Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

Да помоля и аз за 1.8.1 с карта на цяла Европа, плюс другите екстри. Трети път се мъча да сваля от Инсталиос-а и не става.

Благодаря на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас ,които са с по-стари и по-бавни машинки от iPhone4 могат ли да кажат дали им се бавят гласовите интрукции на режим 3d и Pamorama 3D (на 2D режим несъм пробвал ,но и не се интересувам от този режим) когато се движите със сравнително бърза скорост ... При мен ми съобщава да завия ,когато вече подминавам завоя ... с 1.8.0 источна европа съм и с 1.7.0 Европа - и 2те са пачнати за Panorama 3D. 3gs old bootrom iOS 4.3.1 sn0wbreeze .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах последната 1.8.1,сложих панорама 3д,българското меню и български глас.Всичко работи без грешка,само че нямам никакво гласово навигиране.Всъщност изобщо в менюто никъде нямам опцията за избор на глас.Някой може ли да каже къде бъркам и къде изобщо се намира този избор на глас(между кои 2 други опции).За пръв път слагам Навигон,досега карах само на ТомТом,но темата съм я изчел все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се.Проблема е бил че съм изтеглил грешния файл на българския превод,който е без корекции.Искам също да попитам за какво служи Navigon RealityView и откъде може да се вземе?Предполагам че идеята му е да показва по-реалистично пътя (все едно виждаш истинското платно) както е на първите шотове от началото на темата.Много е ефектно и ми се ще и аз да си го наточа по този начин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То си го има, няма какво да взимаш. Показва го при изход от магистрала и тем подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой да ми прати на лични, plist файла за Panorama View 3D- Navigon 1.8.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет, бихте ли помогнали с карта(навигация) на България и Гърция (не съм запозната, дано има на английски, да не е на гръцки, че ще се поозоря))). Пробвах с адени по-напред в темата линкове, но не ми ги открива(.

Благодаря!

MOD edit: Не е необходимо да оцветяваш буквите!

Редактирано от Pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към Installous или към някой от сорс сайтовете му.

Другият вариант(ако не бързаш) е да пишеш на лс на някой Супер потребител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И цитатите на предходни мнения са неуместни!

Ох, ми бързам, че пътувам вдругиден и ми трябва. Мерси за отговора!

Редактирано от Pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Дали Навигон 1.6 може да работи с картите от 1.8? Аз съм 3G и сега съм версия 1.6 и се притеснявам, ако сложа 1.8 дали много ще товари. Сега горе-долу нормално работи с 1.6.

2. Може ли да ми дадете линк за картата на България и Гърция от 1.8?

Голямо благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Version:1.8.2

What's new

Bugfix: The following problem reported by some customers has been resolved: Sudden loss of the GPS signal after operating the app in the background.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Моите експерименти продължават неочаквано. Инсталирах версия 1.8.1, по указан начин, даже имам и панорама вю. Искам само да попитам ако може някой да обясни кои папки да изтрия за да ми върви добре. Ако смятате че няма смисъл колкото и да трия, кажете. Телефона е 2G , 3.1.3 както ми пише в инфото. Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, да си го кажа аз и с думи, освен с бутончето. Сега правя back up на папката с Навигон-а, и започвам да трия папките за iPad, iPhone 4, 3GS .... Докато не се омаже нещо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тия за управление, остави само Older devices, но каквото и да правиш - при пуснато 3D ще пече яко. Ако я пускаш по - продължително, не ползвай този режим и всичко ще е ток и жица. И без това 3D-то на Sygic е по - квалитетно, но пък Navigon-ът без него е по - точен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ползвам 3D-то , така че може да имам шанс. А относно това .... не мога да разбера, какво е "от тия за управление" не знам къде са :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

var/mobile/applications/navigon/navigon.app/триеш iPad, iPhone3GS, iPhone4 и оставяш тази за 3G и Older devices.

Най - голям ефект има от врътката с 2xrm, ще ти ускори повечето неща по целия телефон.

В момента врънкам един познат, да пригоди скрипта за триене на картинките за iPad - тези с "...T.png. Като стане, ще го пусна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което си писал, точно тях съм изтрил. Искам да попитам, има други папки разни там езици ли ... може ли още нещо да се поизтрие ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да махнеш и ненужните езици, но е лишено от смисъл. Те, както останалите неща, се зареждат веднъж при самото стартиране и после не пречат с нищо, а и няма да икономисаш кой знае колко място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Премеждията са така. Имах малко проблеми но се опавих. Стигнах до там Sygic и iGo да ме намират с външния gps a Navigon не ме намира. Може ли да е така заради версия ли ... ? Аз с която съм е 1.6.1. Сега не мога да пробвам друга :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не си тръкнал нещо погрешно? Има такъв бъг в 1.8.1, ама в 1.6.1...

Остави ли, освен older devices и тази за 3G?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Упс, моя грешка. Версията която инсталирах е 1.8.1. Папките 3G older devices не съм ги трил. Относно този бъг нещо ? Дали може да инсталирам по стара версия, но картата да е същата като новата и как ? Благодаря предварително за бързата реакция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз четох и друго, че може версията ми на roqybt да ми е стара и да не подържа Navigon. Утре като се прибера ще пробвам.

След ъпгрейд на roqybt всичко стана както трябва. Благодаря отново на всички отзовали се по проблема ми. Лека нощ

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...