Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

България, за съжаление, още я няма в apple store и по тази причина няма как да си направим акаунт в iTunes.

Ето едно ръководство, с което ще може да си направите регистрация безплатно.

01. Отваряте iTunes, кликвате на iTunes Store и избирате United States.

02. Отивате най-долу в дясно, в секция TOP FREE APPS.

03. Избирате едно безплатно приложение за сваляне и кликвате на него (в случая съм избрал 3D Brick BreakerRevolution).

post-1-064209600 1284390549_thumb.png

04. Кликвате върху GET APPS за да свалите приложението.

post-1-090311600 1284390569_thumb.png

05. iTunes ви казва, че нямате акаунт и ви дава възможност от два избора - да се логнете с име и парола или да се регистрирате. Изберете втория вариант, да създадете нов акаунт - Create New Account.

post-1-050068000 1284390576_thumb.png

06. Натискате бутона Continue.

post-1-019334600 1284390583_thumb.png

07. Слагате едно тикче, за да потвърдите, че сте прочели всичко и разбира се сте съгласни.

08. Натискате бутона Contunue за да продължите с регистрацията.

post-1-067254900 1284390596_thumb.png

09. Въвеждате емайл адрес (той ще ви бъде потребителското име)

10. Парола.

11. Потвърждавате паролата.

12. Таен въпрос.

13. Таен отговор.

14. Месеца през който сте роден.

15. Датата, на която сте роден.

16. Оффф пак тоя бутон, но за да продължите трябва да го натиснете.

post-1-088298400 1284390603_thumb.png

17. Маркирате none, за да направите регистрацията без да ползвате дебитна/кредитна карта.

18. Въвеждате име.

19. Въвеждате фамилия.

20. Въвеждате адреса - трябва да е реален/съществуващ

21. Въвеждате град - трябва да е реален/съществуващ

22. Въвеждате зип код - трябва да е реален/съществуващ

23. Въвеждате щат - трябва да е реален/съществуващ

24. Въвеждате телефон - трябва да е реален/съществуващ

25. Накрая пак този бутон, натискате и продължавате.

post-1-081287500 1284390629_thumb.png

Можете да ползвате адрес, град, зип код, щат и телефон от това ръководство, но ако искате да си създадете собствени, ще трябва да посетите този адрес: fakenamegenerator

post-1-016641100 1284390611_thumb.png

26. Не променяте нищо и продължавате напред.

post-1-069963200 1284390647_thumb.png

27. Акаунта ви е готов. За да потвърдите регистрацията, натиснете бутона Done.

post-1-035357400 1284390656_thumb.png

28. Отваряте си мейла, и кликвате на линка изпратен от apple за да верифицирате акаунта си.

post-1-044458000 1284390663_thumb.png

29. iTunes ще се отвори автоматично и ще покаже съобщение, че регистрацията е преминала успешно.

Натиснете бутона Done и се радвайте на новата регистрация smile.gif

post-1-086149900 1284390669_thumb.png

30. Повечето потребители след като си направят регистрация се чудят защо им крашват/не тръгват приложенията.

С направената регистрация не всичко е готово. Трябва да се оторизира компютъра за да може да се ползва регистрацията пълноценно. Как става това? Отваряте iTunes, от горното меню натискате Store и избирате Authorize Computer.

post-1-077448600 1284390676_thumb.png

31. Въвеждате Apple ID(мейл адреса).

32. Въвеждате Password(парола).

33. Кликвате на бутона Authorize.

post-1-018890800 1284390685_thumb.png

34. Честито! Компютърът вече е оторизиран, кликнете на бутона OK и започвайте да качвате приложения.

post-1-062377800 1284390691_thumb.png

Ако някой срещне трудност в това подробно ръководство и иска да го види на живо, може да погледне и видео ръководството.

ЛИНКА ЗА ПОТВЪРЖДЕНИЕ НЕ СЕ ВИЖДА АКО ПОЩАТА ВИ Е В ABV.BG. АКО Е ТАМ, ПРЕПРАТЕТЕ ПИСМОТО НА ДРУГ МЕЙЛ КЛИЕНТ, GMAIL НАПРИМЕР И ЩЕ ВИДИТЕ ЛИНКА!

