Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SBSettings


mariankata

Recommended Posts

  • Отговори 301
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    23

  • tonygti

    20

  • The Shaman

    19

  • BANNN

    16

При мен програмата се пуска само като приплъзна хоризонтално по статусбара и не може както преди, вертикално надолу. Пробвах с опцията "More Sensitive Swipe" и пак нищо не става. Направо съжалявам, че ъпдейтнах...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дежа ву... въпрос на свикване. След няколко дена няма да ти прави впечатление. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е така защото вече се използва Activator за да се показва. Влезте в Settings -> Activator и си настройте да ви се пуска както искате, не е задължително да е чрез плъзване по statusbar-a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно вчера си обеснявахме за приложенийцето с една потребителка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех да питап някой, какъв в тоя activator в Settings... ;) Другото, което забелязах е, че дори при заключен телефон, като приплъзнеш програмата пак се включва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То добре с Activator, ама със SBSettings май нещо не се получава. Всъщност получава се, но по следния начин. Settings/Activator/At Home Screen/Метода, който ще ползвате/SBSettings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех да питап някой, какъв в тоя activator в Settings... ;) Другото, което забелязах е, че дори при заключен телефон, като приплъзнеш програмата пак се включва...

Sbsettings/more/extras&options - има настройка allow launch locked. Оттам пускаш/спираш опцията да се включва при локнат екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

абе нещо ми умира за отрицателно време батерията с 3.0.7-1, някой има ли подобен проблем? върнах се на 3.0.5 и всичко е наред, ама все пак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък хем ъпдейтнах но пак си ми стои 3.0.6. Батерията ми пада за около ден, ползвам и лок инфо и говоря през ним бъз с приятели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Излезе ъпдейт на SBSettings 3.0.9-11

Какво ново:

- Добавено е завъртане. Ще се завърти ако използвате завъртяно приложение или завъртян SpringBoard (iPhone и iPad). Няма да се завърти, ако устройството е завъртяно след отваряне на SBSettings. Прозореца ще е по-голям от екрана при завъртане на iPhone. Това няма да се поправи, бутоните са достъпни. Ако не ви харесва завъртането може да го спрете от настройките на SBSettings.

- Оправено е крашването при натискане на Dock бутона на iPad и 4.0.

- Оправено е крашването при Processes toggle-а нa iPad и 4.0

- Оправен е проблема при iPad след рестарт (Забележка: Други приложения също може да причиняват този проблем, но той е оправен в SBSettings)

- Направено е Respring-a да използва UICache на Saurik, така иконите на iPad и 4.0 се появяват след respring

- Центриране на прозореца на SBSettings (основно се отнася за iPad)

- Добавена е възможност за спиране/пускане на завъртането и центрирането на SBSettings.

Само за iPad: Добавен е бутон за показване на IP адреса в статусбар-а. Обновяването на IP адреса не е незабавно за да се пести батерия.

- Добавен е бутон за спиране на анимацията, така SBSettings просто изкача.

- Забележка: Има проблеми с някои от toggle-ите при iPad 3G. Не работи Data toggle (използвайте Phone toggle засега), IP адреса в статусбара показва винаги Data IP адреса.

- Проблемите ще се оправят когато си взема iPad 3G.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да сподели впечатления за SBSettings инсталиран на iPad? Въпросът ми е хаби ли много батерия, защото тази програма от версия 3.0.6 нагоре ми яде страшно много от батерията на iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение ,че новата версия (3.0.11) изобщо не жали батерията на iPhone... Върнах си 3.0.5 и все едно сложих 2ра батерия !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да си навлека гнева на някой, ако това което ще попитам е писано, но за съжаление не открих нищо :) та питането ми е следното: как да си върна версия 3.0.5 ? По никакъв начин не се получава...изтеглих архива от "базови приложения" ,махам старата версия (3.0.11) ,рестарт, респринг и при опит да инсталирам 3.0.5 ми дава грешка. Явно остава някъде нещо от предишната инсталация, но не мога да разбера какво и къде ?!

Ще съм благодарен на всеки, който ми помогне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че от това:

да инсталирам 3.0.5 ми дава грешка

веднага ще прозрем каква точно е грешката, и какво точно правиш?

И сложи ли преди това нужните "depends", намиращи се в архива?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

SBSettings 3.0.12-11+Toggle

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Ново:

- съвместима с iOS4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не просто съвместима, а САМО ЗА iOS 4.0!!! Потребителите с по - стари версии на iOS, да не се опитват да качват деб файла!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо, работи и на 3.1.3. Тествано. На версия дори показва 3.0.13.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах SBSettings + toggle от Cydia на 3GS с iOS4 GM , за съжаление когато се опитам да го стартирам чрез плъзване на пръстите не се стартира .Опитах 1 -2 пъти да го деинсталирам и на ново да инсталирам и пак същият проблем. Някой да е имал същия проблем или да има идея за разрешаването?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...