Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SBSettings


mariankata

Recommended Posts

Ти опита ли? При мен, след 3.1.2, спотлайт не я намира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 301
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    23

  • tonygti

    20

  • The Shaman

    19

  • BANNN

    16

Някой успя ли да се справи с това от sbsettings да изключва локацията на iOS4.

Kато дам да се изключи и отида в настройките там си седи включено.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драсни мейл на БигБос :tease3:

Никога не ползвай тогъла за пушмейл, може да прецака цялото mail.app.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги има ли програма заместител на SBS,че без нея е кофти.Говорим за 4.02,ако има добре,ако няма-здраве да е :)

Редактирано от dakataegotin
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

по бързо да си пускам wifi,ssh,бърз рестарт на телефона,да си спра 3г трафика и да виждам цифричките като синхронизирам с WinSCP.Oбщо взето само за това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно спирането на трафика при iOS 4 има по-сигурен и лесен начин: Settings -> General -> Network -> Cellular Data -> Off :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но за спиране на OpenSSH, няма алтернатива. По дефолт е пуснато след старт на операционната и харчи батерия като ЗиЛ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги SBS ми беше важна понеже исках да задам права с WinSCP,но на 4.02 нито SBS работи,нито BossPref :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не повеждане спор - на 3гс с 4.0.2 работеше при мен. На Боспрефс е спряна поддръжката още от 3.1

Инсталирай си iFile и проблемът със задаването на права отпада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SBS си е супер идеална и полезна. Дава всичко от което се нуждае човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои казват че SBS взимала от батерията.(по-бързо изтощаване)

Това вярно ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще се научите да четете, и то целите теми, преди да започнете за пореден път да дъвчете едно също, дето вече не на каша, ами на атоми е разградено от дъвкане?

При продължаване на спама в темите май ще напомня за себе си скоро...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ейй искам само да кажа, че последната версия ми цоца батерията поголовно. Махнах я бях няколко дена без SBSettigs и нямах проблеми с батерията. А преди батерията ми падаше от 47%+ на 15%- за една нощ.... Вчера си качих версията на Сладичка (от страница 5) и нямам никакви проблеми. Някой има ли представа, защо новата версия дърпа толкова много батерия. С какво е толкова по различна от старата?

Редактирано от Huntly
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами като помислиш – тези от моите публикации и тук, и в "Базови приложения" са все версии отпреди FW 4.х.х, когато се поддържаше изцяло 3G....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За разлика от преди месец когато писах че не работи вкл./изкл. на location снощи забелязах че са оправили и тази функция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен (на 3GS iOS 4.1) с последните 2 версии, като се опитам да вляза да настройвам нещо в SBSettings, след няколко секунди обикновено изчезва/крашва. :blink:

Е, след няколко опита обикновено успява да се задържи някоя и друга секунда повече докато цъкна каквото е нужно, но си е тъпо така (то добре, че рядко се налага да се настройва нещо, защото иначе си работи). Явно ще трябва да се ресторва телефона (но туй ще го правя като излезе читав джейл за 4.2 и ъпдейтна с него), че като гледах хора с подобни оплаквания из нета - само с рестор се било оправяло туй (пробвал съм с uninstall, ръчно изтриване на оставащите файлове, нов install и т.н. - все същата работа). :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами - и след ъпдейт (и след още едно преинсталиране) на SBSettings + toggles, проблемът си остана. Но явно си прав, че е заради рекламите и като се изключи всякакъв Интернет (3G, WiFi и т.н.) - няма грижи. Мерси. :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната версия при мен си инсталира автоматично Airplane Toggle и Phone toggle-а вече не работи. На всичкото отгоре не ми дава да сменя мястото на Airplane-а. Не е болка за умиране ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...