МНОГО Е ВАЖНО ДА ИЗБЕРЕТЕ БЕЗПЛАТНО ПРИЛОЖЕНИЕ ПРЕДИ РЕГИСТРАЦИЯТА! ИНАЧЕ НЯМА ДА МОЖЕТЕ ДА РЕГИСТРИРАТЕ АКАУНТА БЕЗ КРЕДИТНА КАРТА!

Не видях някой дали е писал за следния метод, затова ако е споменавано, моля да ми изтриете поста.

При активиране на телефона от самия телефон ( ест. 5.0, 5.0.1 ), Стигайки до стъпката с въвеждане на AppleID, имаме 2 опции:

1. Въвеждане на съществуващ AppleID.

2. Създаване на безплатен AppleID.

Създаването на Нов Безплатен акаунт става в -@me.com, има опция None (без кредитна карта), и става много бързо.

Не получаваш имейл с линк за потвърждаване и новосъздаденият имейл се запазва и в мейл приложението на телефона.

Направих гореописаното на няколко телефона, отнема не повече от минута и не е необходим комп.

Написах това най-вече за нови потребители, на които се налага тепърва да създават акаунт, без кредитна или дебитна карта.

Ще опитам да направя снимки при следваща активация за да е по-ясно.

Този пост беше повишен в статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

някой знае ли начин за регистрация в UK itunes?

бях чел в стария сайт имаше адрес и упътване как

но зацепвах до начин на плащане :(

мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По същия начин като в US Store, но след т.1 избираш United Kingdom най-долу в iTunes Store. (вижда се на първата снимка)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси :mrgreen:

аз си направих регистрация по трудния начин без да гледам тук и трябваше да въвеждам paypal

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако нямаш регистрация не можеш да качваш приложения от App Store в телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да споделя малко опит и аз.Всичко мина без проблем но пак не искаше да създаде акаунт.Проблема е,че няма да стане с пощи от рода на mail.bg или abv.bg ,просто не ги признава като че ли.Ако не се получава отворете си поща в някой международен сайт,примерно yahoo.com Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Eдната ми регистрация е в @abv.bg.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напаравих си регистрация, както е описано в началото за US Store. Всичко си функционира супер.

Само се чудя може ли да си слагаш Апп-с от други страни - конкретно искам да си сваля нещо от италанския store, как може да стане?

Казва ми, че регистрацията е валидна само за US. Преди да тръгна да се боря сама реших да ви питам - Мога ли да имам две регистрации въобще и това дава ли някави проблеми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи си втора регистрация за страната която ти е необходима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече правя четири регистрации и не ми пращат на нито един от email писмо с което да си потвърда акаунта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече правя четири регистрации и не ми пращат на нито един от email писмо с което да си потвърда акаунта.

При мен е по същия начин... :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора от 2 дена се опитвам да си направя регистрация в итунес .... немога и немога, сичко правя както трябва. но никога не идва съобщение от аппле за открито потребителски акоунт ... направо се побарках вече, много несериозно от страната на тези тапунгери!! мога ли да помоля някой да ми отвори такъф акоунт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен нещата са по същият начин...а доколкото разбрах днес, без акаунт в iTunes, не мога дори Skype да си инсталирам... :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можете да си направите безплатен, направете си с кредитна карта в румънския appstore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, как може да нямаш румънска карта? Всички българи имат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хехе стига се гаврихте с човека. Ще вземе наистина да отскочи до мамалигите да им хрантути банките. Става с най-нормална БГ карта регистрацията в румънския апстор. Слагаш си адреса по картата както си е като единствено правиш пощенския код да е 6 цифри :lol: примерно 100000. Това е :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи и аз направих всичко както трябва. накрая и на мен не искаше да ми прати ауторизационен имейл, но след лека играчка с ресенд :smile: стана. НО... ауторизционния мейл вместо да ми потвърди акаунта просто ми отваря итунес. баси?!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук има страхотен видео урок на Адамов:

viewtopic.php?f=45&t=1352

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко стана Тип топ както се казва,но чакане му е майката :Wink: .След четири дена получих имейла от Itunes :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...