Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SBSettings


mariankata

Recommended Posts

SBSettings при мен няма иконка :neutral: Инсталнах приложението от Cydia , всичко точно ама.....няма иконка . Рестарт , респринг - няма брадче . Сигурно ще пробвам преинстал , но приемам и други идеи . Също ме съмнява , че съм инсталнал нещо друго . Имаше сумати неща с имато SBSettings и още нещо си :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 301
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    23

  • tonygti

    20

  • The Shaman

    19

  • Grievous

    16

SBSettings никога не е имало иконка.

Менюто му се пуска като погалиш statusbar-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SBSettings никога не е имало иконка.

Менюто му се пуска като погалиш statusbar-a.

Мерси , слагам програмата за първи път и инфото ми дойде доста полезно .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си с 3G и сигурно затова. При мен още при инсталирането при опит за респринг така си остава и мисли нещо... рестартирам, тръгва, но ми разбърква половината иконки. Примерно Shazam става с иконка на skype и все подобни тъпотии...

Аз имам и 2Г със SBSettings и нямам никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ъпдейт на СБСетингса и на Мобайл субстрейт, да видим сега след като се ъпдейтнат дали, ще си бачка и скайп и всичко както си му е реда ;)

edit1: баца си всичко ;)

edit2: Интересно, но на мен след като качих WinterBoard-а телефона не се пуска повече... седи на ябълка след това се маха ябълката и продължава да седи на черен екран с осветление... поседи така малко и пак се покаже ябълката за 4-5 секунди и изчезне и след 4-5 такива повторения телефона се огасва и пак се пуска и отново същата история ;) иначе компа го засича, че се е пуснал ! Малко хелп ? Да изтрия освен WinterBoard-a ?

става въпрос за FW 3.0

edit3: Я кажете от кои места да я изтрия ;)

edit4: Ресторнах вече :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mariankata ще кажеш ли как скри логото на оператора и ако може да обясниш за иконката "Location"не ми стана ястно какво пряви. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами add-on-a е само за bossprefs. Това, което ти трябва е safari download plug in. Той по дефолт е включен, така че не ти трябва add-on за да го включиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами add-on-a е само за bossprefs. Това, което ти трябва е safari download plug in. Той по дефолт е включен, така че не ти трябва add-on за да го включиш.

Мерси :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да кажа, че горещо препоръчвам SBSettings, защото BossPrefs-а не може да включва/изключва Wi-Fi и някой път ще си мислиш, че е OFF, ама не. => си съкращаваш и живота на батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче и тук SSH дори след рестартиране си стои вклучен въпреки че е бил изключен, използвайки само SBSettings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mariankata ще кажеш ли как скри логото на оператора и ако може да обясниш за иконката "Location"не ми стана ястно какво пряви. Благодаря предварително.

Скрих го с MakeItMine (инсталира се от Cidya).

За лого натискаш веднъж space и го няма вече.

А Location може да се изключва ако не искаш някои програмки да разбират къде се намираш (Google Maps, Around Me...).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

McMac, колко често си спираш или рестартираш телефона, че това те притеснява?

А и можеш да спреш SSH с едно плъзване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е в момента съм така само когато го рестартирам го гася. Проблема е че не работи както работеше на 2.хх

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай :mrgreen: И на 2.2.1 е така :) Просто "сбозиха" хубавите програми :surprised:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mariankata написа:

SBSettings никога не е имало иконка.

Менюто му се пуска като погалиш statusbar-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mariankata благодаря за изчерпателния отговор :) Днес SBSettings ми направи впечатление че не намира заклучените мрежи :eek: Трябва да вляза в setings и от там да я намеря , за да се логне. Такава ли си е програмата или тежкото детсво си казва думата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора кажете как да махна този досаден рекламен бар на програмата?

Влизаш в опциите когато нямаш интернет на устройството. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не рабирам какво толкова да те дразни този "рекламен бар", като сигурно го виждаш веднъж на високосна (едва ли влизаш много често в настройките на програмата).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си с 3G и сигурно затова. При мен още при инсталирането при опит за респринг така си остава и мисли нещо... рестартирам, тръгва, но ми разбърква половината иконки. Примерно Shazam става с иконка на skype и все подобни тъпотии...

И мен на Shazam ми смени иконката....фекин уирд!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Извинявам се че не обясних както трябва.Значи имам предвид иконата за времето която я показва на спрингборда най-горе в дясно.

Това става от Weather Icon (което инсталираш от Cydia),а специално тази картинка е от Katra Weather Icon (тема за Weather Icon, която пак може да се намери от Cydia)

Обеден съм че аз бъркам но не знам каде :cry:

След като сваля всичко описано ми сменя иконата но само на Weather.

picturerft.png[/quote:k0q5szev]

Извинявам се много ,може да не е тук мястото ,но как да си направя и аз такива иконки по желание на спрингборда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...