Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

Благодаря за картата Gorgior, но на мен по-скоро ми трябват част от останалите карти на Европа, защото пътуваме до различни страни, а иначе за България предпочитам Гармин, с една доста по-подробна карта ( да не правя реклама на производителя :smile: )

Аз предполагам, че едва ли има много промени от края на 2011-та година до сега в картите, но все пак...

Има една схема за да ти вървят ъпдейтите без проблем....теглиш и инсталираш от Сидия Protect My Privacy, след това след пускане на Навигон-а ще те пита "Protect" или "Allow". Даваш Protect и си теглиш ъпдейтите без проблем. Надявам се да съм бил полезен :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Искам да Ви попитам има ли начин стрелката (колата) да стои в центъра и картата да се измества при движение надолу, а не картата да стои на едно място и по някое време стрелката да изчезне от екрана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

като включа navigon-а и задам крайна точка картата стои на едно място, а кръгчето със стрелката, която индикира колата започва да се движи нагоре по пътя ... и в един момент не виждам къде съм на картата (която стои в начално положение)

[edit] и да - дал съм start navigation

[edit2] преди също го правеше, само че имаше една сива стрелка най-отгоре, която като я цъкнеш и стрелката, която индикира колата се центрира на картата и не изчезва по време на движение

Редактирано от satomov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или си прецакал нещо от настройките, или не е читава версията която ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не разбрах какъв е точно проблема. Единственото, за което се сещам е Line assistant да ти е изключен и за това да не те позиционира единствено и само на пътя. Ако е това влез в Settings - Map - Active Line Assistant и го дай на ON. Ако не е това ще трябва по-добре да опишеш проблема си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lane Assistant е за престрояване в платната, показва се долу в дясно на екрана преди завой или кръстовища, а когато пипнеш екрана повреме на навигация, тогава минаваш в режим на разглеждане на картата, където можеш да посочиш нова крайна цел, та от този режим на разглеждане се излиза с въпросната сива стрелка горе в средата на екрана и тогава вече виждаш оранжевата стрелка в центъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

очевидно проблема е във версията или самия app, защото сивата стрелка не ми я показва.... трябва ли при изтриване на приложението да трия и картите manual или автоматично се изтриват заедно с приложението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Всичко ми е платено и нямам jailbreak, но мога да копирам картите и да ги кача някъде. Не знам дали ще може да се копират после на друго устройство, трябва да се опита ;)

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С картите няма проблем да се копират и да се качват на други устройства.

Аз обаче да попитам, някой да има POI с метан станциите ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странното е, че изтегли 218мб тхт-нещо-си и поиска рестарт на прогеамата и след това нищо...

Деинсталирах и инсталирах наново, ресетнах PMP, но пак не иска да ъпдейтне до Q2/2012 , ще взема да си го купя накрая :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,да попитам понеже излезна версия-2.1,бг-войса и менюто същите ли са както на предната версия,за кракната версия става въпрос,благодаря?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой пробва ли или знае ли как да се сложи панорамното 3D на 2.1 ? Аз го имам на 2.0.2 благодарение на любезното съдействие на Victor11.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си инсталирах навигона, но забелязах че Турция я няма, може ли да я дръпна от някъде и сложа допълнително и панорамата има ли я някои и може ли да я сподели ще съм му много благодарен.Приятен ден на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Турция е отделно приложението.

Качвам го и ще ти пусна линк на ЛС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...