Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SBSettings


mariankata

Recommended Posts

То не ти трябват десетте пръста да го изкараш. С единия надясно нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 301
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    23

  • tonygti

    20

  • The Shaman

    19

  • BANNN

    16

Здравейте, инсталирах двата DEB файла от архива sbsettings +toggle+host, като ги сложих в /private/var/root/Media/Cydia/AutoInstall, рестартирах но не се получи. пак през WinSCP влезах в директорията и двата файла ги нямаше (значи са се инсталирали). Без SBSettings не зная как да направя респринг (търсих но не открих) затова ако това е проблема да не тръгне SBSettings моля да помогнете.

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ hrelas: Ми просто направи му настройките в Activator, толкова ли е трудно...

@Jeliazko: А би ли бил така милостив и добър, г–не да ни дадеш малко повечко инфо, като например какъв е тоя

архива sbsettings +toggle+host

както и какво точно правиш – май си ги трупнал всички накуп в Media/Cydia/AutoInstall, а не едно по едно, и с няколко респринг–рестарта...

И би ли бил така добър да покажеш и малко уважение към четящите те, като спазваш изискванията за грамотно писанe?

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте г-жо/г-це Sladichuk®, предположих че вие ще ми отговорите защото имате най-хапливия език, но все пак исках някой да ми помогне. Тъй като не желя да пренебрегвам правилата на форума ще се постаря да обясня : архивът е свален от линка на Grievous "SBSettings 3.0.12-11+Toggle", но след свалянето се записва в "sbsettings +toggle+host.rar (1.52 MB)" затова съм го написъл sbsettings+toggle+host. В архива имаше 3 файла, 2 от които бяха DEB. Наистина ги сложих двата едновременно и може би затова не се получили, но и затова попитах. Все пак мерси за отговора, ще опитам пак.

P.S. Уважавам както вашата работа на модератори на сайта и на хората които се стараят да помагат така и на съфорумците, но за съжаление не мога да приема критиката за грамотно писане (една главна буква след точка и едно изпуснато "н", случва се). Аз няма да коментирам вашето защото не е учтиво да съм ви на гости, да моля за помощ и в същото време да ви правя забележка.

Зрели хора сме и се надявам на взаимно уважение. Благодаря!

п.п. Здравейте, връщам се с резултата: както ми беше препоръчано двата файла трябва да се исталират последователно а не както го бях направил и двата заедно.

Благодаря!

Редактирано от Grievous
Използвайте бутона Редактирай пост.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да коментирам вашето защото не е учтиво да съм ви на гости, да моля за помощ и в същото време да ви правя забележка.

То пък и това оставаше... Не, че съм безгрешна, и най–грамотна от грамотните, но едва ли има (особено в предходния ми пост) какво точно да "коментираш" от страна грамотност и правопис. Особено като се има прадвид, че грешките, които обикновено допускам, са печатни (механични), а не граматически, пък горе не виждам дори да съм изяла буква, или разместила такива... За разлика от писането с малки букви след пунктуационен знак, което по никакъв начин не може да бъде печатна грешка от грамотен човек...

А още по–малко пък подлежи на коментар изрично и умишлено официално–любезния тон на поста... Хем се надявате на взаимно уважение, хем пък, когато човек говори подчертано "уважително", и дори когато човек е любезен и възпитан с вас, явно задължително възприемате всичко като "хапливост" и "заяждане"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо най-новата версия на SBSettings тегли и някаква програма Activator с нея? Не може ли без нея? И какво прави всъщност тя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам активатор...:think:

Обаче забелязвам, че последните версии яко похапват RAM, горе-долу 4Mb повече. Някой да има подобни наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейт на sbsettingstoggles тази сутрин, загубих Мтел-ия интернет. EDGE Toggle се деинсталира, а наличния в Cydia е за фирм 3.2. Имам чувството, че се опитват да прецакат всичко. Някой с идея как да го подкараме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на M-tel и също ъпдейтнах днес новия sbsettingstoggles, но имам Интернет през Edge-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Триете сбсетингс с всички остатъци и връщате стара версия. Рестартирате, подкарвате нета веднъж, оставяте data и edge включени и тогава ъп-вате до новата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на VivaCom и също ъпдейтнах днес новия sbsettingstoggles, но имам Интернет през Edge-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aдаш махнах sb -то и реших да пробвам дали имам нет, ама нямам, какво става е загадка все още за мен.Явно не е от сб-то при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че преди седмица или две и на мен ми изчезна мобилния и го обсъждахме това в чата, но не помня с кого, но и той нямаше мобилен (не зная дали е слагал SBSettings). Тогава бях с 4.0 GM и мисля бях сложил SBSettings и като видях че ме хвърля в Safe Mode я разкарах. Не мога да кажа дали преди или след това ми изчезна мобилния интернет, но така и не успях да го подкарам, затова набързо сложих излезлия официално преди няколко дни 4.0. Сега съм с него и си имам мобилен, но и не съм опитвал да слагам SBSettings.

