Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Устрoйството ми е iPod Touch, 2G, 8GB, MC,iOS 4.0,jailbreaked.В режим на мултитаск Skype при мене не работи, макар че показва че е свързан (на практика не е)! Всичко необходимо е инсталирано, но не сработва нито на чат, нито на позвъняване. На колегата с iPod Touch, 3G, 32GB и OS4.0 работи прекрасно в мултитаскинг, но неговото устройство не е jailbreak-нато.Малко ме е яд,защото това е едно от основните приложения,които ползвам и ми се искаше да може да си работи във фонов режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излизат ми,стига да има такива! Всичко инсталирано ,което имам, ми е последните версии.Преди 10-на дни имаше и ъпдейт на "mobilesubstrate", който фиксвал неработещият в мултитаскинг "Skype".Инсталирах го, но не помогна.Само за сведение на колегата Gorgior - Nimbuzz също не работи в мултитаскинг при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Neol23!

Току що тествах "Lite" версията на IM+ от AppStore и всичко работи перфектно (имам впредвид MSN Live messengera)! За съжаление не откривам никъде"Pro" версията,която има включен и Skype.Ако е възможно да помогнеш? Съжалявам,ако сме се отклонили малко от основната тема,но все пак се търси някакво решение....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За решения и прочие се търси в търсачката, или на ЛС, а не се спами в чужди теми !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Интересува ме,дали има начин да ми преформатирате Skype и Facebook да не са в ipa а в deb файл за да мога да си ги инсталирам през iFile.Питам,защото си омазах телефона и не мога да инсталирам приложения от App Store,а всичко друго си е наред по телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по постовете ти в другата тема (знаеш коя), си мисля, че си за рестор. Действай без да се притесняваш с 4.0.2 ако наистина си с 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с 3G съм 3.1.3 Бейзбенда ми е 05.12.01Не съм правил рестор до сега и се притеснявам,та за това се опитвам да си реша проблема по друг начин ;) Спирам вече.Явно трябва да се реша и да ресторвам.

Редактирано от miroslav45
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма кой да ти направи .ipa на .deb. Седни и се образовай как се прави рестор, jailbreak, отключване, как се инсталират приложения от AppStore и т.н., а не да спамиш в темите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И контактите са си в ред и мултитаскинга работи.

2upfwjp.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последния ъпдейт, за сефте може да се каже, че това добиче ми работи нормално, да не кажа дори перфектно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се оправи. Много съм доволен ! Клавиатурата се оправи, пълната информация в профилите също ! И не забива толкова често. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво не забива,като натисна чат на определен човек ми излиза хронологията на чата и след 5 6 секунди се отваря и след като съм изпратил съобщението не се вижда какво съм писал.И когато си поиска се появавя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,искам да помоля някой,ако може да ми изпрати или да качи линк на някоя по-стара версия на скайп (1.1;1.0.........) Преинсталирах Windows-a,но не бях свалил от iTunes версията,с която бях и така сега се наложи да сложа тази,която е в AppStore.За съжаление не мога да изтегля от там по-стара.Намерих тук един линк с няколко стари версии,но както имаше един коментар под линка-изхвърлят,тоест не може да се инсталират.Ще съм много благодарен,ако помогнете,защото новата версия доста зацепва,а с предната всичко беш ОК.Не мога да се сетя с коя точно бях,но е от 1......Благодаря ви предварително!!!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не бих го нарекъл потъване. Бас ловя, че едва 10% ползват Nimbuzz. А какво реване от рода на "хайде няма ли да излиза най после..." беше преди да се пръкне Skype.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Притесненията им са точно в това, че Нимбъз потребителите а съответно печалбата им са се вдигнали сериозно. Нимбъз предлагат и доста конкурентни условия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...че какво й има на последната версия? Аз я ползвам без грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...