Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,имам няколко проблема с новия скайп ... Първият е,че ме слага на offline,при положение че в Settings/Go offline ми е на never.....Не мога да схвана закономерността.Един път при натискане на хоум бутона си оставам онлайн,а друг път за 10 мин. трябва да влизам наново по 5 пъти ...И вторият проблем е,че не ми отваря разговори.Излиза ми индикация за ново съобщение,но когато се опитам да го отворя ми цикли по 15 мин. и ако вземе,че го отвори ми седи празен прозорец,а като дам зареждане на хронологията,цикленето става безкрайно и накрая така и не го отваря.Демек,конумикация - невъзможна.Със старата версия нямах такива проблеми.Дали някой друг страда от същото или проблема е само в мен и има ли решение?Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:swear:

Много благодаря,получи се!Засега всичко е наред.Дано да няма проблеми.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Надявам се админите да не се разсърдят, че споделям линк за Skype 3.0, но вече по-новите версии не поддържат ios3. А този фаил много трудно го намерих и не искам някой друг да се мъчи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Ще може ли линк за версия на софтуера 3.1.3, че тоя новия не иска да се инсталира..мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

What's New in Version 3.7

- Updated chat and dialpad views

- Various bug fixes

- Stability improvements for iOS 5

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли линк за версия на софтуера 3.1.3, че тоя новия не иска да се инсталира..мерси

Сложи си IMO ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Imo си ползвам и аз. За чат е страхотно с мн добре работещ нотификейшън. Мога да кажа че почти не ползувам скайп, след като имам вайбър и нимбуз :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е трудно да сложат един push в тоя Skype. Как очакват да стоиш онлайн цял ден като ще ти изяде батерията за нула време. Алтернативи има, но е смешно официалната версия да е толкова недомислена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е много ясно. Хората започнаха да разбират, че има и др програми освен тоя скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се наложи да го пусна през деня - мамата ми е*а на батерията... И като се има в предвид, че не може да получава файлове не виждам с какво е по напред от имо-то и другите алтернативи...

Оффтопик: Тоя скайп се е превърнал в пълна боза.... Днес се мъчих на един уин да го спра да стартира с ос-а ама не! Регистри, стартъп фолдери, настройки на приложението , ъпдейт, даунгрейд... Нищо не помогна освен реинсталл на бозата.... В нета хората пишат, че на някои от тях дори и след преинсталация не им се е оправил бъга с автоматичното стартиране :smile: Решението - не ползвайте скайп.

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антискайп тема. И аз съм против тва приложение, като се има предвид и придобиването и от Мsoft.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се наложи да го пусна през деня - мамата ми е*а на батерията... И като се има в предвид, че не може да получава файлове не виждам с какво е по напред от имо-то и другите алтернативи...

Оффтопик: Тоя скайп се е превърнал в пълна боза.... Днес се мъчих на един уин да го спра да стартира с ос-а ама не! Регистри, стартъп фолдери, настройки на приложението , ъпдейт, даунгрейд... Нищо не помогна освен реинсталл на бозата.... В нета хората пишат, че на някои от тях дори и след преинсталация не им се е оправил бъга с автоматичното стартиране :smile: Решението - не ползвайте скайп.

Start menu -> пишеш в сърча msconfig и го отваряш като администратор -> отиваш на Startup и махаш отметката на Skype -> Apply -> OK - > Restart и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам,че темата е антискайп :) Струва ми се доста нормална тема ... Просто вече никой не може да каже нещо хубаво за програмата :)

Людмиле - аз ти казвам, че регистри съм трил ти ми говориш за мсконфиг :) Че то там е второто място дето проверих след настройката на програмата... Ама нема - липсва :) Както казах - хората преинсталация са правили заради този бъг :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Толкова ли е трудно да направят програмата да работи с пуш нотификации, така че до като не я ползваш да не ти хаби батерия, но всеки да може да се свърже с теб, както е imo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф: От майкрософт са гъзари, за това на Лумиа и мре батерията, уж без причина :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте.

Аз имам следният проблем на айФон 4 със 5.0.1 и със новата версия на Скайп 4.0.30

Когато провеждам Видео разговор, аз чувам и виждам перфектно, а отсреща /на компютъра/ само ме чуват, без да ме виждат. Пробвах да сменя камерите, предна и задна, но отново няма резултат.

Ако някой има същият проблем или решение за отстраняването ще съм му много благодарен!

Приятен ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теглиш скайп наново и реинстал? Гледам че си с джейл, може би скайп отново има проблем с мобайл субстрат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...