Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MyWi - превръща iPhone в WiFi Рутер


kreto

Recommended Posts

А на мен MyWi (купена) - щото такава е темата ми върши перфектна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Така, да питам и аз, значи до днес програмата си работеше без грешка вече повече от година и половина. Кракната версия 4.61.1 . Но днес нещо стана, имах проблем с рутера вкъщи, наложи се да ползвам MyWi и както винаги без проблем, нооо след известно време при повторен опит за пускане не се свързва. През това време може да съм пипал нещо по уиндоус-а /vista/ но не съм убеден че го правих, бях много нагнетен заради скапания рутер... и евентуално да съм разбутал някакви настройки ? Не се сещам при първата инсталация да съм правил някакви допълнителни настройки на лаптопа. Преинсталирах програмата, изтрих я и после на ново я инсталирах от репото SunFul . Но продължава да не иска да сработи. Преди не съм обръщал внимание но сега на Network Type пише Adhoc network а в самата програма пише нещо, че не се поддържа тая мрежа. Може би сам си отговарям на въпроса, но нямам опция Adhoc да го пременя на access point. Моля за някакви насоки.

Редактирано от MapTo_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

В Cydia се появи update на MyWi предназнаен в подкрепа на ios8.1

http://www.idownloadblog.com/2014/11/02/mywi-updated-for-ios-8-with-public-beta-release/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам го купен, но откакто го ъпдейтнах престана да работи на 7.1.2...

Преинсталирах- все тая, не работи. Някой има ли впечатления?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията за седем е различна от тая на осем. Връщай си старата или качвай осмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, появи ми се като ъпдейт и очаквах, че най-малкото ще е обратн съвместим. Library-то не го пипна при ъпдейта и все още е за 7-ца, но базата и On Demand ги качи на 8-ма версия...

Можеш ли да ми качиш двата .deb файла, ако ги имаш, Саше?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Претърсих каквото можах в чичко Гугъл, няма чист .deb (MyWi 7 ver.7.06.01 и MyWi On Demand), който да не е кракнат, а хич не ми се ще да качвам хакнати туикове на телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде го намирам интегриран в .deb-овете...

Сложих кракнат от Sinful и всичко работи безпроблемно, но все пак ако можеш да ми посочиш откъде да го дръпна с отделен крак- ще ти бъда много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...