Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SBSettings


mariankata

Recommended Posts

SBSettings, както повечето от вас вероятно знаят, е програмка, заместител на Bossprefs. Изключително удобен за всички притежатели на iPhone 2 / 3G, които нямат предплатен интернет на своята карта.

Приложението идва без иконка и се стартира чрез плъзване по статусбар-а (горната лента на екрана)

SBSettings 5.2.2

Свали

2vjcub8.png2ecexde.png

izrn13.png2u62v10.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 301
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    23

  • tonygti

    20

  • The Shaman

    19

  • BANNN

    16

Вижте какъв страннен проблем се получи след като update-нах

photovlb.th.jpg

Единствено update-нах и iMobileCinema.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е странният проблем, който те тревожи?

Ако говориш за кръгчетата в доланата част на иконките - това е от Backgrounder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам...за тях говорех!

Преинсталирах SBSettings toggle-а за iMC (в който btw, не виждам много смисъл) и сега се махнаха.....нинам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както писах вече - заради Backgrounder са. Можеш и да ги изключиш от неговите настройки.

А колкото до iMC - има смисъл в него - то ти позволява да гледаш филми/сериали в MegaVideo.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От настройките няма възможност да се превключи на 24 часов формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е задължен да го ползва или харесва.

За мен SBSettings е задължителна програмка и я ползвам непрестанно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е програма която излишно ми харчи батерията. Като я махнеш, ще разбереш разликата. Аз така направих мноооо отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм съгласен. Откакто я имам не съм забелязал батерията да ми пада по бързо, даже от скоро забелязах, че като че ли ми държи повече... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повече да ти държи батерията - едва ли.

Но и не съм забелязал чак толкова много да харчи - засега не ми пречи програмката, напротив. Както споменах вече, използвам я постоянно.

Не мисля да я махам скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми естествено, тя е много полезна и се ползва много по-лесно от BossPrefs. Абе програмата си е супер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е седнал да спори дали е полезна или не. Полезна е разбира се. Много хора се оплакват, че не им държи батерията. След като ги накарам да я махнат и да тестват резултата е на лице. Поста ми не съм го сложил за спор, а защото тук мисля му е мястото. Да знае човек ако реши да ползва програмата, че тя си има недостатъци а не да пищи после, че му пада бързо батерията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Добър вечер на всички. :lol: Имам едно малко въпросче.Интересува ме дали има за firmware 2.2.1 опция с която ти показва времето като картинка, защото е много хубаво изображението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обясни малко повече, че не разбрах какво търсиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не обясних както трябва.Значи имам предвид иконата за времето която я показва на спрингборда най-горе в дясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е сега вече го обясни както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не обясних както трябва.Значи имам предвид иконата за времето която я показва на спрингборда най-горе в дясно.

Това става от Weather Icon (което инсталираш от Cydia),а специално тази картинка е от Katra Weather Icon (тема за Weather Icon, която пак може да се намери от Cydia)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не обясних както трябва.Значи имам предвид иконата за времето която я показва на спрингборда най-горе в дясно.

Това става от Weather Icon (което инсталираш от Cydia),а специално тази картинка е от Katra Weather Icon (тема за Weather Icon, която пак може да се намери от Cydia)

Обеден съм че аз бъркам но не знам каде :cry:

След като сваля всичко описано ми сменя иконата но само на Weather.

picturerft.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качи шота на международен сайт (не я виждам).

А иначе:

Инсталираш от Cydia - WeatherIcon и после си нагласяш от Settings на телефона.

Settings > Weather Icon > Weather Icon - ON

Application - там си избираш върху коя програмка да ти показва времето: стоковата / fizzweather / или някоя друга)

Status Bar Image - ON (aко искаш да има и картинка с времето на статусбара)

Statusbar Temp - ON (aко искаш да има и градуси на статусбара)

и другите ще ги видиш и ще нагласиш което си харесаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mariankata благодаря ти за отделеното внимание.Аз се оправих но не исках само да разводнявам темата затова не писах.Иначе поста ти ще послужи за други начинаещи.

П.С. Отново благодаря за отделеното време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си с 3G и сигурно затова. При мен още при инсталирането при опит за респринг така си остава и мисли нещо... рестартирам, тръгва, но ми разбърква половината иконки. Примерно Shazam става с иконка на skype и все подобни тъпотии...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...