Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

Някой мобе ли да прати на лично едн карта на Белгия или просто да помогне с намирането и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След версия 2.0, картите се телгят директно от приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, не ми се е налагало просто досега

А някой може ли да ми прати версия само с БГ карта, а аз после ще си тегля която още ми трябва. Благодаря.

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някои да ми изпрати л.с. със бг менюто и директорията за поставяне :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да чете темата вместо теб? Не важиш.

Попълни си профила, иначе не чакай помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ok,попълних си профила и се справих с бг менюто и гласа :guitarred: Следващия ми въпрос е относно 3D панорамата,от къде мога да я сваля и във каква директория да я сложа?

P.s.Ако има вариант без да я купувам разбира се

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То 3Д има, ама няма панорама....И до колкото съм информиран аз, кракната панорама за версия 2.0 и 2.0.1 май още няма...Ако някой все пак е дочул/довидял нещо по въпроса ще сме благодарни ако сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,малко съм нов и не обърнах внимание!!!От ipmart-bg,форума я изтеглих,но както казва колегата

ggeorgieev 3D има само,че без панорама!Ако има някой по-навътре в нещата да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля за бг глас и бг меню. за 2.0.1Благодаря предварително.

Редактирано от kokobrise
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли някакъв начин за добавяне на panorama view 3D версия 2.0.1 и speedcams?Ако има от къде и в коя директория трябва да се сложат!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, и работят всички екстри, които не изискват връзка със сървър, но съм го правил само за 3GS/4, понеже по това време нямаше джейл за 4S, което и обезсмисляше подобен труд. Просто съм го разработвал само за лични нужди (за приятел) и не съм го пускал в оборот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има как да го разработиш и за 4s мисля,че ще помогнеш на доста от нас! :offtopic: Терена на панорамата иначе е уникален.Благодаря все пак за споделеното мнение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Топла, топла... :)

What's New in Version 2.0.2

Version 2.0.2:

✓ Bugfix for FreshMaps: If you purchased FreshMaps, but could not subsequently download the latest maps, this problem has now been fixed.

✓ Improved Truck & Caravan navigation: If you purchased Truck & Caravan navigation, then a new route profile is available which fixes some road features

✓ Bugfix for Active Lane Assistant

✓ Performance optimization with the Reality Scanner feature

✓ Improved: New setting which allows the user to switch the country border information on or off

✓ New setting available to enable download via WiFi/WLAN only, or via 3G data connection

*****

Купих си програмата преди повече от година. Купих си и добавките 3D Panorama и Fresh Maps, но не можах да усетя ефекта от Fresh Maps. Ето, че проблемът е оправен, вече имам ъпдейти на картите.

img40.pngimg41.pngimg42w.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с версия 2.0.1,но до момента не видях никъде ъпдеит!А тая панорама не ми дава да си я купя :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора търсят българското меню и незнам дали вече са го намерили, но аз ще дам линк със меню + глас на български и се надявам, че не нарушавам правилата на форума, тъй като не публикувам пиратско приложение и не ущетявам никого с това.

http://dox.bg/files/dw?a=beb8cf2171" target="_blank">Свали

Няма да описвам къде и как се слагат файловете, защото го има по-назад във форума.

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Ще може ли линк за БГ меню и БГ глас, защото линковете дадени по-горе не работят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

При мен с версия 2.0.2 не ми дава ъпдейт на картите и съм с Q42011, с кракната версия съм. Някакви предположения ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за картата Gorgior, но на мен по-скоро ми трябват част от останалите карти на Европа, защото пътуваме до различни страни, а иначе за България предпочитам Гармин, с една доста по-подробна карта ( да не правя реклама на производителя :smile: )

Аз предполагам, че едва ли има много промени от края на 2011-та година до сега в картите, но все пак...

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...