Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

Не визирам точно Навигон (та аз никога не съм я тествал даже). Говоря за навигациите по принцип, защото колкото и да са подробни картите на Навтек за бг вече, не могат да се сравняват с тези за Германия или даже с тези за Гърция. Когато си купих коПилот преди време в инфото пишеше че пои-те са ъпдейтнати и са едва ли не пълната колекция ( и те ползват тези на Навтек) а се оказа, че 90 % от хотелите в Пампорово ги няма там.

Редактирано от ayl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уместен въпрос: @ayl, колко от тия хотели имат акт 16? И колко от тях ги има в българската картография, че да ги има и в западната?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се сваля от телефона, няма причина да се сложи на няколко телефона с едно Apple ID ? Само при ъпдейт ще трябва да се влиза със същото ID и съответната парола ? Питам защото смятам да го платя а да го сложа на няколко телефона без да оторизирам комп. с моя акаунт.

Ако някой се сеща за възможни проблеми да казва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че то и преди можеше така. Само не забравяй, че може само на до 5 устройства. Регистрират се през приложението със създаден от теб акаунт и ако решиш да премахнеш дадено устройство от тези 5 бройки, трябва да го деоторизираш през приложението, преди да го изтриеш.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението вече е само 45 МВ. Картите си ги дърпаш от приложението, като така спестяваш дисково пространство :)

Линк ще получиш на ЛС ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искайте линк на лично от някой зелен или син. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е добра тази опция за даунлоуд и инсталация само на картите, които искаш ти, а не пакет от 2 GB да речеме. Не разбрах обаче тези допълнителни глезотии за 3D, камери и т.н. плащат ли се допълнително или са в пакета. Доколкото видях сега Европа струва 60 евро вместо 90, но като погледне човек историята на движението на цената се вижда, че на два пъти е ставала по 45 евро. Бих я пробвал със сигурност заради картите на на Навтек, но единствено липсата на български глас ме спира. Пробвах с iExplorer да копирам в ТомТом и не успях - няма опция за копи - пейст, с клавишните комбинации не става, с влачене също. Има ли друг начин, защото не мисля да правя джейлбрейк никога повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, хубава работа. Точно с влачене и пускане става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех, сигурно не съм го направил както трябва. Пробвах го под уиндоус. На мака не съм инсталирал такива програми. ОК ще пробвам пак с томтом-а преди да скоча на навигона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че новата версия изисква iOS 4.3 или по-висока. Дали има начин да се подкара на 4.2.1? С 3G съм и 4.2.1...

Редактирано от ivodanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм го и назад в темата - "хакни" си телефона. Редактирай Systemversion.plist - пиши че е 4.3 и немаш ядове.

Включи си hidden files/ON от настройките на iFile. Намира се в System/Library/CoreServices - долу, на дъното на папката. Редактирай версията и билд-а, недей само едното. След редакцията, направи рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам все пак, но билда пак от този файл ли се променя? Какво трябва да се напише?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Противно на очакванията тръгна на 3G. Само смених версията на iOS на 4.3.2. и инсталацията мина, сега си тегля карти от програмата. Някой пробвал ли е да изтегли карти с Navigon Fresh? На телефона на жена ми с андроид се изтеглиха без проблем. На фоньо не ми разпознава устройството ...Иначе е по-удобно и доста по-бързо, отколкото през телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дайте ми един линк за програмата, да я изтегля отново. Пуснах я, навигира ме, даже сложих българския глас, само не ми показва картата на екрана?! Искам да я инсталирам начисто, защото и дадох да замести стария Навигон. Има ли начин да се качат картите без да се изтеглят през програмата с безжична връзка?

Редактирано от ivodanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах я през iTunes като дадох да замести старата програма Навигон 1.8.2. Интересно дали старите карти стават на новата програма ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре махни всякакъв навигон и изтегли последната версия за Европа от инсталоуса.

След инсталацията на програмата и карти по избор ,сложи БГ глас и всичко ще е О.К.

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах програмата, изтеглих я от инсталуса, инсталирах я, изтеглих 2 карти - България и Гърция. Като пусна програмата и задам адрес ми изчислява маршрут, казва ми къде да завия, но на дисплея няма карта??? Много тъпо .... Не знам дали може да се направи нещо, за да тръгне ...Рестартирах го, респринг правих - нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в телефона във /var/mobile/Applications/.../NAVIGON/Navigon.app/data и преименувай папката iPhone 3GS на iPhone 3G. Ако имаш късмет, може и да запали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че няма да стане:((

програмата явно е само за резолюцията на дисплея на 4 и 4s.

Мисля,че от там идва проблема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно,така е...

NAVIGON Europe is a universal app compatible with iPad with 3G, iPad 2 with 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, and iPhone 4S running iOS 4.3 or later

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...