Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

С моята безплатна регистрация в iTunes имам право да оторизирам 5 пъти PC. Интересно ми е след като съм ги използвал всичките ще мога ли да го изтрия за да си създам нов със същия e-mail?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, да. Деуторизираш ги всичките и готово. Пак имаш право на 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деоторизацията на 5–те наведнъж е възможна само веднъж годишно.

При мен обаче се получи изключително странен проблем:

Оторизирани в акаунта ми са само 2 PC; След преинсталация на iTunes, при която забравих първо да деоторизирам, при новата оторизация започна да ми изписва, че съм с 1 PC извън позволените 5, а в профила ми пише, че са 2; След 1–2 синхронизации отказа да синхрнизира апликации, защото нямало оторизация; Накрая проблема се реши, като смених в същия профил мейла,служещ за юзърнейм, но като капак, след като проработи, отказа да смени обратно стария мейл, щото бил в базата данни на Apple.

Върхът беше, като накрая iTunes спря да открива Outlook и не ставаше синхронизация на календар и бележки, та пак се наложи преинстал на iTunes.

Може ли някой да обясни как се омазаха така нещата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до края на регистрацията, но не ми изпращат мейл за потвърждение на акаунта. Мейла ми е в яху. Какво да правя ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде като имаш "проблем" поне прочети цялата тема де, а не само първото мнение!!!

Ми чакаш!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Афганистан дето сме се родили в него и цел живот така се гърчиме... :evil:

---------

Mod Edit: Внимавай с глаголите и епитетите които употребяваш в мненията си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е сбъркана работа Чакам от четвъртък да ми дойде мейл Това не може да е верно Получих обаче мейл от Епъл в който пише разни глупости но няма активационен линк Пише благодарим че се регистрирахте

:surprised:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаш и спираш да спамиш в темата!!! Щото обръщаме страницата. ЧАКАШ!!!! При третата ми регистрация, мейла дойде след 14 дни. Ама дойде. И България (която ти така грозно сравняваш с Афганистан) няма нищо общо с това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да няма, бе?! Прабългарите точно Северен Афганистан са населявали. ;)

".... земята Балхара в подножието на Хиндокуш, в равнините на днешния Северен Афганистан"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Браво автора на мен лично много ми помогна,защото незнаех какво да правя с тая кредитна карта и щях накрая да попълня мойте истински данни за картата и лично аз получих писмото след около 2 часа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато дам Continue и на следващата страница ми изписва

Session Timeout !!!

Your session has timed out try this operation from the beggining.

Защо става така може ли някой да ми направи един акаунт моля

shipi1@abv.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

искам да ви кажа, че може да се регистрирате с кредитна карта в iTunes и да си купувате програми без проблем

това става като вземета кредитна карта от БГ банка и я регистрирате в системата на iTunes ката кредитна карта от Румъния.

След тов аняма проблем и си купувате програми и от телефона и от компа.

само не забравяйте да смените регионалните настройки на телефона на букурещ :)

ВЪПРОС:

новата версия 3.0.1 пак ли е свободна за качване? имам iphone 2G 8GB с версия 3.0 и е кракнат, трябва ли пак да се кракне ако сега инсталирам новата версия?

благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи разбирам че в крайна сметка без тази регистрация нищо неможеш да направиш !!! Гадно ако наистина трябва да чакам 14 дена .. както написа някой :surprised:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не се чака 14 дни

аз си направих регистрацията за 5 минути

и от тогава ползвам програми без проблем

платени и безплетни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно продължителното очакване на e-mail-а е за пощи в abv.bg, mail.bg и други български web електронни пощи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи след като написах че ще бъде изключително тъпо ако трябва да се чака 14 дена ... започнах да си играя с "Ресенд" на майла и неочаквано след около 2-3 минути ми пристигна майла :) или е съвпадение или това е клзча от бараката :) май трябва да сте по - настоятелни !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя една болежка: след като оторизирам PC и преинсталирам OS, тази оторизация изчезва. След 5 такива операции и акаунта вече не може да се ползва :( . Кофти ... :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има в темата подчертано да деоторизираш преди реинстал. Един път годишно в туньо можеш да ресетнеш всички оторизации, и да подновиш само необходимите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...