Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

По заявка на neol23 тази версия включва само картите на България и Гърция.

Torrent: 411MB NAVIGON 1.7 BG GR mapONLY + 3D Panorama + BGvoice.torrent

Извинете,по кое време мога да си изтегля и аз торента ,защото не работи в момента?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай сега, днеска ще го оставя включен.

Благодаря ти ,но не иска и неиска-направо браузъра не намира сървъра!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли карта за Америка и най вече да има Хаваи на нея.Благодаря ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,прибавям карта на Турция ,но в настройките на програмата не излиза ,държавата!

Някой може ли да помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за Турция е отделна програма Navigon Turkey, има линкове на предната страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чичко Марине, не цитирай последното мнение със всеки пост!

Това е и същността на въпроса ми:Може ли картата от тази програма да се монтира в NAVIGON EUROPE , за да не пускам няколко програми?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някоя навигация с подробна карта на Сърбия има ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слав, изобщо не разчитай на сръбската карта. Която и навигация да избереш, в най - добрият случай ще има главните трасета в Белград и толкоз. Ако наистина ти трябва реална ориентация - купи си хартиена от местен източник ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм успял да намеря Нави за айфон за Сърбия. Имам само на гармина подробна. Не може никой да не е направил читаво нещо за Белград поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма брат, търсил съм доста. Само главни улици и то не всичките. Горе - долу като навигациите за София през 2002-2003-та.

П.П. И тая, гарминската, е далече от желаното.

П.П.2 Имаше пакет в сидиа, който позволява да си импортнеш гарминската карта в айфона, но не помня как се казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Сърбия препоръчвам iGo, шефа ми е сърбин и съм му инсталирал на iPhone iGo. Пробвали сме с какви ли не други, но само тази навигация върши работа.

Редактирано от Zeus750
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

screenshot20110414at237.png

What's New in Version 1.8.0

✓ All new NAVTEQ map data - A free map update for all users!

✓ Reality Scanner (iPhone 3GS, iPhone 4) - Augmented Reality based search for interesting places around your position.

✓ TrafficCheck - Traffic information for your route at a glance (only available in countries with Traffic Live).

✓ Truck and Camper navigation (available through In App Purchase).

✓ Integrated interacion with flinc Social Mobility Network.

Сега го свалям и ще споделя впечатления, но много бавно се точи от iTunes. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В отговор на по-горното запитване за карта на Турция. Отделната версия Navigon Turkey 1.7, която свалих от apptrackr.org, така и не сработи- проблемът беше че през цялото време GPS сигнала не се появи. Имах и други варианти-Magellan, Tomtom, с които нямаше проблеми. На колегата обаче препоръчвам Tomtom за Турция-изключително добра работа ми свърши в Истанбул особено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В 1.8 картата на България е 16.7 МБ ,а на 1.7 е 11.8 МБ -дано този път по-големият файл да отговаря на по-подробна и най-вече по-точна и изчистена от грешки карта.

Иначе инсталацията на БГ меню - по същия начин ,като на старата версия - изтегляте си файла "GUI.strings" от тази тема малко по-назад и замествате оригиналният такъв в var -mobile - Applications - XXXXXXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXXXX (на всяко устройство е различно ) NAVIGON.app - en.Iproj папката (или тази ,която отговаря на езика на менюто ,с което ползвате устройството си) БГ Гласа също работи както се очакваше .Само Panoramic 3D несъм пробвал ,харесва ми с него ,но ми се струва ,че ми се бавят повече гласовите напътствия - докато ми каже на къде трябва да завия и вече съм подминал пресечката ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що пуснах да се сваля като torrent Navigon Europe 1.8.0 by Canolli

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Anthony: методът е същия като при 1.7. Пратих ти файловете за активация на Л.С.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен както при 1.7, 3D Panorama може да се активира така:

Какво ви трябва:

- Navigon v1.8

- Panorama Terrain файлове за вашия регион - просто ползвайте тези от предишната версия, същите са.

- iFunbox, DiskAid или подобен инструмент - за достъп до файловата система.

- iFile например - за сетване на пермишънс.

Инструкции:

- Свалете и разпакетирайте това: http://itunes.apple.com/linkmaker/

Вътре има 2 файла - NAVIGON и един .plist

- Отворете Navigon v1.8.ipa на с WinRar, 7zip или нещо подобно.

- Отидете на /Payload/NAVIGON.app и drag&drop вътре файла NAVIGON разпакетиран от архива по-горе.

- Пак там, намерете и отворете файла Info.plist, търсете за ключ CFBundleIdentifier и копирайте стойността на string (те са специфични за вашия регион. Например за Europe трябва да изглежда така com.navigon.NavigonEurope):

Например:

< key >CFBundleIdentifier< /key >

< string >com.navigon.NavigonEurope< /string >

Преименувайте .plist файла от архива както е стойноста на string по-горе.

- Отидете на /Payload/NAVIGON.app/smap и drag&drop Terrain файла за вашия регион.

- Затворете WinRar.

- Модифицарния .ipa файл е готов за инсталация. Направете чист инстал - т.е. махате всички предишни версии от iTunes и устройствот, добавяте сготвеното .ipa към iTunes library и синхронизирайте.

- Не стартирайте приложението!!! Отидете с напр. iFunbox на /var/mobile/Applications.../NAVIGON/Library/Preferences. Копирайте .plist файла там

- После с iFile например променете owner и group на .plist файла да са mobile.

That's it! Enjoy! rolleyes.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, следвам стъпките на "adept", за да си инсталирам навигацията,но като синхронизирам с iTunes ми изписва грешка №(0xЕ8000004). Някой има ли същия проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...