Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

Има в темата подчертано да деоторизираш преди реинстал. Един път годишно в туньо можеш да ресетнеш всички оторизации, и да подновиш само необходимите.

Моята регистрация е от 8 месеца и нещо. Мога ли да ресетна ауторизациите и да оставя тези, които ми трябват и как става това? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли, че може да се ресетнат оторизациите само ако вече сте достигнали 5?!

Преди това - не може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както ти каза Сладичък, трябва да влезеш в акаунта си. Това става от Store/View My Account. Трябва обаче да си оторизирал 5 компютъра за да може да ги деоторизираш всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз изобщо не мога да стартирам iTunes направо се побърквам на компа на баща ми тръгва на моя не моля помогнете какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, толкова ли е сложно да преинсталираш, като преди това почистиш остатъчните файлове след деинсталацията...

Пък ако си стигнал до 5 оторизации, и не смееш, че ще изгубиш акаунта след нова инсталация, тогава май трябва да научиш как без да деинсталираш itunes, да върнеш системата (под Win) към предходен момент (System Restore към конкретена restore point, когато всичко е било ок) и там да деоторизираш в iTunes, да го преинсталираш, и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Може ли някои да помогне .. опитвам да направя регистрацията .. разполагам с iTunes 9.0 ... давам на стора после избирам Америка ии после в дясно не ми излиза това Top Apps имам като под менюта .. Филми , Музика , Сериали но не и това което е даденото на обяснението за регистрацията ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

!!!!!!!!!!!!!

Отгоре в ляво избираш "App store", после където пише "iTunes Store" ( отгоре в ляво на заредената страница ) надолу има "App Store". От там избираш ( след като скролнеш надолу ) фрее аппс или гамес ... Това е :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да се регваш отгоре,а да избереш фрее апп за доунлоад и тогава като ти поиска лог,токава се регваш :exclaim: :exclaim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четеш и изпълняваш каквото пише и по-специално каквото пише на т.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте:)

първо благодаря за подробната информация относно регистрацията, направих всичко както е описано, но явно има някакъв проблем и не мога да завърша регистрацията си :(

получих мейл на пощата си, но след потвърждаване ми дава прозорец "This AOL screen name has not yet been used with the iTunes Store. Please review your account information." и не мога да направя нищо освен да дам Cancel или да започна нова регистрация, което е абсурдно:(

ще съм благодарна на някаква помош, наистина искам да ползвам приложенията..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този прозорец Apple (ябълката) или AOL си избрал?

itunes-store-login.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ох, оправих се :( и то с пощата в абв, преди продвах с друга в АОЛ и нещо не се получи...

оторизирах си компютъра, всичко беше точно, докато обаче не се опитах да си прехвърля апликации, но ми даде, че не ми е оторизиран ?? а в акаунта ми пише, че си имам едно устойство, което си е оторизирано...

Sladichuk:

Хайде сега,както си се оправил, оправи и познанията си относно правилата, и ги спазвай, и си припомни и какво значи главна буква и пунктуация (която не е само запетаи) в българския език, да не се предупреждаваме официално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Току що се регнах за първи път, използвах Ръмънския iTunes, стана веднага даже получих и мейл веднага. Сега остава само да пристигне моят iPod

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодарност и уважение към Aveliky.Изключително рядко срещам по форумите толкова коректно и добре написано ръководство за каквото и да било.Моите почитания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз успях най-накрая да го направя този I tunes account!! Ура! :D:cool:

Потвърждението на мейла ми дойде почти миигновено. Нямаше и минута.

Благодаря на създателите на този чудесен форум!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте ! Регистрацията ми е от вчера и след като се порових намерих темата и прочетох всичко от до .

Относно безплатната регистрация в iTunes прявя всичко което е описано но стигна ли до кредитните карти където трябва да маркирам none ...това го няма ! просто нямам none МОля помогнете :lol: :neutral: :rolleyes: :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто не правиш всичко 'от - до'. Не трябва да отиваш от менюто и да избираш 'Create Account' ами както си пише в първия пост трябва да избереш безплатно приложение и като ти се появи диалога за въвеждане на потребител и парола от диалога да избереш бутона 'Create Account'. Тогава ще има опция 'None' при посочването на кредитна карта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Не иска да ми приеме картата.Visa Electron.Ако може някой да ми помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При още един пост, като горните два - ще ви "резна" за по месец! Апстор България няма!!! Регистрацията сработва само при искане на безплатен гифт кард във чужд стор. Ръководството е написано като за първолаци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам понеже никъде не ми беше отговорено и не намерих във форума как да си направя платена регистрация, за да си купувам приложенията, за коя страна е най-добре да я направя регистрацията т.е в коя страна е най-пълен Стора, към коя държава може да си направиш регистрация от България, дали има някакви ограничения и прочие. Картата ще е кредитна Виза, не би трябвало да има проблем мисля. Ще ми трябват само данните отзад на нея или и още нещо? И за коя страна с какви адреси трябва и кодове трябва да се регистрирам? Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...