Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MyWi - превръща iPhone в WiFi Рутер


kreto

Recommended Posts

Току-що сложено , пробвано и одобрено . Работи . Свалено от HYI .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

sstavrov, в HYI не виждам, да има версия, раотеща за iOS 5

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия MyWi5.05.4, може да свалите и от тук. Ето deb файл:

http://plugin.name/a...phoneos-arm.deb

Но не ми е ясно, какво е това репо HYI. Щом има сериен номер за активация, защо не е изписано цялото репо. Трябва да си правим догадки.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

hackyouriphone.org е репото, има го споменато поне на пет места. Серийния номер е в описанието при инсталация. Поправете ме, ако греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах Mywi 5.05.4 от тук т.е линка от вчера, но ми иска ondemand license,които трябва да се закупи. Въпроса ми е има ли начин за заобикаляне на това, чрез някой patch. Иначе след като я инсталирах, не крашва с една дума работи. Но този ondemand license, не ми е ясно защо е ?. Да не би да е за пълната версия на програмата.

http://plugin.name/apt.iwatcher.net/debs/HX2B1GtPvyczHIkGnRCguA/com.mywi4_5.05.4_iphoneos-arm.deb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
hackyouriphone.org е репото, има го споменато поне на пет места. Серийния номер е в описанието при инсталация. Поправете ме, ако греша.

а при мен в http://repo.hackyouriphone.org/ го няма това,.,., от MyWi има само някакъв пач(Patch) към който пише "Patch MyWi 4.61.1 to full version by wortel).

Сега може ли друго репо да кажете за MyWi 5? ? ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добрее... явно след днешният рефреш се е появило в ModMyi. Прав си шамане!

А има ли го някъде излекувано?? :(

EDIT:

намерих го в http://cydia.myrepospace.com/hackm0vil

EDIT2:

Инсталира си ги от ModMyi и после предполагам е кракът от това репо, но нещо изкарва грешка и не иска да се инсталира(кракне) :(

Редактирано от FoxDie
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хора искам да попитам на неограничен план съм към вивател не съм пуснал тетринга и като вляза и си направя wifi hotspot си работи има ли вероятност да се прецакам и да дам пари за мобилен ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пробвах да го инсталирам от ModMyi, но ми искаше ауторизация и показва, че е било валидно само за 3 дена и те са изминали... ?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не осъзнаваш какво съм написал. Пробвах този от ModMyi и пак не стана - инсталира се, ребуутвам, пускам приложението и ми излиза екран с четири опции - Activate, Purchase...и още две.

Когато дам да го активира(мисля, че така беше) ми показва, че имам само 3 дена демо версия, но не ме пуска да продължа по-нататък и ми дава трите останали от предният екран бутона.

А сега на къде?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А този .deb от пост 197 не струва ли 20 USD ?! Мерси @gorgior ... Заради Вашата игра на думи изгубих има-няма 40 мин. в инсталиране, респрингване и деинсталиране :get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам,deb файла работи перфектно.

ViolinRa,след като се появи началния екран на програмата,натискаш не траял,а даунлоад лиценз и всичко ще е о.к.

Успех!

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така се получи, но на iPad- a ми изписа Trial expires in 3 days, на iPhone не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И така... при мен това е пост №197 и там няка никакъв DEB файл. Благодарение на по-долните постове където обяснявате на някой друг(явно объркан като мен) и аз успях да разбера нещо от вас - НАЙ-НАКРАЯ!!!

И държа да опомена, че съм чел достатъчно темата и не съм намерил къде е било написано това с активацията от Download License.

П.С. А какво правим с OnDemand-a?!?!? - дава ми само 3 дена пробен период?!?

Надявам се да го има описано и за него, но... този път не бих спорил, че съм чел!

Редактирано от FoxDie
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може ли нов линк ,че този последния не работи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

Здравейте

Пробвам с всички сорсове където трябва да има mywi 5 но там липсва а лиценза за 3 дни ми изтече. С 5.1.1 съм какво да правя?

Благодаря предварително

Редактирано от dakata0178
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се не бях замелязъл какви глупости съм написал. Все пак ще може ли малко помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...