Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Може би ще ме упрекнете ,че коментара ми не е точно за тази тема ,но за всички нас ,който още не са с 4-ки ,има едни патентовани огледала "iSeeU" (мисля ,че бяха корейски патент) ,които пренасочват камерата на по-старите айфони и се ползва ,като фронт камера за видео разговори. На рекламите ,които гледах изглежда много убедително ,че работи перфектно ... та интересно ми е дали някой вече се е сдобил с този аксесоар да сподели как е наистина -толкова ли е добър ,колкото го представят по рекламите и ако някой знае дали вече го има някъде по магазините за аксесоари.

Също да попитам дали вече няма варянт да се модифицира skype ,за да може само да се приема видео на iPod Touch 1st i 2nd edition (както си е за 3rd edition) ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цък, малка му е производителността на процесора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой подкарал ли е Skype на iPad на цял екран? Ако да, ще обясни ли как? Аз опитах с промяна на .plist файла, но няма желание. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз обаче имам едно питане :) много ли изтощава батерията, когато се говори през скайп, и ако е да, препоръчаите ми някоя програма за безплатни разговори.. :) Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

А, ето как ще изглежда нейтив Skype за iPad

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях че ammcfc е пуснал видео линк и си викам може някой да е прочел някоя статия като прогноза. Иначе предполагам съпорта на скайп получат толкова много мейли с въпроси за ipad версията, че сигурно имат вече филтър да маркират всеки мейл съдържащ думата ipad като спам :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Автентичността на видеото е официално потвърдена от Skype. Тоест, скоро трябва да очакваме тази нейтив версия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Честно казано ipad е на пазара от толкова дълго време а повечето програми, които са съвместими с ipad и iphone са направени за iphone. Не знам защо си мислят, че след като има едно "2х" не е нужно да правят оптимизирана версия за ipad. <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Скайп защо е в раздела Cydia? :biggrin:

EDIT: Ей, окьоравях вече... :biggrin::yikes:

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, предварително се извинявам ако темата ми не е за тук, но по-подходящ раздел не видях.

Имам iPhone 4 от 2 дни, фирмуера и всичката друга информация, която знам съм я написала на профила ми.

Въпроса ми е мога ли да си инсталирам скайп и как по-точно става :wacko: Благодарение на уроците на Adamov се научих да си слагам снимки, музиката, рингтонове..всичко, но има един урок за регистрация в iTunes..след регистрирането как се действа, в смисъл оттам ли трябва да сложа скайпа или ще трябва да плащам?

Съжалявам за глупавите въпроси, но ми е малко каша в главата :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правиш регистрация в iTunes след което влизаш в App Store и инсталираш Skype. Преди инсталация ще те пита за акаунта, въвежда се еднократно а при следващи тегления само въвеждаш парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла. За са инсталираш Skype трябва да влезеш през телефона в приложението App Store и от директорията Search да потърсиш "Skype". След това въвеждаш потребителското име и паролата, и готово. Надявам се ще се спрявиш, ако ли не, пиши на лично.

Редактирано от playboyko_
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах. Това ми изтри Скайп абонатите :) направо ми занули всички настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...