П.П. От всичко това дето го написах не може да се каже нищо със сигурност, само дето го писах, от никаква полза не е. :-/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mupo мерси за feedback-a, и аз нямам спомен дали е имало или е нямало днес цъкнах да пробвам и нямаше, незнам с рестор ще се оправи/сигурно/, но не ми се занимава.

п.с. поне сега и сб сетинг не трябва за тези дето не искат нет от оператора, то така и така си няма. :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се оправих с един чист рестор. Нета лети, а SBSettings едва ли ще кача повече при наличието на Cellular Data с ON/OFF. Не ми трябва респринг, криене на икони, колко ми е RAM-а и т.н. Рестарт ако се наложи и това е. :)

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес, при ъпдейта ми направи впечатление, че инсталира и Data toggle. Махнах го и нета се появи.

EDIT: Заедно с него се маха автоматично и SBSettings, заедно с "тогълите". Незнам защо нямах нет.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък използвах EDGE toggle-a за да си спирам мобилния интернет, 3G и Data си бяха включени постоянно, само вкл/изкл EDGE когато ми трябва мобилен интернет. И сега естествено като ъпдейтвах EDGE-a ми беше спрян, та сега като няма такова включвателче не мога да си подкарам м-нета.

Въпроса е, че четох на няколко места, а и самия Саурик каза, че Data toggle-a не работи така или иначе и препоръча (както и още няколко човека) да използваме mData toggle, който е за изцяло спиране на мобилния интернет. Обаче не мога да го намеря никъде - пише, че е available в Cydia, ама там го няма... Някой чувал/виждал/срещал ли го е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми изчезна интернета от М-тел. Както каза Alxx (благодаря ти), деинсталирах SBSettings от Cydia. То маха и SBSettingstoggles. Инсталирах през WinSCP deb файловете SBSettings 3.0.12-12.deb (1,1 MB) и SBSettingsToggles 3.0.12-2.deb (418 KB) от "Базови приложения за пълна функционалност след джейл и ънлок". След всяко рестарт. Сега съм със старата версия, всичко си ми работи. Имайте предвид, че съм със FW 3.1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

sbsettings3.1.0-1.deb

http://itunes.apple.com/linkmaker/

asset.php?fid=3394&uid=38850&d=1278914846

[Fix: 3.1.0-1 solves theoretical crash of more app that no one reported, but could in some cases.

Fix: Fixed the iOS4 3G crashing in hidden icons, dock, and folders.

Fix: Re-added iOS4 rotation sensing (found another way to do it!). Window rotates again.

Fix: Redid the more-app GUI to use a standardized Apple style interface.

New: Added global activator launch settings for SBSettings window to more app. You can also get to these in settings ap

Вече е позволена функцията да се вижда менюто в някои приложения.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Никой не е седнал да спори дали е полезна или не. Полезна е разбира се. Много хора се оплакват, че не им държи батерията. След като ги накарам да я махнат и да тестват резултата е на лице. Поста ми не съм го сложил за спор, а защото тук мисля му е мястото. Да знае човек ако реши да ползва програмата, че тя си има недостатъци а не да пищи после, че му пада бързо батерията :Wink:

Аз също харесвам SBS, но направих една глупост и сега си "сърбам попарата". Помогнете ми.

Влязох в настройките и-там, където си избираш как да се появява диалоговият прозорец-с плъзгане на пръст по горната част на екрана или с вертикално плъзгане по страничната му част или..., или.... Има много опции. В момент, когато бях демаркирал всяка една от тези възможности, взех че затворих програмата и...както се досещате- няма появяване. От този момент, не мога да я пусна. Опитах да деинсталирам и преинсталирам, не става. Отново не стартира по познатия начин. Опитах с iFile да намеря и отстраня всяко файлче, което може да пази в паметта на телефона глупостта ми, но и това бе обречено на неуспех. Моля за съвет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий activator - папки, файлове и опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не ти трябват десетте пръста да го изкараш. С единия надясно нали?

:-)

Да. Не съм несръчен, но синдрома на бързите ръчички ме облада за миг и...затворих SBS, в момент, когато бях демаркирал всеки един от вариантите, които програмката предлагаше за отваряне на диалоговия и прозорец. :-(

Не става с плъзгане на пръста по бара. Сега не мога дори след нова инсталация да псотигна нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...