Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

Въпреки опитите не успя да покаже картата :mad: Пратих и запитване до Навигон, защото в сайта им пише, че работи и на 3G. Ще трябва да сменям телефона .... Благодаря за съветите все пак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и коледния подарък от мен - Български пакет за Navigon версия 2.0, включващ превод на менюто ( ще ме извините, че превода не е пълен, но би ми отнел много време за неща в изкачащи прозорци, които евентуално може и никога да не се появят ... иначе основното меню е преведено с много малки изключения ) и Българския глас, който съм го сложил просто за удобство в пакета. Как да инсталирате българското меню - в пост 439 на redbyte.

За инсталиране на гласовия файл - отваряте: private/var/mobile/applications/XXXXX-XXXXXX-XXXXXX... (различен код за всяко устройство, може да използвате SBSettings - бутона "Мore" и след това най-отдолу в менюто "Аpplications Folders" и оттам посочвате Navigon и на изскачащ прозорец се появява кодът "path" ) /documents/appdata/data/sounds и там поставяте гласовия файл - eng-GBR_ogg.nfs и след това от менюто на Navigon , ако вече сте инсталирали българското меню избирате "Български Глас".

Свали

Иначе новата версия ми се струва много по-бърза от версия 1.Х ... ,много по-организирано меню, нови функции и удобства - отново ми стана фаворит ! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да помогне ако не го затруднявам. Инсталирал съм си Навигон 2,0 , изтеглих си нужните карти, обаче като отида на Extras изписва No Additional products available. Някой може ли да обясни защо? най вече ме интересува Панорама 3Д. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това какво ще рече? копието легално ли е? От инсталиус съм го свалил ако това нещо ще помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как сваляш кракнато копие(нелегално) и искаш да даунлоднеш картите??? Трябва да си ги добавиш ръчно. В темата има писано как става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал да ги тегля онлайн, но ме съмнява да става. Особено панорамата. Може и да бъркам де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с картите-няма проблем!Панорамата обаче не става!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.0 ми тръгна без грижи, свалих файловете и картите, бачка супер. Преработеното меню и най-вече добавените опции при маршрутите допълват навигон-а и го правят супер добра навигация. И ще го метна в тъча само заради ПОИ-тата, които не мога да си добавям. Как да тръгна за Германия с него, като не мога да си добавя газостанциите по пътя? Супер тъпо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен не се получава, при опит да инсталирам Navigon v2.0 ми излиза

Navigon- v2.0, installation failed:Error Domain=NSPOSIXErrorDomain Code=13 "The operation couldn't be completed. Permission denied"

UserInfo=0 2226f0

{NSUserStringVariant=Copy, NSFilePath=/var/mobile/Documents/installous/Downloads/NAVIGON-v2.0.0-EU10.ipa,NSDestinationFilePath=var/mobile/Documents/installous/Downloads/tmpInstall.ipa0}

iPhone 4, 4.3.3/01.59.00

Редактирано от ivancho
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

What's New In Version 2.0.1

Version 2.0.1 includes the following optimizations and new features (for details on map updates, please see below):

✓ Resolved initial server connection issues for downloading maps

✓ Favorites and recent destinations will now appear automatically after application is updated

✓ Reintroduced the integrated iPod control in response to customer feedback

✓ Added “select all” option in map manager to download all maps at one time

✓ Improved VoiceOver support (for visually impaired)

✓ Further UI refinements

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой да има идея как да сложа български гласови инструкции на последната версия?

Редактирано от Stinkle
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добра навигация според мен. Сложих БГ менюто, БГ глас просто е перфектна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя за проблем с Навигона. Инсталирам Навигона, платен с друг акаунт на 2 -4ки и 2 -4 S-ки. Като начало всичко работи перфектно. Излезна ъпдейт, който направих на всичките телефони. При едната S-ка, след известен период, програмата крашва още при стартиране. Изтривам я и я инсталирам отново - всичко работи. След няколко дни, отново крашва при стартиране. Упражнението се повтаря вече 5-6 пъти.

Това се случва само с едната S-ка, другите телефони работят перфектно. Всичките са с 5.0.1 и са без джейл.

Мисля да купя iGo Primo и да тествам с него, дали ще има същия проблем.

Аз набедих S-ката за проблема , но не ми се ресторва още, ако някой има предположения, да казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следното предложение. Може ли някой от модераторите на първата страница да сложи в първия пост още няколко реда с обяснения как се слагат POI, Speedcam от къде да се свалят и пътия за поставяне, че 20 страници малко кофти да се четат за да намери нещо което ще се побере в десет реда. Благодаря, ако молбата ми не е оместна изтрийте поста.

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е лесно бе хора. Като погледнеш свалените файлове, като намериш същите в приложението... Така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз това ще го намера, но гледах че за навигон нещо трябва да се конвертират за iPhone.

Какъв трябва да е формата на speedcam за Navigon от poiplazza???

Много е лесно бе хора. Като погледнеш свалените файлове, като намериш същите в приложението... Така :smile:

еми върпоса е че не намирам никакви камери с diskaid

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма и да намериш. Не можеш да слагаш потребителски камери или POI директно в Навигон, прави се чрез програма-посредник - POI-Warner. По разбираеми причини подобна интеграция е неприложима при версията за iPhone. Информация за поддържаните продукти: тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ok, но щом за iPhone нестава няма ли вариант да си сложа камери на Navigon

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да работи точно като интегрирана надстройка. За обикновени POI - избиране в POI-Warner и отваряне като адрес на маршрут в Навигон - може би ще стане, но не и за камерите. Освен да си я пуснеш да работи в бекграунд и тя да те уведомява за такива. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто е насочил потребителя да търси за тези неща там. Не виждам да му е казал "направи това и това", нали? :) Изтегли си въпросното POI-Warner и сам провери какво може и какво - не, не е нужно да се оспамва ненужно темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам следния въпрос

Navigon 2.0 - при тази версия могат ли да се добавят POI и speedcamera от poiplazza или е както при 2.0.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...