги home бутона и този за заключването не реагират от първото натискане, както и когато трябва да отговоря на обаждане когато тела ми е отключен, или някой абонат е зает и трябва да дам Call Back или Cancel също не става от първия път, искам да попитам има ли някой подобен проблем и съответно решение. Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...