Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

На моя iPhone 3GS 3.1.3 , който не е джейлбрейкнат и ънлокнат, скайпа работи без нито един от погоре споменатите бъгове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с джейл и също нямам никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е от джейла. При мен на 4.0 View Full Profile се вижда нормално в средата а не както преди и на шота по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Има нова версия на Skype, която позволява разговори през 3G.

Разговорите през 3G Skype-към-Skype са безплатни до края на август 2010 год. След това ще има някаква такса. Не съм го тествал все още дали е както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти никой от бъгчетата споменати по-напред в темата не са оправени....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз това забелязах за бъговете. Има ли шансове това да е поради jail-a?

ПП: май има- няколко мнения по нагоре.

Съжалявам за спама :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Skype 2.0 разговори през 3G за 3G и 3GS

http://www.youtube.com/watch?v=RSeagZHeN0I&feature=player_embedded

Някой пробвал ли е? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен бъговете даже се увеличиха - като пиша в чата, долната половина на реда с буквите не се вижда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен бъговете даже се увеличиха - като пиша в чата, долната половина на реда с буквите не се вижда

Не е само при теб, тия от Skype се излагат просто, преди да публикуват нова версия в AppStore не си ли тестват приложението. И как така ще има такса за разговори Skype-Skype през 3G мрежи, това е нечувано безумие което до колкото знам го няма в другите платформи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имате минута за тестов разговор, тъкмо говорих с приятел за тест на скайп аут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само при теб, тия от Skype се излагат просто, преди да публикуват нова версия в AppStore не си ли тестват приложението. И как така ще има такса за разговори Skype-Skype през 3G мрежи, това е нечувано безумие което до колкото знам го няма в другите платформи.

Аз съм без джейл и скайп лети :) Без нито един от бъговете и работи около 50% по-бързо от преди новата версия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след update Skype не работи (не зарежда контакти)

стига до Sign in и до там

31768_1233122963015_1677416631_439766_1305413_s.jpgphoto.php?pid=439766&id=1677416631

Редактирано от m3tropolis
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви скайпове до 2.0, пробвайте си на воля... :)

Skype 1.1.0 - 1.3.1.rar (18,6 MB)

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след update Skype не работи (не зарежда контакти)

стига до Sign in и до там

31768_1233122963015_1677416631_439766_1305413_s.jpgphoto.php?pid=439766&id=1677416631

Иначе проблема ти тук е WiFi нета ти :) Отиди на друго място с по-добър интернет и ще ти ги зареди :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от WiFi. Оправих си го и сам !!!

Писна ми от комплексари.....

Извинявай, но би ли обяснил какъв беше проблема и как го оправи, за да знаят хората, ако и при тях стане така, какво да правят?

edit: Съжалявам, не съм видял :)

Редактирано от PunkoHead
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като бяха разкритикувани за таксите, които ще въведат от септември за разговори през 3G за потребителите на iPhone, от Skype тихомълком са решили да отложат въвеждането им до 2011 г. В правилата за ползване на услугата вече пише, че разговорите ще останат безплатни до края на настоящата година.

Източник: http://www.XXXXXXXXXX.com/home/

Редактирано от alxx
Забранен линк.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

имам същият проблем като м3трополис. Тъй като е баннат и не може да сподели как го е оправил ще ви помоля вие да се опитате. проблема е следния:

1. Инсталирам си скпе от ап стора

2. Логвам се и ме конектва

3. След като стопирам сесията при следващ опит да се логна не ми зарежда контактите.

Пробвах с ребут и т.н., но не става.

Не мога да направя скрииншот, защото не съм наясно как става, но се надявам проблема да е ясен.

Благодаря предварително на всички.

п.п. Проблема не е с WiFi също така, като инсталирам наново апликацията се логва за първи път и пак така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не съм доволен от последната версия на скайпа. Като се логвам ме бави доста дълго и не ме пуска. Затварям приложението и отново стартирам , тогава тръгва. При писане в чат се вижда на половина полето където се изписват буквите. Няда да споменавам че не мога да използвам програмата , когато ифона е в хоризонтално положение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...